Kısadevre

hikmetim yaw bence göçmenin o yavaş ama ağır yapısı güzel olan zaten birazda metallica ya boyadık kendilerini çok sağlam oldu bence. 580 in de müziğinde bazı yerlerde aksak gidiyor ama sözlerde/vokalde bi poroblem yaratmaz yaw herhalde.. sen meraklanma halledersin..

***arkadaşlar ilgilenenler için süper kaydımızı "ona ona "bırakıyorum bu akşam..oradan ücretsiz olaraktan temin edebilirsiniz tepe tepe dinleyin biraderler :)

kaydı artık ezberledik kardeşlerim...hatta ikinciyi bekliyoruz artık :)
ne geceyedi ama koçiler :) kulaktan (Pillibebek) mideye (köfteeeee :) ) kadar doyduk...
vallaaa kral adamlarsınız be dostlar ne diyim...
eyvallaa!

vallaha tanselim gayet başarılı bi kayıt tebrik ederim. bende ezberledim sayılır dinleye dinleye ;) dünkü ziyafetler(müzik, yemek, derin müzik) içinse ayrı bi teşekkür alp ve sana.

**yav ne demek arkadaşlar köftenin falan lafı mı olur yav..acaip bir grup bu pilli bebek dün gece büyülendim gene ben..bir gün umarım biz de o kadar iyi oluruz :) asıl siz saolun katıldığınız için bize..

ben de kusura bekmayın diyorum size katılamadım, özel sektör yıpratıyo insanı işte :)

işşallah bi dahaki pilliye artık...

bu arada hakketen 2. organizasyon için fikir üretmeye ve bişiler ayarlamaya başlasak ii olur, toplantı falan yapalım da bi fikir alışverişi ossun

hadi kendinize ii bakin :)

**tamamdır dostum...ben studyoyu ayarlayıp haber veririm buradan..saol şimdiden..sizler olmasın kalmıştık .öt gibi ortada..bizim davulcu paşa gitti bu sabah :)

**pilliye gittik ama iyi mi oldu kötü mü bilmiyorum..asabım bozuldu şerefsizim :)

*o nası bir uyumdur ,o nası bir müzik bilgisi,çok içtik çok üzüldük valla...

**komser bahçe bu tarafta...biliyorum efenim!!!!

Geri