Kelepir İlanlar

Emg AB afterburner şöyle birşey;

Çok temiz Marshall DSL 5Cİlan No: 738480331
Çok temiz Marshall DSL 5C - Gitar Amfisi ve Diğer Enstrüman Yan Ekipmanları sahibinden.com'da - 738480331
Birkaç ay önce bu amfiyi almaya niyetlenmiştim, sonra farklı bir amfiye yöneldim ama ilan hala duruyor. İlan sahibi aylardır fiyatı hiç değiştirmemiş. DSL5CR almak istiyorum yazan birkaç kişi gördüm, bunda reverb yok ama bence fiyat performans olarak bakarsak düşünülebilir. Eğer hala satılmadıysa kelepir denir mi sizce ?

Bu satıcı daha önce gitarı 300 TL ye letgoda satan satıcı değilse eğer, gerçekten hiç sevmedigim bir al-satci tipi. Beyefendi 1500 TL kar gozetirken zahmet edip yeni bir tel takimi takmak için bile masraf yapmamış ve gitarı olduğu gibi ılana koymuş. Bu ne arkadaş yaa...umarim yıllarca ilanlarda sürünür (ilk kez beddua ediyorum forumda).

Bu satıcı daha önce gitarı 300 TL ye letgoda satan satıcı değilse eğer, gerçekten hiç sevmedigim bir al-satci tipi. Beyefendi 1500 TL kar gozetirken zahmet edip yeni bir tel takimi takmak için bile masraf yapmamış ve gitarı olduğu gibi ılana koymuş. Bu ne arkadaş yaa...umarim yıllarca ilanlarda sürünür (ilk kez beddua ediyorum forumda).
gitarı ben aldım ilanda benim evet alsatçıyım gitarı fahiş bi fiyata koyduğumu düşünmüyorum nekadara aldığımın bi önemi yok haliyle grg170 ler 1200 1300 e ilanlara koyulurken bu gitara bu fiyatı istemek garip olmasa gerek

Gitarların fiyatlarında şikayetçi ucuza gitar satmak isteyen arkadaşlar varsa gitarlarınızı alabilirim.Forumda sürekli gitar fiyatlarında şikayetler görüyorum sizinde fiyatlarınızı görmek isterim hepsine alıcıyım mesaj atabilirsiniz.

Hocam arkadaş zaten niyetini önceden belli etmiş. Ben o mesajı ilk gördüğümde "ucuza varsa alayım, çalayım" olarak anlamıştım ama meğersem "ucuza varsa alayım, sonra satayım" kafasıymış.

Hocam arkadaş zaten niyetini önceden belli etmiş. Ben o mesajı ilk gördüğümde "ucuza varsa alayım, çalayım" olarak anlamıştım ama meğersem "ucuza varsa alayım, sonra satayım" kafasıymış.
hoşgeldiniz ketamin bey evet bunu iş olarak yapıyorum ucuza alıp satıyorum ayıp veya günah olduğunu düşünmüyorum.Forumda ve satış mecralarında aynı ismi kullanıyorum alsatçı olduğumu saklamıyorum.Sattığım ürünlerin hatalarını kusurlarını gizlemiyorum daha önce alışveriş yaptığım kimseden olumsuz geri dönüş almadım.reverbde vs kozmetiği bu seviyede olanları 250 dolara satılırken kore adı bile 1000 liradan başlarken bu gitarı 300 liraya aldığım için 350 ye satmanın doğru olduğunu düşünen arkadaşlar varsa malesef o şekilde çalışmıyorum.

hoşgeldiniz ketamin bey evet bunu iş olarak yapıyorum ucuza alıp satıyorum ayıp veya günah olduğunu düşünmüyorum.Forumda ve satış mecralarında aynı ismi kullanıyorum alsatçı olduğumu saklamıyorum.Sattığım ürünlerin hatalarını kusurlarını gizlemiyorum daha önce alışveriş yaptığım kimseden olumsuz geri dönüş almadım.reverbde vs kozmetiği bu seviyede olanları 250 dolara satılırken kore adı bile 1000 liradan başlarken bu gitarı 300 liraya aldığım için 350 ye satmanın doğru olduğunu düşünen arkadaşlar varsa malesef o şekilde çalışmıyorum.
Bence gayet makul bir hareket, eleştirme noktasında burada yazılan şeylerin fevri yorumlar olduğunu düşünüyorum. Umarım memnun olacak bir kişiye tez zamanda satılır.

Geri