Kısadevre

ne o lan çağrı öyle bi söylemişsin ki sanki tansele birilerini kov bunlar çok rezalet, böö, irenç fln dicekmiş gibi :D :D :D

ben de merak ettim şimdi buraya niye yzamıyosun olm...

Alpcim ben öyle şeyler dermiyim bu saatten sonra grubun geçmişi var. Ayrıca hepinizi tanıyorum :eek:

Bir ara beraber olduğumuzda konuşuruz.. Yüz yüze konuşmak daha iyi.. Çok önem arzeden şeyler değil ama işte fikir paylaşımı..

dün berkayın bana verdiği kaydınızı dinledim.cdde şarkı isimleri yazmıyodu ama yavaş bi şarkı vardı, ilk şarkıydı baya hoşuma gitti.inşallah devamını da dinleriz.başarılar.

dalga geçiyordum çağrıcım.. ayrıca her türlü --yapıcı-- eleştiriye açığız.. diecein varsa da çekinme ama o böö iğrenç rezalet falan kısmı tamamen safsata ööle bişe düşünmedim yani mesajını okuyunca :p :)

tmmdır bi ara buluşup konuşuruz...

di_giorgio sana da ayrıyetten teşkür ederiz.. piyasaya dağılmış cd deki ilk şarkı "kayıp kentin çocukları"ydı. bilmiyorum berkay sırayı değiştirip mi sana verdi yoksa belli şarkıları mı kaydetti ama kayıp kentin çocukları hızlı bir şarkı...

sanırım sırayı değiştirmiş.yavaş ve hoş bi şarkıydı.kısaca güzeldi.bi de hangar 18 ile başlayan bi şarkı vardı ( kültürsüzlüğümü hoş görün) sonradan sanırım gündoğarken şarkısına bağlanıyodu.biraz üzüldüm.hangar beklerken kala kaldım ama daha ayrıntılı dinlemedim hepsini.hepsini iyice dinleyeyim daha sonra yorumları yapayım haddime düşmeyerek.

**saolasın dinlediğin için...eleştrilerinde acımasız ol..gerçekleri söylemen en önemlisi.siz eleştirmeyeceksiniz de kim yapacak..düşündüklerini yazabilirsin dostum özgürce...ayrıca 580 i beğendiğine çok sevindim(yavaş şarkı)..eğer hayatında 580 km önem taşımaya başlarsa bi gün inan daha da seveceksin.. :)

**megadeth e tapıyoruz grupça..ama türkçe müzik yapmak istiyoruz..o yüzden öyle bir formül bulduk...aynı şarkıda karanfiller (yeni türkü)hangar18, breakin the law,another day(solo) ve fear of the dark..çok keyif veriyor çalarken :)

arkadaşlar bir haftalık tatilden sonra yeniden döndüm buralara.. marmaris harika biyer... :D

herkese selam..

koçiciim dün ve bugün (16-17 temmuz) seni sürekli aradım ama ulaşılamazmışsın :) denemeye devam edeceğim ama burdan da bi bildiri yayınliim dedim madem bakiyormuşsun buraya...

beni bi ara da konuşalım...

selam. Tansel sonunda dinledim kayıtları. Teknik yönden birşey demeyeceğim çünkü hücum kayıt.

Kayıp Kentin çocuklarını beğendim. Onu daha iyi bir şekilde kayıt etmeye çalışın bence. Diğer beste hakkında pek yorum yapamayacağım. Karanfiller cover ı da güzel olmuş, parçayı daha dinlenir hale getirmiş benim açımdan. Elinize sağlık.

olum ben bu grubun adını değiştiriyorum ve kısatatil yapıyorum...
lan tansel, geceleri kumsalda liseli kızlara klasik gitarla yaşar- haluk levent çalıyosan, bittin olm sen bittiiiiin... :)

Taklacılar olarak bu grubun gitaristini kınıyoruz.. Tatile giderek kumsalda liseli kızlara klasik gitar çaldığı tespit edilmiştir.. O değil de insan bizi de düşünür değil mi.. Bir heavy ailesi mensubu diğerlerini de düşünür.. Biz böyle gördük böyle biliriz..

Haluk levent - Ankara akorlarını al lazım olur..
Am-G-Dm-Em

son aldıım haberlere göre koçi haftasonu dönüyomuş arkadaşlar..
liseli kızların hesabını dönünce sorarsınız.. :)

ben de özledim sahneyi yaw sezon bi açılsa da başlasak konserlere...

ALPİM, bu arada senin bahsettiğin vcd var bende diğer başçının adı steve bailey yanlış hatırlamıyosam. ama bu skralevski dehşet bişi birader bulmaya çalış bakalım bi...

arkadaşlar purevolume daki besteleri kayıttan başka iki besteyle karanfiller coverını da başka bir cover la (göçmen) değiştirmeyi düşünüyorum..

hala kayıp kentin çocuklarını, 580i ve karanfiller coverını indirmeyen varsa elini çabuk tutsun :D :D

alpcim nasılsın kardeşim?bi buluşsak takılsak nası olur?öbür eleman zati vefasız çıktı iki liseliye sattı gelmedi :) abi şaka maka adam tadını çıkarsın yaw oraların...

Geri