Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

• Konuyu açan Konuyu açan DrB
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

@braveblood Adamın dibidir kendisi . Şuan satılmış durumda bulunan amt e1 preamp pedalını denemem için 1,2 günlüğüne bana verdi. Aletle anlasamadık yaptıgımız takası bozduk , Pedallarımızı geri vermemize rağmen bana bir takım pedal jakları hediye etti . Kendisine teşekkür ediyorum

@braveblood Adamın dibidir kendisi . Şuan satılmış durumda bulunan amt e1 preamp pedalını denemem için 1,2 günlüğüne bana verdi. Aletle anlasamadık yaptıgımız takası bozduk , Pedallarımızı geri vermemize rağmen bana bir takım pedal jakları hediye etti . Kendisine teşekkür ediyorum
teşekkür ediyorum Arda , elin uğurlu geldi gününde sattık yolladık pedalı. yeni sahibine hayırlı olması dileğiyle.

@yield ile çok hızlı bir alışverişimiz oldu. Forumun çok eski üyelerinden ama hiç denk gelmemişiz. Uzun zamandır tanıştığım en düzgün insanlardan. Yorgunluğuna rağmen yürüyerek nerelere geldi, çok teşekkür ediyorum kendisine.

@yield ile çok hızlı bir alışverişimiz oldu. Forumun çok eski üyelerinden ama hiç denk gelmemişiz. Uzun zamandır tanıştığım en düzgün insanlardan. Yorgunluğuna rağmen yürüyerek nerelere geldi, çok teşekkür ediyorum kendisine.
Ben de çok teşekkür ediyorum düşüncelerimiz karşılıklı, çok kısa sürede de olsa keyifli bir sohbetimiz de oldu. Umarım cihaz da işine yarar.

@anatolia999 Onur ile bugün alışverişimiz oldu. Kendisinden Laney Ti15 amfi aldım, ürün bahsettiği gibi tertemiz, sıfırdan farksızdı. Güler yüzlü, hoş sohbetli, güvenilir bir arkadaş. Tekrardan bu güzel alışveriş için kendisine teşekkür ediyorum.

@anatolia999 Onur ile bugün alışverişimiz oldu. Kendisinden Laney Ti15 amfi aldım, ürün bahsettiği gibi tertemiz, sıfırdan farksızdı. Güler yüzlü, hoş sohbetli, güvenilir bir arkadaş. Tekrardan bu güzel alışveriş için kendisine teşekkür ediyorum.
Teşekkür ediyorum emre o güzel yorumun için. 🙂 Muhteşem bir sohbetti inan çok zevk aldımbende, renkli kişiliğinde cabası 🙂 tekrar hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan

nurialcho iyidir, güvenilirdir rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. Biz bir gitar takasında bulunmuştuk. Kulllanıcı adının nuri alço olması sizi tırstırmasın 🙂

@nurialcho 'dan Cort G285 aldım, havale yaptığım gün gitarı kargoya yetiştirdi. Birkaç ufak tefek ayar yaptıktan sonra gitarın fotoğraflarını asarım. 😀

@metalupyourass 'den bir çift humbucker çerçevesi aldım, sağ olsun Ankara'dan bu tarafa geliyormuş yanında ta Giresun'a kadar getirdi.

kogan la güzel bir alışverişimiz oldu . Tekrar alış veriş yapmak dileğiyle.

Geri