Fırtına [Metal - Ank]

~ kardesim cantugu ve grubu Kacak'a basarilar diliyorum simdiden, hepinizi cok seviyoruz, dinlemek umidi ile... :twisted:

ODTU senlikleri secimleri icin yarin basarilar
ve Biziz'deki konserinizi izleyemedim, fakat umarim ileride tekrar izleme dileyi ile..
gorusmek uzere... :twisted: [/u][/b]

Çok saolun arkadaşlar... İyi çalmamızdaki sebep ordaki seyircinin coşkusuydu birazda... Herşey çok güzeldi tabiki bazı aksaklıklar oldu ama ilk konser heyecanımıza verin onlarıda :) ...
Bir daha çıkarız onurcum bu sefer sende gelir izlersin artık... Pek senin tarzda değiliz ama idare edersin artık :)

Herkeze tekrardan teşekkür ediyorum arkadaşlar...

Bu gün 12:40 la 13:00 arası gittik barakada çaldık... Hayırlısı bakalım ne olacak...
İnşallah çıkarız söyleriz odtüde gerçi yaş olarak sorun olacak mı bilmiyorum ama ???
Kendi parçalarımızdan GEL ile cover olarakta Pentagramdan ANATOLİA yı çaldık...
Çok sıcak kanlı bir juriydi çok sevdim onları :) hadi bakalım beklemedeyiz...

Lan beyler umarım biz çıkarız herifler bizi çok beğendiler ama yaşımızdan belki almazlar belkide süpriz olur alırlar.Çıkarsak kendimizi asırı derecede kanıtlamış oluruz

ya açıksözlü olman çok güsel eger hatun yoksa grupta yaş ortalamanız kaç :p ya ben çok koptum 2 sene fln hiç müzik dinlemedım o yuzden fransızım bıraz olaylara kusura bakma

Saol gigle ama gitarı beğenmemenin nedeni teknik aksaklıklardan yüzünden böyle oldu bi stüdyomuzu izlemeye bekleriz umarım gitarı ozaman beğenirsin başarılar...

ben eleştri yaparsam bu yıkıcı olmaz çünkü müzik geliştikçe güzelleşir bana göre sizin gibi gruplardan çok uzak kaldım şimdi yeni nesil nasıl bi merak ettım gerçi çok buyuk oldugum söylenemez ama...:)

splash demiş ki:
Saol gigle ama gitarı beğenmemenin nedeni teknik aksaklıklardan yüzünden böyle oldu bi stüdyomuzu izlemeye bekleriz umarım gitarı ozaman beğenirsin başarılar...

giggle sanırım :)
umarım izlerim... teknik aksaklıkları gördüm evet. ben gitariste kötü demedim zaten.. arada bi pedala bassaydı :) umarım gelirim ve izlerim bir gün.... :)

sen bana bi metal zone verde olacaklardn sorumlu değilim
benim bi iddam yok sanırım değil mi? süperim de demedim.. açık eleştri getirdim... isterseniz yapmam... :?

Biraz geç olucak ama ben -tarzınız dinlemediğim bi tarz olmasına rağmen- sizi dün baya bi beğendim...
Özellikle oğulcana bayıldım süperdi ya...Tek şikayetim bas duyamamamdı ama yine de çok iyiydi.Tebrikler...
Bir daha Bizize çıkacak mısınız???
Eğer çıkarsanız biz mutlaka orda olucaz...

muz demiş ki:
Biraz geç olucak ama ben -tarzınız dinlemediğim bi tarz olmasına rağmen- sizi dün baya bi beğendim...
Özellikle oğulcana bayıldım süperdi ya...Tek şikayetim bas duyamamamdı ama yine de çok iyiydi.Tebrikler...
Bir daha Bizize çıkacak mısınız???
Eğer çıkarsanız biz mutlaka orda olucaz...

Biz seve seve çıkmak isteriz... Yani seyirci olursa tabiki bizde varız :)
Bu arada tarzımız gerçekten çok mu değişik :) yani değişik ama hoş değil mi ? Şarkılar güzel ama bence biraz geliştirmemiz gerekiyo yani şarkılarda değişik kısımlar felan yapsak çok güzel olacak bence bakalım neler olacak... Bir ilham bekliyorum... Bu ilhamı hayatıma ne getircek acaba ?
Bizi dinleyin :dans

Konserden sonra eve yaptığımız yürüyüş sırasında başımın etini yiyen canım arkadaşlarım bir kez daha söylüyorum "Konserde GERÇEKTEN iyiydiniz" ;) sadece söylediğim bass sorunu çabucak çözmeye bakın siz ;)
ODTÜ seçmeleri konusunda da haberdar ederseniz mutlu ve mesut olacağım :D

çocuklar nasil gidiyor çalismlaar.ne zamandan beri giremiyorum siteye.bi kaç konser vermissiniz.bilseydim gelirdim.
tabiki bunun tek sorumlusu emircan.insan hocas1na haber vermezmi lan.
herkese basarilar.çalismaya devam.

Arkadaşlar biz bu bizizdeki olaydan sonra :) Yani biraz sorunlar olduya şuydu buydu gitarın sesleri birbirine uymuyodu felan onun için şeyirciye özel bir stüdyo planlayacağız... Özelliklede müge ve ekin ve sevgili piyonu muz u ve ilerdeki menejer adayımız İdili davet ediyorum... Lütfen hafta sonu hepinize uyan bir saati buraya yazın veya özel mesaj atın biz sizin için stüdyo ayarlayacağız... Bekliyorum...

Stüdyo zoo da olacağız... Bekleriz ben sana özeldende saati bildiririm bu arada şöle güzel müzikten anlıyan arkadaşlarını felanda getir ha :)
Bu arada mügecim senden ses yok ??? Senide bekliyoruz konserde fazla zaman ayıramadım sana ama bir stüdyomuza gel tanışalım konuşalım 8)

Geri