Neural Dsp Başlığı

Archetype petrucci ile arasındaki 7 farkı bulan gören olursa ne olur yazsın, dardayım.

Bir çeşit Süreyya Hanım'ın muhteşem değişimi gibi durum sanki.

Tabi, deneyip göreceğiz.

Grubun gitar duyumu söz konusu olduğunda Adam Getgood yıllardır ciddi bir rol oynadı halen de oynuyor ki kendisi en az bu üçü kadar dehşet bir gitarist. Bu bakımdan 3 silahşörlerden ziyade doğrudan nolly adına plugin çıkması beni hiç şaşırtmadı. Dikkat ederseniz diğer üçünün kendine has deli manyak çalım tarzları olmasına rağmen aslında karakteristik bir tonu yok hiçbirinin. Abimiz gruptan ayrıldığında “ne biliyorsak Adam’dan öğrendik” diye boşa ağlamadı Misha. Bu sebeple böyle bir plugin ben şahsen beklemiyorum.

JST Misha Mansoor da öyle çok başarılı sayılmaz, fazla yapay ve kompresli bir duyumu var genelinde. Hani, denendi ve oldurulamadı gibi biraz durum.

Bunu bende düşünüyordum fakat yakın zamanda çıkacağını zannetmiyorum. Yeterince "reklam" olmadılar.

Yeterince kısmına katılmadığım için cevap vermek istedim. PRS - Mark Holcomb için signature çıkardı. Saymour Duncan'ın yine signature manyetikleri var. Misha Mansoor GGD drums JST tones özel pluginleri zaten var. Reklamlıktan ziyade popülerlik yok diyebiliriz ya da daha dar bir kesim tarafından bilinirlik.

Selam,

Bu sefer GGD cali oversized cab ve okw: architects plugin'leri de iş başında. Şimdiye kadarki en içime sinen "mix/mastering ready" duyum bu oldu.

Yaşasın drop A;

Davul: GGD OKW: Architects
Gitar sol kanal: Omega Granophyre (kt66)/GGD Cali Oversized
Gitar sağ kanal: Fortin Cali Suite/GGD Cali Oversized
Gitar cleanimsi: Archtype: Tim Henson
Bas: Parallax

Son düzenleme:
Selam,

Bu sefer GGD cali oversized cab ve okw: architects plugin'leri de iş başında. Şimdiye kadarki en içime sinen "mix/mastering ready" duyum bu oldu.

Yaşasın drop A;

156366 eklentisini görüntüle

Davul: GGD OKW: Architects
Gitar sol kanal: Omega Granophyre (kt66)/GGD Cali Oversized
Gitar sağ kanal: Fortin Cali Suite/GGD Cali Oversized
Gitar cleanimsi: Archtype: Tim Henson
Bas: Parallax

Abi hadi artık, Retro Kızılay'da olduramadık Retro Beytepe'de bakmaya başlayalım tekrardan.

Geri