Kelepir İlanlar

İbanez Prestige serisi, Fujigen üretimi. Belki kelepir olabilir.

Epiphone, Prs, LTD vb Endonezya, çin üretimi gitarlar 7000-8000TL fiyat istiyorlar, Japon İbanez'ler 4.000TL zor müşteri buluyor.

Epiphone, Prs, LTD vb Endonezya, çin üretimi gitarlar 7000-8000TL fiyat istiyorlar, Japon İbanez'ler 4.000TL zor müşteri buluyor.
Haklısınız. Dediğiniz doğru, bir yerleri kırık Epiphone Les Paul Standart'a 5.000₺, hatta 10.000₺ isteyen kişiler bile gördüm.
Hatta, Epiphone Les Paul Special, 2000₺'ye koyan bile var. Şaşırmıyorum artık.

Son düzenleme:
İbanez Prestige serisi, Fujigen üretimi. Belki kelepir olabilir.
daha ucuza hatta 4k'nın da altında prestige ibanez'ler var sarı sitede. Bence kelepir değil ama bu iğrenç gövde boyasının ve HH prestige ibanez'lerin hayranı olan varsa(sanmıyorum olsun) başka pek bir alternatif yok gibi.

İstenilen fiyatın bir önemi yok bence satılmadıkça.

daha ucuza hatta 4k'nın da altında prestige ibanez'ler var sarı sitede. Bence kelepir değil ama bu iğrenç gövde boyasının ve HH prestige ibanez'lerin hayranı olan varsa(sanmıyorum olsun) başka pek bir alternatif yok gibi.

İstenilen fiyatın bir önemi yok bence satılmadıkça.
Bilgilendirme için teşekkür ederim. Zaten İbanez gitarlar konusunda çok fiyat bilgim yok. Prestige ve Japan diye atladım direkt.

Belki kelepir olabilir. İlan sahibinden japon gitarları mevcut.

Hem Headstock tamiri hem de Bolt on yapısı olan bir Les Paul a 2950 Çok gibi geldi hocam.Bilgim yok Lawsuit Gitarlar hakkında pek fazla ama İbanezin setneck les paul kopyaları bile 400-500 dolardan Satılıyor headstock tamiri varsa.

Hem Headstock tamiri hem de Bolt on yapısı olan bir Les Paul a 2950 Çok gibi geldi hocam.Bilgim yok Lawsuit Gitarlar hakkında pek fazla ama İbanezin setneck les paul kopyaları bile 400-500 dolardan Satılıyor headstock tamiri varsa.
Ben de Les Paul Custom tarzı görünce şaak diye yapıştırdım. Başka gitarları da var, gerçi İbanez'in ilk üretim les paul'ları kötü diye de duydum. Hiç dokunmayalım en iyisi :).

Ben de Les Paul Custom tarzı görünce şaak diye yapıştırdım. Başka gitarları da var, gerçi İbanez'in ilk üretim les paul'ları kötü diye de duydum. Hiç dokunmayalım en iyisi :).

Les Paul konusunda ben çok seçiciyim.3000 Liraya çok güzel Epiphonelar düşüyor bazen.Şahsen Gibson-Epiphone dışında(Heritage-Maybach vs vs Gibi markaları işin dışında tutarak konuşuyorum) başka marka yapımı Les Paul a Hiç bulaşmam.Doğasına aykırı geliyor bana gitarın.Epiphonelar daha kötü olan Çin’de üretiliyor ama vs vs dersiniz belki ama Epiphone Fabrikası Gerçekten kaliteli üretim yapıyor hem de Amerikan aslına sadık kalmaya çalışıyorlar.

standart diye bir seri çıkardılar hocam bu ondan, custom olsa havada kapmalık. Görüntü olarak bence çok fark var arada, low end bir gitar olduğu açıkça anlaşılıyor bence. Custom serisinde en azından böyle bişey yok. Dolayısıyla bence kelepir değil ama bu serinin sıfırı da pek ucuz değilmiş.

standart diye bir seri çıkardılar hocam bu ondan, custom olsa havada kapmalık. Görüntü olarak bence çok fark var arada, low end bir gitar olduğu açıkça anlaşılıyor bence. Custom serisinde en azından böyle bişey yok. Dolayısıyla bence kelepir değil ama bu serinin sıfırı da pek ucuz değilmiş.
Hocam sizden öğrendim bu konuyu. Bilgilendirme için teşekkür ederim. Demek Custom dıuşında da böyle bir seri var, ilginçmiş. Ah PRS ah 😀 .

Son düzenleme:
Kelepirliğinden aha çok 650 liraya bu kasada gitar satan görmemiştim tabi yapan kişi için maliyeti çok çok ucuzdur ama yeni başlyan birisi olsam gözümü boyardı.

axv.JPG

Geri