Fırtına [Metal - Ank]

Y_J_Malmsteen demiş ki:
Arkadaşlar gitaristinize bi tavsiyem olucak bende rockthron zombie kullanıorum ama dıkkat ettım son 3 konserdır de ya gıtar tonunu ayarlıyamıyo yada kendı ıstedıgı ıcın oyle ayarlıo.. tamam trash yapıosunuz treble ı koklemesı lazım ama bıraz fazla kokledıgı kanısındayım.. sakın yanlış anlamayın kotu calma anlamında demıorum ama insanın basını agrıtıyo gitarlar...

ok söyleriz... yanlış anlamıyoruz zaten... Çok saol bunu belirttiğin için... konsere geldiğin içinde ayriyetten teşekkürler ;)

DuMaNiST-HaLiMiZ-DuMaN demiş ki:
30 Eylül konserinizde Basarılar

Teşekkürler sizede başarılar umarım sizden önce çıkabiliriz ;)

SurguN demiş ki:
Helal olsun cidden.. Azminizden çalışmalarınızdan dolayı tebrik ederim.. Yolunuz açık olsun bol şans.... Kendinize iyi bakın....

Caner abi sen gelmiyor musun konsere ??? Teşekkürler abi... sen bizim ilk zamanlarımızıda bilirsin... Pes etmiyecez dedik bak hala buradayız ;)

arkadaşlar önümüzdeki hafta hepinize kolay gelsin. Tarzlarımız ne kadar farklı olursa olsun bunu tüm türkiye çapında izlenecek bir organizasyon haline getirmeye çalışıyoruz. Bu arada hepimiz birbirimize destek olmalıyız . Ankara grupları olarak sadece belli bir dönem değil her dönem üretken ve başarılı olduğumuzu kanıtlamalıyız.

1ht5.jpg

İnşallah hepimiz için en güzeli bu sahnede olur arkadaslar başarılar

1ht5.jpg
flamethrowerafisa3renklikkxx5.jpg

Umarım bu iki konserde çok iyi geçer... Dinleyicilerimize iyi bir müzik ziyafeti yaşatmaya çalışacağız elimizden geldiğince... Bu konserlere gelecek ve bizimle sonuna kadar kafa sallayıp coşarak bize destek olacak bütün sevenlerimize şimiden teşekkür ediyoruz... Sizleri seviyoruz... Hemide çok :D

Evet arkadaşlar konsere 1 buçuk gün felan kaldı... Heyecan dorukta... Son bilet satışları yapılıyor...

Elimizdeki biletler bitti eğer hala bilet isteyen varsa bana söylesin yarın alıcam fazla biletleri çünkü...

Konserde görüşürüz dostlar ;)

Kaçak en kısa zamanda beraber Black Magic çalalım belki size eşlik edebilirim ve ayrıca sizin gibi bir ekiple tanıştığıma çok memnun oldum bu arada sadece sizin olduğunuz ve BİLET satmayacağınız birkaç organizasyon ayarlıyorum. Hızdan penalarınızın erimesi ve dürüstlüğünüzün devamıyla yarınki konserinizde sonsuz başarılar. (maalesf gelemiyorum ama bundan sonraki ilk konserde en önde olacağız )

NuMetalFan demiş ki:
Ellere sağlık dostlar. Heavy Metal gibisi var mı be :)

Yok tabiki adamım... Yaşasın heavy ve trash metal... ;)

DuMaNiST-HaLiMiZ-DuMaN demiş ki:
Hayatimda gördügüm en iyi ve en fedakar adalardan olusan bir grup.Sonuna kadar beraberiz bugun konserde süpersiniz...

Başarılar

Sizin yaptığınız fedakarlıklar ve işler yanında bizimkinin lafı bile geçmez... İyiki tanıştık iyiki anatoliada beraber güzel bir konser verdik... Anatoliadaki o sel felaketi olmasaydı daha iyi olurdu ama :) kaderde varsa süzülmek neye yarar üzülmek yani :p

cecom demiş ki:
Kaçak en kısa zamanda beraber Black Magic çalalım belki size eşlik edebilirim ve ayrıca sizin gibi bir ekiple tanıştığıma çok memnun oldum bu arada sadece sizin olduğunuz ve BİLET satmayacağınız birkaç organizasyon ayarlıyorum. Hızdan penalarınızın erimesi ve dürüstlüğünüzün devamıyla yarınki konserinizde sonsuz başarılar. (maalesf gelemiyorum ama bundan sonraki ilk konserde en önde olacağız )

Konsere gelince o kadar aksiliğe rağmen çok süperdi. Başka söze gerek yok

Eyvallah abi adamımsın ;) Çok saol sende çok uraştın konser için... Herşey için teşekkürler... Buna hoş sohbetin ve biz yokken işleri iyi idare ettiğin için abi...
Konserde elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık işte... Beyendiyseniz ne mutlu bize...

anatolia013pi5.jpg

evet konser superdi en onde yelizle gokyuzu nu soylerken cok eglendik herkes susmus ikimiz avaz avaz bagiriyoruz :) zaten bi yerde sarkiya yanlis yerde girdik cantu susun susun diyo cok komikti :D
bugunku konserdede basarilaar ;)

çok başarılıydınız. gecenin kesinlikle en başarılı grubuydunuz. ellerinize sağlık.
başka bi organizasyonda daha beraber çalmak isteriz sizlerle ;)

dark_shine demiş ki:
evet konser superdi en onde yelizle gokyuzu nu soylerken cok eglendik herkes susmus ikimiz avaz avaz bagiriyoruz :) zaten bi yerde sarkiya yanlis yerde girdik cantu susun susun diyo cok komikti :D
bugunku konserdede basarilaar ;)

Eheh evet evet :D saolun gerçekten iyi söylediniz :) ve geldiğiniz için gerçekten çok teşekkür ederim...

anarquista demiş ki:
çok iyiydiniz konserde tebrikler ;)

Saol gerçekten... Sevdiysen ne mutlu bize... ;)

dengesizpunk demiş ki:
helal olsun...başarılar...

eyvallah can senide görsek orada daha mutlu olurduk ama birdahaki konserlere inşallah... kib...

yetkin demiş ki:
çok başarılıydınız. gecenin kesinlikle en başarılı grubuydunuz. ellerinize sağlık.
başka bi organizasyonda daha beraber çalmak isteriz sizlerle ;)

Eyvallah küfte çok iyiydi bugün... Bizde küfle bir daha çalmaktan mutluluk duyarız... Ama şimdi diğer grupların hakkını yemiyelim bence siz ve D'arch ta gerçekten çok iyiydiniz... Herkes elinden geleni yaptı... Kesinlikle bu konserdeki en başarılı şey müzkle kuruln dostluk ve arkadaşlık bağları... ;)

Geri