Bend attığımda diğer teller çok ses yapıyor

Dostum behringer umc 202 al. O fiyata daha performanslı bir ses kartı yok. Daha ucuzları var behringerin fakat preampleri çok kötü. Bir de referans kulaklığı veya yine o ayarda bir kulaklıkla dinlersen kendini daha iyi olur.

Dostum behringer umc 202 al. O fiyata daha performanslı bir ses kartı yok. Daha ucuzları var behringerin fakat preampleri çok kötü. Bir de referans kulaklığı veya yine o ayarda bir kulaklıkla dinlersen kendini daha iyi olur.
Hocam yorumun için çok teşekkür ederim.Ek olarak monitöre ihtiyacım yok değil mi kendi bilgisayarıma takıp cubaseden kayıt almak istiyorum.

hepinize

hepinize çok teşekkür ederim o susturma olayına çalışıyorum bir de şimdi yeni konu açıp olmayan başlangıç seviyemle bilgi kirliliği yapmak istemiyorum siz işten anlayan kişiler gibi gözüküyorsunuz benim derdim şu gittim 3 ay önce bir amfi aldım (marshall mg 10) ve gitardan soğudum o nasıl bir distortiondur. Neyse ben de bu süreçte guitar rig, bias gibi uygulamaları kullanmayı öğrendim büyük ihtimalle ses kartı alacağım.Elimde 800 tl var çünkü neler önerirsiniz
Sevgili @sweetpickingbaby, Marshall MG10, Cin'de uretilen, herhangi kotu amfiden biri. Uzerinde Marhsall yazmasi, guvebilir olmaktan ote pazarlama stratejisi. Kucuk amfilerin tonuna, da kalitesine de oldum olasi guvenmem. Lisedeyken arkadasimin aldigi MG100 bile kotu demistim. Zevkler, renkler.

Zaten piyasada hor kullanilmis, kotu bakimlar gormus, hala da bazilarinin evlerinde sus diye duran lambali Marshall amfiler de mevcut. Simdiden yazayim, olur da ileride bi gun yuksek wattli bi Marhsall alirsin, 16 ohm kabine 8 ohm cikisina baglama. Param yetmedi diye, speaker kablosu almayip, enstruman kablosu ile amfini kabine baglama. Uzulursun, basina masraf acilir.

Ama;
Dunya capinda Katana ucuz amfi kategorisinde kabul gormus. Keza Yamaha THR serileri de. Yamaha az daha tuzlucadir. Blackstar muhabbeti cok yapildi. ID Core serisini de sevmesem de, Fly 3 Mini'yi fiyat performans oraninda cok sevdim.

Letgo ve sahibinden'e iyi bak. Kirmizi knoblu, genelde baglamacilarin sattigi amfiler ciddi ciddi guzeller. Amerikali insanlar da cok zeki insanlar degil. Onlar da pazarlama ve reklam kurbani insanlar. "Shut up and take my money" mottosunu can-i yurekten benimsemisler.

Buyuk transistorlu amfilere bak. Hughes & Kettner Attax vb amfiler karsina cikabilir. Biraz daha parana kiyar Tech 21 TM60 alirsin belki. Artik uzun uzadiya gider bu.

Hocam

Focusrite Scarlett 2i2 Gen 3 USB Ses Kartı almayı düşünüyorum bana hangi kulaklığı - monitörü önerirsin​

Dostum 1800 bütçen var sanırım. Maudionun athm20x ine bakabilirsin. O bütçeye monitor kurtarmaz. Focusrite ile behringerin çok farkı yok. Neden fazla para vermek istediğini anlayamadım. Behringerle focusrite diyelim ki 2 gömlek farklı birbirinden. Şuanki halimle ikisinin bana vereceği farkı anlayamam. 3000+ bir ses kartı almadığın sürece bu low kulaklar(ımız) hiçbir farkı hissetmez. Ha diyosun ki benim param var sanane. Git al focusrite. Ayrıca tek gitar kaydetmeyecek misin neden 2i2? Solo al.

Dostum 1800 bütçen var sanırım. Maudionun athm20x ine bakabilirsin. O bütçeye monitor kurtarmaz. Focusrite ile behringerin çok farkı yok. Neden fazla para vermek istediğini anlayamadım. Behringerle focusrite diyelim ki 2 gömlek farklı birbirinden. Şuanki halimle ikisinin bana vereceği farkı anlayamam. 3000+ bir ses kartı almadığın sürece bu low kulaklar(ımız) hiçbir farkı hissetmez. Ha diyosun ki benim param var sanane. Git al focusrite. Ayrıca tek gitar kaydetmeyecek misin neden 2i2? Solo al.
dost ben ses kartından anlayan bir tip değilim backing track i açayım gerisi teferruat sololara mı yönel diyorsun yani . Bir de normal olarak kazıklanmak istemiyorum internette herkes bunu önermiş ondan baktım senin önerilerin benim için önemli

Bir de bende airpods pro var bunun bası falan çok iyi bunu bağlayabileceğim bir zımbırtı yok değil mi latency olmadan şimdi 1000 tl bir kulaklığa veresim gelmedi

şimdi ben bununla wasp - iron maiden-death-gary moore-steve vai-satriani gibi grup-kişilerin tonlarını alabilirim değil mi rahatça

Geri