Bahadır Baruter

ya şimdi girdim kenan yarar ile ilgili ersin le ilgili yorum yaptım yazdım ...iki gün önce aklıma geldi benim favorim niye yok diye...sonra dedim kesin birir açmıştır ama ben o an bakamadım..sonra Baktım kimse açmamış onun başlığını..ben yaptım...hayatımın çizeri Bahadır BARUTER..BUYRUN YORUMLARINIZ...

Bahadır Baruter'in kendi çizimleri inanılmaz güzel. Bilinçaltı, kahraman Barut gibi şeyler. Ve halada o kadar yetenekli bir adamın neden Fatih Solmaz'la birleşip cıvık belden aşağı esprileri yaptığını anlamam...

lombagin 2003 icin verdigi takvime cizdigi uykusuzluk,ne kadar usta bir cizer oldugunun kanitidir.guzel sanatlari 1.likle bitirmis diye de duyduk. :?:

• Konu Sahibi Konu Sahibi
ta dimi o seri çizimlerdeki başarısı harbiden tartışılmaz...iki çizim arasında yarattığı bağ ve geçişler süper....

tartışılmaz

tartışılmaması gereken bi yeteneğe sahip .. ama ben .. oky , memo tembelçizer , galip tekin en çok bunların çizimlerine hastayım ha bide yavuz taran , kemal aratan var ... kahraman barut kızmasın bana :cigara

SpongeBob demiş ki:
Çizim ve espri yeteneği harika olan biri...
bu arada şöyle birşey diyeyim genelde esprileri fatih solmaz bulur ama baruter de buluyordur heralde sen hangi esprinin ona ayit olduğunu nerden anlıyorsun
blackjoe sende neden bu kadar abartıyorsun burda hepişmiz tartışılmak için varız eğer sana söylediğim lafı sen çok görüyorsan yukardaki yazıları oku bizim birbirimizi öldürmemiz gerekirdi dimi ama :)

3-4 yıl önce ne saman taksim'e insem karşıma çıkardı, lombak gibi bi derfgiyi önümüse koyan güsel bi abimis, uykusuzluk die bişiler çizodu eskiden, süperdi o çisimler, posteri duvarımda asılıdır hala,

Geri