Amfi Tavsiyesi (Ev kullanımı için)

Öncelikle şunu belirtmeliyim, forumdaki amfi tavsiyeleri ile ilgili makalelerin ve tartışmaların çoğunu okudum. Fakat kafamda netleşmeyen sorular olduğu için başlık açma gereği duydum. Yardimlariniz için şimdiden teşekkürler.
Yaklaşık 10 sene önce elektro gitarımı ve amfimi sattım. Evlilik, çocuk vs derken fırsat bulamadım. Şimdi tekrardan hobi amaçlı evde pratik yapabileceğim, ton olarak da çok üzmeyecek ekipman arayışındayım. Önceden Fender meksika strat hss gitarım vardı ve farklı amfiler kullanma fırsatım oldu.
Çok da kafanızı şişirmeyeyim. Şu an için deneme amaçlı olacağı için çok para harcamak istemiyorum ilk başta. Çünkü belki yine çok vakit ayıramayacağım ve bir kenarda duracak. Kendimi denemek istiyorum bir manada. Gitar olarak SX Strat düşünüyorum. Amfi olarak ise çoğu kişinin önerdiği blackstar id core 10 v3 var. Dediğim gibi 10 yıldır elektro gitardan uzak olduğum için yeni çıkan amfiler ile alakalı pek bilgim yok. Bildiklerim burada okuduklarim ve youtube incelemelerinden ibaret. Müzik marketlere gidince de malum denemek isteyince öcü görmüş gibi karşılıyorlar. O sebeple çok denemek işine de girmiyorum. Sizce Blackstar id core 10 v3 alınmalı mı? Ben daha önce evde pratik amfisi olarak roland micro cube gx kullandım bir süre. Pilde kullanırken dip gürültüsünün hiç olmaması çok güzel ton almamı sağlamıştı. Evim de eski bir ev topraklaması çok iyi değil. Blackstardaki dip gürültüsü çok üzücü olur mu? Sizce nasıl bir yol izlemeliyim? Veya tecrübelerinize dayanarak aşağıda yazdiklarimdan herhangi biri veya başka önerebileceğiniz pratik amfisi var mıdır?
-Blackstar id core 10 v3
-Boss katana mini
-Roland micro cube (2.el)
-Vox mini go 3

Geri