Letans (Sivas)

SENEYE BIRAKTIÐIMIZ YERDEN DEVAM YARALARDAN KAN KAYBETSEK TE KALBİMİZ ATMAYA SESİMİZ ÇIKMAYA DEVAM EDECEKTİR .....

saygılar LETANS.....

cooltext843064262jk0pw3.jpg

son dakika gelişmesi 31 mayıs Cumartesi Letans Biralem'de.Program saat 19:00 da başlayıp 24:00 e kadar devam edecek herkezi bekleriz

(giriş : 2.5 YTL olup bira fiyatları herzamanki gibidir.
(!!18 yaş sınırı olup sadece öğrencilerin katılabilecekleri bir gecedir!!)

Cumartesi günü Letans harika bir performans sergiledi...
onları izlemek dinlemek gercekten cok keyif vericiydi...
Fatih devamınıda bekliyorum... :)

teşekkürler can .. ama utandırıyosun beni çalışıyoruz ama en önemlisi çalışmaya devam ediyoz sizin desteğinizi görmek te en büyük ödül oluyo bizim için yol uzun bakalım nereye kadar ...

ayrıca can'a çoook teşekkür ederim. biralem gecesinde ilk defa çok hoşuma giden kendi tonlarımın sebebi onun amfisiydi.arkadaslar satmayı düşünüyo sanırım ilanı da verdi para bulabilirsem o benimdir :D

teşekkürler can ....

juniourrr demiş ki:
ayrıca can'a çoook teşekkür ederim. biralem gecesinde ilk defa çok hoşuma giden kendi tonlarımın sebebi onun amfisiydi.arkadaslar satmayı düşünüyo sanırım ilanı da verdi para bulabilirsem o benimdir :D

teşekkürler can ....

brutixx demiş ki:
evet can a ve eray a bıralemde bızı yanlız bırakmadıkları icın cok tesekkur ederız

Biz teşekkür ederiz sizlere...
Fatihcim her zaman elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıcam... Bu arada biraz geç kaldın sanırım :) amfi gideli bir hafta oluyor...

bycambazZz... Pardon cahilliğime alayım neye güldüğünü tam olarak anlamadım... !

Saygılar

Geri