Neural Dsp Başlığı

Cory wong, plini ve petrucci var bende, sadece kayıtlar için kullanıyorum ve çok memnunum. Bu son çıkan tone king archetype ı ilk reviewlarına bakınca beğenmedim niyeyse. Kurcalamak lazım biraz.

arkadaşlar bilgisayarım bozuldu, anakart, işlemci ve ekran kartı bozulmuş, bilgisayarcı çıkma parçalardan kurmuş verdi. ancak haliyle yeni formatlanmış oldu. neural dsp abasim var ancak ilok denilen uygulamada 1/3 activation used yazıyor. ben bu parçalar müzik programlarımı çalıştırmazlarsa yeni parçalar alıp bilgisayarı mecburen yenileyeceğim. bunu anlamam için bu bilgisayara anladığım kadarıyla bozulan bilgisayardaki activasyonu deactive edip buna taşıyacağım ve 2/3 olacak. olmaz ise yeni bilgisayar topladığımda kurulum bana 3/3 hakkım kaldı diyecek. bütün haklarımı doldurmuş olacağım bu sayede. sonrasında bilgisayara bir şey olup yeni bilgisayara geçmem gerekirse hakkım kalmamış olacak bu durumda kalan hiç oldu mu? mevcut bilgisayara aktivasyonu taşıyıp bilgisayarın kaldırıp kaldırmadığını denemeye çekiniyorum şu anda mesela.

arkadaşlar bilgisayarım bozuldu, anakart, işlemci ve ekran kartı bozulmuş, bilgisayarcı çıkma parçalardan kurmuş verdi. ancak haliyle yeni formatlanmış oldu. neural dsp abasim var ancak ilok denilen uygulamada 1/3 activation used yazıyor. ben bu parçalar müzik programlarımı çalıştırmazlarsa yeni parçalar alıp bilgisayarı mecburen yenileyeceğim. bunu anlamam için bu bilgisayara anladığım kadarıyla bozulan bilgisayardaki activasyonu deactive edip buna taşıyacağım ve 2/3 olacak. olmaz ise yeni bilgisayar topladığımda kurulum bana 3/3 hakkım kaldı diyecek. bütün haklarımı doldurmuş olacağım bu sayede. sonrasında bilgisayara bir şey olup yeni bilgisayara geçmem gerekirse hakkım kalmamış olacak bu durumda kalan hiç oldu mu? mevcut bilgisayara aktivasyonu taşıyıp bilgisayarın kaldırıp kaldırmadığını denemeye çekiniyorum şu anda mesela.
Diyelim ki bozulan bilgisayarın tek kullandığın sistemdi ve 1/3 kullanılıyordu ve sen bunu deaktive edemeden bilgisayarın formatlandı, şu anki sisteme kurup totalde kurulu bilgisayar sayısını 2/3 yaptıktan sonra bu bilgisayar da bozulmazsa istediğin zaman deaktive edip tekrar 1/3'e indirebilirsin. Aslında ilok bu konuya dikkat etmeyi çok ciddi bir şekilde uyarıyor ancak yine de bilgisayarın başına bir durum geldiğinde iletişime geçersen yardımcı olacaklarını düşünüyorum. Sonuçta bilgisayarın depolama alanının bozulmasını kimse planlı olarak kontrol edemez.

Sonunda covid kervanına düştüm maalesef ama hanım sağ olsun indirim bitmeden archetype: tim henson’u aldı kurdu. Deneme sürümünde çok sağlam bir preset hazırlamıştım ve unutmuşum gitmiş. Plugin ilk açıldığı anda karşıma çıkınca acayip sevindirik oldum. Ne var ki karantina sürecim 4 gün daha devam edecek, sonraında daha detaylı oynayacağım.

Geri