Kısadevre

veee millet PUREVOLUME nihayet açıldı. tahminen bir 3 saat sonra (yani yarın sabaha artıkın :D) kayıp kentin çocukları ve 580 adlı bestelerimizin yanısıra karanfiller cover'ını....:

www.purevolume.com/kisadevre

adresinden BEDAVA indirebilirsiniz.. yorumları buraya bekliyoruz.. umarım hoşunuza gider...

**ulan gören de pisagoru çürütüyo zanneder..ezberleyemedin 2 satır sözü :)

**bizim duygucan teh vokalist halen kağıttan okuyo çaktırma...canın saolsun kardeşim hikmetcim...sen iste papirüse basıp getirelim sözleri..

***olm sıçsan noolcak sanki biz dürüm theatermıyız...ben her stüdyoda hata yaparım mutlaka affetmem..kaydı dinlemedin mi..çok süper hatalar var mesela..desteğin yeter dostum gerisi hikaye :)

**hadi len..hep duygunun suçu ..söylemem diye tutturdu olan bize oldu anasını satiim..rezil olduk..insan bildiği işi yapmalı kardeşim..benim neyime vokal :)
**ama müzikleri süper oldu o şarkının ..gitarı vurup kırasım geliyo seek&destroyda..ama kıyamıyorum kitarıma o ayrı :)

**orjinalini de çalarız ama sorun metronomsa metronom orjinalde de düşük hikmetcim..biz sadece metallicayı kopyala yapıştır yaptık girişe ve ortaya ..

kısadevre halkı, hiçbir konserinizde sizi yalnız bırakmayan kıvocanınız konuşuyor kulak verin;
5 temmuzda if bardayız saat 6-7 arası çalcaz sanırım, mutlaka bekliyorum efenm.
sizin kaydı indiririm bi ara kendi bilgisayarımın başına geçince. hadin bye

haydi dostlar hayırlı olsun :)
Tanselim merak etme kötü çıkmamış sesin :) :)
bu arada cdleri işini hallettim,emret anında kapındayım :)
bu arada yarın ki stüdyo saatini ve yerini bilmek istiyorum ayrıca uygun olursa birlikte gidelim bizim ordan.. neyse fikrini alırım kardeşim...
tekrardan hayırlı olsun,daha nice kayıtlara diyorum dostlarım :)

Geri