Fırtına [Metal - Ank]

kaffadan iiydiniz beyler, benden sölemesi, 3 5 sene gazı kesmeyin, solitude tadında ii bi trash grubu olursunuz, ben gerçekten çok beğendim, resmen çok sevindim bu kadar yetenekli ve ii iş yapan bi genç grup görünce. çok beğendim, o kadar. kendi şarkılarınıza da kasın ama bu da benim nacizane tavsiyem, tekrar tebriklerrrrrrrrrr

Burst_Appeal demiş ki:
kaffadan iiydiniz beyler, benden sölemesi, 3 5 sene gazı kesmeyin, solitude tadında ii bi trash grubu olursunuz, ben gerçekten çok beğendim, resmen çok sevindim bu kadar yetenekli ve ii iş yapan bi genç grup görünce. çok beğendim, o kadar. kendi şarkılarınıza da kasın ama bu da benim nacizane tavsiyem, tekrar tebriklerrrrrrrrrr

Teşekkürler... Aslında 2 parça daha çalcaktık ama size daha fazla süre kalsın zaten saound cheach süreside var diye biraz kısa kestik konseri... Siz de bayaaa iyiydiniz death metal zevki yaşattınız yolcudaki dinleyicilere... Başarılar... sizinde yolunuz açık olsun ;)

mat demiş ki:
Oyoyoyo kardeşlerim benim...
Nelerde yapmışlar :!:

İzleyemedik halimize yanalım...

Neyse bir dahakine ;)

Eheh sen tabi git iftara... Oruç tutsan içim yanmıyacak :D ...
Neyse bir başka bahara kaldı kaçakla buluşman artık :) ama sana öyle bir kafa sallatacam ki... :twisted: içimde kaldı yapmazsam olmaz...

Yolcudan 3 resim...
anatolia040ii7.jpg

anatolia036yt1.jpg

anatolia062mh2.jpg

Bu konser imkanını bize tanıdığı için yetkine ve yolcu bara çok teşekkür ediyoruz...

Tebrikler beyler ellerinize sağlık.O gün için hiç beklemediğim bir performans gördüm sizlerden.iced earth coverları muhteşem olmuş sesin tam power metallik bu tavsiyeyi dikkate alın ;) umarım hiç bozmaz bu ivme de devam edersiniz.Başka bir konserde yine inletmek üzere ;)

Saygılar...

Bende covera bayıldım.

Şarkı başladığında tepkim "vaaaay" olmuştu. Sonunda da fikrim değişmedi. Vokali/bassı da ayrıca tebrik ediyorum.

Cyst demiş ki:
Tebrikler beyler ellerinize sağlık.O gün için hiç beklemediğim bir performans gördüm sizlerden.iced earth coverları muhteşem olmuş sesin tam power metallik bu tavsiyeyi dikkate alın ;) umarım hiç bozmaz bu ivme de devam edersiniz.Başka bir konserde yine inletmek üzere ;)

Saygılar...

Saol dikkate alıcaz bu önerini... Başka bir konserde görüşmek üzere ;)

p_Absolution_q demiş ki:
ogulcan olm zili ordamı yardın yoksa yarıkmıydı;)
başarılar arkadaslar

Kırıktı sanırım :D Çünkü oğulcanın o kırık zilini emircan ortadan ikiye yarmıştı :LOL:

Efla demiş ki:
Bende covera bayıldım.

Şarkı başladığında tepkim "vaaaay" olmuştu. Sonunda da fikrim değişmedi. Vokali/bassı da ayrıca tebrik ediyorum.

Teşekkür ederim gerçekten... Elimizden gelenin en iyisini yaptık o gün... Sizlerde bizi dinlediniz ve yalnız bırakmadınız... çok saolun...

hilmydogan demiş ki:
Güzeldi tek kelimeyle.

Gelecekte daha iyi yerlerde karşılaşırız umarım.

Hiç durmadan devam edin.

Bu zamana kadar durmadık bu zamandan sonrada durmayız artık... Desteklerinizi bizden esirgemeyin ... :twisted:

Beyler güzel işler bunlar sevindim valla helal olsun ;) :) resimlerde şekilliymiş yani :p :D Neyse başarılar beyler görüşüz..

Not:Cantu en kısa sürede bana bi ilaşıver...

Görüşürüz!!! :twisted:

barker demiş ki:
Beyler güzel işler bunlar sevindim valla helal olsun ;) :) resimlerde şekilliymiş yani :p :D Neyse başarılar beyler görüşüz..

Not:Cantu en kısa sürede bana bi ilaşıver...

Görüşürüz!!! :twisted:

Ok baba ulaşırım... Eheh desteğini arkamızdan eksit etme bir daha ;) ...
Resimleri çektiği içinde simgeye teşekkür ediyoruz :) soal Simge...

mat demiş ki:
Eklerim sahne dışında kafa sallamam :twisted:

Eyvallah bizde dost bilmiştik bağrımıza basmıştık :evil: :LOL:

O zaman sende sahneye yanıma atlarsın beraber kafa sallarız ulur heralde o :D Bunada itiraz edemezsin...

Bu arada önümüzdeki kaçak konseri 1 ay sonra felan olacaktır... Bunun nedenide Lise 3 e giden 2 tane elemanımızın olması... Bu sene kaçak konserleri biraz aralarla olacak... Ama o beklediğiniz aralara değecek performanslarla ve şarkılarla çıkmaya çalışacağız ;)

H-U-L-K demiş ki:
arkadaşlar bu güzel giden tpie bunu yazmaktan nefret ediorm ama üzgünüm artq birisi bu istanbullu kaçak gerizekalılarını yola getirmeli gerçkten yardımlarınızı esirgemeyin sevigler
Evet arkadaşlar şu istanbullu gurubun topiğine girip gerçek KaçaK ın kim olduunu soylerseniz sewiniriz we adamlar belki yanlış bişi yaptıklarını sonunda anlarlar.

kacak_gitar_brs demiş ki:
H-U-L-K demiş ki:
arkadaşlar bu güzel giden tpie bunu yazmaktan nefret ediorm ama üzgünüm artq birisi bu istanbullu kaçak gerizekalılarını yola getirmeli gerçkten yardımlarınızı esirgemeyin sevigler
Evet arkadaşlar şu istanbullu gurubun topiğine girip gerçek KaçaK ın kim olduunu soylerseniz sewiniriz we adamlar belki yanlış bişi yaptıklarını sonunda anlarlar.

Arkadaşlar sessiz kalmayın lütfen... Bu kaçak grubu amatör gruplar başlığında değil çöplükte olmalıydı... Neyse sizler zaten ne yapacaklarınızı iyi biliyorsunuz...

Bu arada konseri bayram sonu felan yapmayı düşünüyoruz... ;) Eğer konser olursa buraya yazacağım... Sağlam kalın ;)

Geri