Bend attığımda diğer teller çok ses yapıyor

Selim ışıktan tut bir sürü derse baktım hepsi bending diyip bend atıyor işte yarımları tam ları gösteriyor video bitiyor önetebileceğin bir ders var mı
hangi notaya bend yapmak istiyosan o notayı çal önce klavyede. Sonra bendini yap o notaya ulaşmaya çalış.
Yüzük parmağınla bend yapıyosan işaret parmağınla(sol el) üst telleri sustur ashahahgahah diye ses vermesin.
Sağ baş parmağının elinle kavuştuğu o yumoş bölgeyle köprüde telleri susturmayı öğrenmelisin.
Bunları yaparsan ahahahaha diye ses gelmez.
Devam

Bend yapıyorsun ama diğer telleri susturamıyorsun. "How to make proper string bend" diye video sitelerinde arat.
Pena ile sadece bend yaptığın tele vur. Diğerlerine değil.
Keşke ortaokulda lisede 'İngilizce öğrenin!' demek yerine; bakın arkadaşlar ne yapmak istiyorsanız isteyin, türkçe argumana ulaşmanız çok zor. İngilizce kaynak çok fazla fakat anlamanız için azcık öğrenin kurbanınız olim.. deselerdi. Neyseki öğrendik şansımıza

Keşke ortaokulda lisede 'İngilizce öğrenin!' demek yerine; bakın arkadaşlar ne yapmak istiyorsanız isteyin, türkçe argumana ulaşmanız çok zor. İngilizce kaynak çok fazla fakat anlamanız için azcık öğrenin kurbanınız olim.. deselerdi. Neyseki öğrendik şansımıza
Gerçekten Türkçe kaynak pek yok. Şimdiki youtuber videolarına bakarsak da, para kazanmak için youtube algoritmalarında üstte yer almak için 20 dakikalık boş içerikli videolar var. Bunun için eski İngilizce videolar, hedefe daha hızlı ulaşmak adına daha etkili malesef.

hepinize
hangi notaya bend yapmak istiyosan o notayı çal önce klavyede. Sonra bendini yap o notaya ulaşmaya çalış.
Yüzük parmağınla bend yapıyosan işaret parmağınla(sol el) üst telleri sustur ashahahgahah diye ses vermesin.
Sağ baş parmağının elinle kavuştuğu o yumoş bölgeyle köprüde telleri susturmayı öğrenmelisin.
Bunları yaparsan ahahahaha diye ses gelmez.
Devam
hepinize çok teşekkür ederim o susturma olayına çalışıyorum bir de şimdi yeni konu açıp olmayan başlangıç seviyemle bilgi kirliliği yapmak istemiyorum siz işten anlayan kişiler gibi gözüküyorsunuz benim derdim şu gittim 3 ay önce bir amfi aldım (marshall mg 10) ve gitardan soğudum o nasıl bir distortiondur. Neyse ben de bu süreçte guitar rig, bias gibi uygulamaları kullanmayı öğrendim büyük ihtimalle ses kartı alacağım.Elimde 800 tl var çünkü neler önerirsiniz

Geri