Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

• Konuyu açan Konuyu açan DrB
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

dethklok

Dethklok nickli Erdem arkadaşımızdan Dimebucker manyetik aldım,

Abim sağolsun hem beni yoğunluğuna rağmen işyerinde misafir etti hemde manyetiği beraberce taktık. Göstertiği ilgi emek ve güleryüz için kendisine forum ahalisi önünde çok teşekkür ediyorum.

Alışveriş yapacak arkadaşlar kesinlikle tereddüt etmesinler.

"expers" nickli Birkan adlı arkadaşa ibanez rgr320dx gitarımı sattım. kendisi hiç referansım olmamasına rağmen bana güvendi ve de parayı yolladı. tabi bende gitarı parayı aldığım an kargoya yolladım. kendisine teşekkür ediyorum güveninden ötürü. gözünüz kapalı alış veriş yapacağınız bir arkadaştır.

Re: dethklok

alexilahio nickli semih arkadaşımla bir alışverişimiz oldu gitar dediinden daha temiz çıktı ve baya hesaplı fiyata bıraktı teşekkürler semih..
arkadaş çok sağlamdır her türlü kefilim kendisine

sewgiler...

ERHAN KIZILGÖZ OLAYI

28 ekim tarihinde akbankdan kartsı z işlem ile erhan kızılgöze para yatırdım 180lira harçlıklarımdan küçük küçük biriktirdiğim bu parayı böyle bi şerefsize kaptırmak çok üzdü beni.Elimde makbuz var paramı nasıl geri alabilirim

GIRNATA'nin da yardimlari ile aenemaswampsong'dan gitar aldim, kargo cok iyi yapilmis durumdaydi, zamaninda aksaklik olmadan ulasti. Kendisi oldukca ilgili bir arkadas, alim satim yapmaktan baya memnun kaldim. Kendisine ve GIRNATA'ya buradan da tesekkur ediyorum tekrardan.

Bu basligi ne kadar kisi takip ediyor bilmiyorum ama alim satim yapacaklara su bilgiyi ekstradan gecmek isterim, zira ilerde islerine yarayacagi kesin.

alim-satim yaptigim kisilerden bazilari burada yaziyor ama iclerinden favori 5 yapacak olursam o ilk 5 kesinlikle su sekilde olurdu.

vilekrueger (eski vileshome)

aenemaswampsong

fade2black_

Mack_Yack

racerx (bu kullanicinin uzantisini bulamadim, fazla girmiyor sanirim o yuzden direkt profil linkini veremiyorum)

Bu kisileri tamamen objectif kalarak sectim kimsenin suphesi olmasin, belirlerken bir cok kriterden gectiler, elendiler.. Yazdigim 5 benden her acidan 10 uzerinden 10 aldi.

------------------------------------------------------------------------------------

Ayrica alim satim yapmadigim ama gozlemlerim dogrultusunda ve tecrubelerimden yola cikarak, alim satim yaparken sorun yasamayacagimi dusundugum + durustluklerinden suphemin olmadigi kullanicilar da su sekilde.

Skull_KruSher

solitude71

Roth_Azad

Scot

GokhanA

SurguN

dust

Cocktaill nickli Doga ile alış verişim oldu. Kendisine gitarımı parayı teslim almadan verdim. Bu konuda içimde herhangibir şüphe uyandırmayacak kadar iyi niyetli bir insandı çünkü. Parayıda söz verdigi gibi zamanında ödedi zaten.

Alışverişlerinizde güvenebileceginiz, ne yaptıgını iyi bilen bilinçli, samimi ve gayet içten biri arkadaş. Umarım gitardan da benim ondan memnun kaldıgım gibi memnun kalır.

Hayılı olsun tekrardan.

BITIX nickli arkadaştan cort kx-1 aldım hem de hiç bigüvence olmadan taksitle bıraktı.
ayrıca uurdmc nickli arkadaşla takasa girdik son derece sorunsuz geçti.
her ikisiyle de hala muhabbetimiz devam ediyor.gözünüz kapalı güvenebilrisiniz 🙂

provenandpowertrip adlı arkadaştan gdi 21 aldım. daha ilk mesajlarında güven vericiydi. cihaz naısl diye sormuştum. çok temiz alınca şaşıracaksın dedi. dediği gibi de çıktı. Teşekkür ediyorum.

Reeve ben sana ulaşamadım bikaç gün telefonunu bulmaya çalıştım son arananlardan falan ama bulamadım ge-7yi senden alıcaktım yoksa amfi içinde parasal sıkıntılarım oldu oyüzden geçiştirmek zorunda kaldım kusura bakma neyse bilgin olsun böyle uraşıpta resim falan koymuşsun senin vaktini ve kontörünü geçirmek gibi kötü bi niyetim yok yani...

Marcello nickli Osman arkadaşımdan proseslab adaptör aldım. Mükemmel bir alışveriş oldu.. Aleti önceden kargoya verdi, parayı yatırdıktan hemen sonra elime geçti adaptör..

Kendisine burdan selamlarımı,sevgilerimi,saygılarımı ve teşkkürlerimi yolluyorum.. 😀

theMagus demiş ki:
Marcello nickli Osman arkadaşımdan proseslab adaptör aldım. Mükemmel bir alışveriş oldu.. Aleti önceden kargoya verdi, parayı yatırdıktan hemen sonra elime geçti adaptör..

Kendisine burdan selamlarımı,sevgilerimi,saygılarımı ve teşkkürlerimi yolluyorum.. 😀

Estağfırıldak Utku'cum 🙂 Güle güle kullanırsın inşallah. 🙂

ml-2 pedalını esatburak abimden ben aldım kendisi çok olgun ve iyi bir insan bana baya bir indirim yaparak verdi ve pedal resmen 0 gibiydi peketlemesi ve ıvır zıvırı herşeyi tamdı kendisine gönülden teşekkür ederim seninle alışveriş yapmak büyük bir zevkti abicim .

RaY demiş ki:
ERHAN KIZILGÖZ OLAYI

28 ekim tarihinde akbankdan kartsı z işlem ile erhan kızılgöze para yatırdım 180lira harçlıklarımdan küçük küçük biriktirdiğim bu parayı böyle bi şerefsize kaptırmak çok üzdü beni.Elimde makbuz var paramı nasıl geri alabilirim

hocam naptın sen ya geçmiş olsun 180 lira bide az para degil benmde 60 liram gidiyordu o şerefsize allahtan sonrada çaktım davayı geçmiş olsun gercekten çok üzüldüm bunun yuzunden insanlara güvenemiyorum artık

teşekkür

"BLaCK_MaGiC86" nickli Erdem arkadaşımdan bir pedal aldım. Dediği gibi sorunsuz tertemiz bir pedal elime ulaştı ama asıl olay şu;

Ben pedalı denedim ve beğenmedim =) Erdem kardesim pedalı tereddüt etmeden elindeki başka bir pedalla değiştirerek bana gerçekten çok yardımcı oldu.

Kendisine buradan çok teşekkür ediyorum.

Geri