Yousician

Arkadaşlar merhaba geçen sene aldığım bu applikasyon bu sene kendi otomatik yenilemiş geçen sene 200 liraydı bu sene olmuş 500 tl.Karttan çekmişler fakat benim haberim yok bunun itirazını hangi merciye yapmak lazım ?

İphone için: AppStore’u açın, Sağ üst köşede bulunan “Hesap” kısmına tıklayın, açılan menüde isminizin ve iCloud adresinizin bulunduğu kısma tıklayıp giriş yaptıktan sonra, Satın alma geçmişi > Satın aldığınız uygulama > Sipariş ayrıntıları (Faturalandırma adresi altındaki tutara tıklayın) > Sorun bildir > Ücret iadesi.

Ücret iadesi kısmında ticket açmanız istenecek, oraya durumu açıklarsınız. Ticket arasına “ mobil alışveriş yaparken farkında olmadan kart bilgilerimi telefona kaydetmişim” gibi bir şeyler yazarsanız sonuca daha hızlı ulaşırsınız.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
İphone için: AppStore’u açın, Sağ üst köşede bulunan “Hesap” kısmına tıklayın, açılan menüde isminizin ve iCloud adresinizin bulunduğu kısma tıklayıp giriş yaptıktan sonra, Satın alma geçmişi > Satın aldığınız uygulama > Sipariş ayrıntıları (Faturalandırma adresi altındaki tutara tıklayın) > Sorun bildir > Ücret iadesi.

Ücret iadesi kısmında ticket açmanız istenecek, oraya durumu açıklarsınız. Ticket arasına “ mobil alışveriş yaparken farkında olmadan kart bilgilerimi telefona kaydetmişim” gibi bir şeyler yazarsanız sonuca daha hızlı ulaşırsınız.
Hocam karttan ödemeyi çekmiş yani provizyonda değil fakat ben satın alma geçmişimde 2018'e kadar gittim bir şey indirdiğim zamanı bulabildim sadece fakat 500 liradan eser yok.

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Önemli değil hocam, para çekilmişse bile iade edebilirler. Eğer kartınızdan para çekildiyse satın alma geçmişinde kesinlikle olması gerekiyor.
Hocam galiba applikasyon üzerinden satın almam gerçekleşmiş apple servisi böyle demişti.O yüzden gözükmüyor dedi.Sıkıntı bu sefer adama mail atmam lazım iptal edin diye forumlara baktım 1 aydan beri ödeme almamış insanlar varmış

Geri