Squier VS Ibanez

single boyutlu humbucker eklersin
Yok abi benim kafam daha çok karıştı zaten kaç aydır karar vermemiştim şimdi hersey iyice allak bullak oldu. Şimdi toparlayalim herseyi 😅 epiphone les Paul vintage edition VS squier bullet strat hss VS squier affinity strat hss VS ibanez grg170dx VS yamaha pacifica 012 VS ibanez grx40 VS ibanez gsa60 bunların hepsi arasında gidip geliyorum metal den türküye hersey çalıyorum lütfen artık bi açıklık getirin kafamdaki sorulara 🙃

Son düzenleme:
Saygısızlık etmek değil amacım tabikii profesyonel çalanlardan da sordum onlarda öyle dedi ama alırken tabiki ibanezleri göz önünden geçireceğim hayalim di sonuçta :)
Önerebileceğin bi model var mı peki?
Yamaha Pacifica modelleri fiyatına göre süper gitarlar. Standart olarak hep hss galiba onlar zaten. İyi bir bakım ile iyi değil, süper bir gitarın oluyor değerlendirmen gerektiğini düşünüyorum.

Yok abi benim kafam daha çok karıştı zaten kaç aydır karar vermemiştim şimdi hersey iyice allak bullak oldu. Şimdi toparlayalim herseyi 😅 epiphone les Paul vintage edition VS squier bullet strat hss VS squier affinity strat hss VS ibanez grg170dx VS yamaha pacifica 012 VS ibanez grx40 VS ibanez gsa60 bunların hepsi arasında gidip geliyorum metal den türküye hersey çalıyorum lütfen artık bi açıklık getirin kafamdaki sorulara 🙃
pacifica ya da les paul kesinlikle. Pacifica modelinden mağdur olan daha görmedim.

Ibanezleri bende severim de kime sorduysam sıkıştırilmis kağıt dedi soğudum ondan sonra ibanezlerden (gitara ilk başladığım zamanlarda hep ibanezimin olmasını hayal ederdim) :)
Yani sana şöyle söyliyim dostum şuan 3 gitarım var 2si ibanez :D Kim söyledi bilmiyorum ama bu gitarları çoğu gitarla, markayla kıyaslayarak aldım. RG421AHM gitarına sahibim Istediği gitarla sıkıştırılmış kağıt gitarımı (!) karşılaştırabiliriz aynı ayardaki :D

Geri