Aylin Aslım

iyi ya inşallah ilk albüm gibi olur..severim ben bu kızı bayılırım tv de her gördüğümde dopamin salgılar tüm bünye vücuduma ılık bişeyler yayılır ehemm. neyse merakla bekliyorum albümü...

az önce türkçe müzikte izledim.onun olduğunu bilmiyodum.güzel bi melodi duydum.baktım hatun.kim diye klibin sonunu bekledim.aylin aslım ve tayfaları yazıyodu.ya bi insan bu kadarn,mı değişir.aylin aslım çok değişmiş.tanıyamadım.neyse şarkı hoş olmuş.

-GUITARIST- demiş ki:
az önce türkçe müzikte izledim.onun olduğunu bilmiyodum.güzel bi melodi duydum.baktım hatun.kim diye klibin sonunu bekledim.aylin aslım ve tayfaları yazıyodu.ya bi insan bu kadarn,mı değişir.aylin aslım çok değişmiş.tanıyamadım.neyse şarkı hoş olmuş.

aynen katılıyorum valla bende ismi görünce çok sasırdım
ama güzel olmuş bence farklı bi yorum kanto-rock 😀

yok kibariye ile düet yapmadı.. sadece "iki genç kız" isimli filme ilk albümünden "keşke" şarkısını verdi aylin aslım.. aynı filme kibariye'de bir şarkı vermiş, o yüzden yanlış anlama oldu sanırım.. düet yok yani.. aylin aslım ve tayfası'nın albümü perşembe günü çıkıyor, cuma günü tüm türkiye'de dağıtılır muhtemelen..

klibi dün izledim beğenmekle beğenmemek arasında kaldım... bu kızın ilk klibini izleyip arkasından son klibini izleyin arada dağlar kadar farklar var en başta tip olarak🙂.... Parçayı söylerken ağız hareketlerine dikkat edin... cover olayı bütün vokalleri ve grupları teslim almış durumda piyasa kaygısı yazık....

Ankarada yarın çıkacakmış albüm... Klip konusunda da ben daha değişik beklerdim yaa... Çok Aylin'den farklı olmuş...

ilk albümdeki kliplerden sonra açıkçası yadırgadım, aylin aslım hala eskisi kadar güzel bunu gördüm 😉 ama şarkıyı çok beğenmedim. yine de albümü almama engel değil bu 🙂

çıkış şarkısının kanto olması albümün içeriğinin nasıl olduğu göstermiyor.. albüm bugün çıktı çok güzel şarkılar var.. "gulyabani", "ah", "güldünya" ve "bana ne" isimli şarkılar müthiş 🙂)

albümü dinledim.bence muhteşem. Çok tuhaf; hem eğlenceli hem karanlık, hem zıpır hem ağır. Aylin ciddi bi değişim geçirmiş, bu kesin. ama aradan 4-5 yıl geçtiğini düşünürsek, bu çok normal... hangimiz 5 yıl önceki gibi kalıyoruz ki hayatta??? Ama ilk albümü HALA dinleyen biri olarak, kanto dışında ilk albümden izler taşıdığını hemen görebiliyor insan. özellikle beyoğlu kimin oğlu, ahh, sokak insanları, güldünya adlı parçalarda. gülyabani ise daha önce dinlediğim Türkçe hiçbir şeye benzemiyor, çok fantastik.... bence türkçe müzikte çığır açacak bir albüm olmuş. Hiçkimseye, hiçbirşeye benzemiyor. bu kadar burnunun dikine gitmek te Aylin'e yakışır zaten... cesaretinden dolayı kutlamak lazım. Ayrıca albüm fotoğraflarından sonra Aylin'in sapıkları artacak, bu %100!!!

albümü az evvel taktım bilgisayara ve dinledim. açıkçası ilk başta biraz yadırgadım, ama sonradan hoşuma gitti. birkaç kez dinledikten sonra sağlam bir yorum yapabilirim, ama şimdilik fena bir albüm olmamış diyebiliyorum ancak... bu arada aylin'in yeni hali hakkaten akıllara zarar 😉

Geri