Fırtına [Metal - Ank]

29 Ekim günü 14:00 da başlıyacak olan konserin kapıları elektrik kesintisi nedeniyle 16:00 da açıldı... Biz aslında ilk çıkıcaktık ama Oğulcan ın 16:00 da bir işi olduğu için biz son grup olarak çıkalım dedik... Bütün gruplar 6 şarkı felan çaldı ama biz çıkana kadar pek seyirci kalmadı ve kalanlarda gidicek gibiydi o yüzden KaçaK konsere çıkmadı...

Kaçak ı izlemeye gelip bekleyip dinlemeden gidenler için özür diliyoruz... Ama yinede çıkan gruplar iyi bir performans sergilediler ellerine sağlık onlarında... Bu arada Onursal konser vermeyip gittik bunun için darıldıysan felanda affola ama çıksakta pek anlamı olmuyacaktı zaten :( 1 ay sonra felan daha sağlam bir konserinde çıkmaktan şeref duyarız... ;) Elektrikler zamanında gelseydi bi 200 seyirci felan girerdi sanırım Dip' e neyse sağlık olsun...

Neyse çok konuştum... İlerideki konserlerde görüşmek üzere... Bu konsere iki yeni parça hazırlamıştık nasip olmadı... Bundan sonraki konsere daha çok yeni şarkıyla karşınıza çıkıcaz... Umarım sizlerle biranönce buluşuruz... Sizleri seviyoruz...

Pazar gunu ıcın herkesten ozur dılıyorum cok guzel olcaktı ama aksılıkler cıktı baska konserlerde daha saglam sekılde karsınıza cıkcaz
Sevgıler....Saygılar....

Arkadaşlar 19 kasımda Dipte KAÇAKASATURA konseri vardır... İki grup düşman dendi o dendi bu dendi bunun olmadığını göstermek ve güzel bir konser izletmek istiyoruz sizlere...

Afiş çok yakında yine burada ;)

netewn7.jpg

Arkadaşlar özel ve barışma kardeşlik konserine herkes davetlidir...!

Afiş aslında bu değildi fakat diğer afiş biraz geç kalınca bu olmak zorunda kaldı diğer afiş elime geçince onuda koyarım buraya başarılar!!!

-Alcohollica- demiş ki:
Başarılar beyler normal kosnerleren farklı olcak hepimizizn dediği gibi çok taşaklı olacak;)
Biz olucaz ve taşaklı olmuyacak ha :) gerçekten çok eyleneceğiz o gün dostlarım ;)

barker demiş ki:
netewn7.jpg

Arkadaşlar özel ve barışma kardeşlik konserine herkes davetlidir...!

Afiş aslında bu değildi fakat diğer afiş biraz geç kalınca bu olmak zorunda kaldı diğer afiş elime geçince onuda koyarım buraya başarılar!!!

Eyvallah onursalım... Yanlız bunun büyük ü yokmuydu yaf ? Neyse buda güzel... Eline sağlık güzel afiş olmuş ;)

usagi_ demiş ki:
hmmm.inşallah orda olabilirim yaf

Vallahi geçenkinde yoktunuz siz gelmediniz diye konsere çıkmadık :p Bu konsere kesin bekliyoruz ;)

dengesizpunk demiş ki:
abartma ibne :) güzel olacak güzel

Eheh :) Eyvallah Can ;)

soloist demiş ki:
Orda olmaa çalışcam arkadaşlar...
Başarılar...

Saolasın Levent bekleriz seni... Odtüde de bizden sonra ground zero yu koymuşlar yarında görüşürüz artık ;)

studio_adan_zye demiş ki:
29'da kaçak'ı izleme şamsımız olmadı üzülmüştüm ...bu konser güzel olcak gibi...her iki grubada başarlılar

Eyvallah apo abi... Bekliyorum konsere... Geçenki aksaklıktan dolayı bu konserin üstüne çok titricez bakalım güzel şeyler olucak inşallah ;) Umarım sana ve gelen herkese güzel bir müzik ziyafeti yaşatırız... Özellikle uzun bir aradan sonra KaçaK dinleme fırsatı bulursun Apo abi :) Sahi ne kadar zaman geçti ya :)

HiPnO demiş ki:
Eyvallah apo abi... Bekliyorum konsere... Geçenki aksaklıktan dolayı bu konserin üstüne çok titricez bakalım güzel şeyler olucak inşallah ;) Umarım sana ve gelen herkese güzel bir müzik ziyafeti yaşatırız... Özellikle uzun bir aradan sonra KaçaK dinleme fırsatı bulursun Apo abi :) Sahi ne kadar zaman geçti ya :)

:) :) :) off valla baya bi oldu sanırım en son biziz konserlerinin birinde baştan sona izlemiştim..tibii onun dışında bi kaç konserde ara ara izleyebildim ve ne demişler geçmiş geçmişindir...bu sefer şölee doya doyaa siz dostlarımı izlerim...görüşmek üzere...

O.D.T.Ü seçmelerin'de de başarılar unutmadan............

Geri