Barış Akarsu

Olumsuz eleştiride bulunan arkadaşlara katılmıyorum. Barış Akarsu, günümüzde albüm yaptığını zanneden ve kendini kendi çapında sanatçı olarak niteleyen çoğu zavallıyı düşündüğümde oldukça üstün geliyor bana!

Olumsuzluklar bakış açısıyla alakalı... bir şeyi nasıl görmek istiyorsanız aslında öyle görürsünüz ..

Barış gerçekten tavrıyla duruşuyla tam bir rocker ve kalıcılığını herkese ispatlayacak tartışılmaz bir şekilde...

son dönemde çıkan isimlerden en beğendiklerimden biri haline geldi barış akarsu.açıkçası müziğini çok fazla beğenmiyorum fakat çok içten ve doğal oluşu çekiyor.müzik konusunda kendini geliştirebilecek kapasitede bir insan ve geliştirmeside gerekir.

Yener, buna emin olabilirsin,

Doğru yolda ve çok doğru bir insan, hayata döer elle sarılan pozitifliğini insanlara yansıtan benim bu dünya içinde gördüğüm en açık en doğal ve en içten olan o . Ki bu özelliklerde onu doğru işleri yapmaya ve kalıcı olmasını sağlamaya yetecektir.

Yapmayı düşündüğü pek çok şey var kendi gelişimi ve çizmeye başladığı yolu oluşturmak adına, 9 ay gibi bir sürede 56 konser verdi ki bu gerçekten süper bir rakkam ve kendi kişisel gelişimi açısındanda süper bir olay ben onu her konserinde bir öncekinden daha iyi daha tarzını oturtmuş buluyorum bir tek ben değil tabi pek çok insan ve buda bize doğru insanı sevdiğimizi gösteriyor.

elbette zaman geçtikçe müziğini,özellikle de kendi istediği müziği bizlere daha iyi sunacaktır.9 ay gibi kısa bir sürede 56 konser vermesi kendi sahnesi ve performansı adına oldukça güzel.ben daha gitmedim hiç bir konserine(kısmet olmadı) fakat gitmeyi düşünüyorum.

Umarım kısa sürede gitme şansın olur Anakaraya sık sık geliyor bu ay Üniversitelerin Bahar Şenliklerine katılacak böyle 5 konseri var ilki yarın akşam Kocaeli üniversitesinde saat 20:00-22:00 arası Nev ile beraber.

Funda Arar Islak Islak'ı söylüyor hatta söylemiyor gebertiyor bu Barış Akarsu'nun çıkış parçası değilmi? Barış Akarsu'dan bu kadar dinlemedim şarkıyı.
Funda Arardamı albümüne koymuş yaniii.
Cem Babanın mezarda kemikleri sızlıyordur heralde.

Hakaret etmek istemiyorum sayın yöneticiler ama ISLAK ISLAK Funda Arar tarafından katledilmiş ve içine edilmiş resmen... 8O İlkim Karaca dan ve Cem Babanın oğlundan hiç bir yasal izin alınmadan powerturkte bir klip şeklinde dönüp duruyor şarkı BAG olarak powera bu yanlı yayın politikasından dolayı savaş açtık ama hiç tınmadıkları gibi Funda Arar ın ISLAK ISLAK yorumunuda defalarca ekrana getiriyorlar :evil:

Valla bu yorumla Cem Babanın kemikleri mezarda hemde öyle bir sızlıyordurkiiii 😢
Şu an parçanın kullanım hakkı Seyahan Müzikte sanırım ilerleyen günlerde konuyla ilgili yaptırım yapılacaktır diye umuyorum.

Müyap uyuma kararlarına sahip çık :!: :!: :!:

evet bir de böyle bir şaçmalık var, adamlar Funda Arar'ın canlı performansından kendi kendilerine klip çekip sürekli gösteriyorlar sanki çok güzel söylüyormuş gibi.bu da yetmezmiş gibi Top listelerine koyuyorlar bir de bu klip bozmasını. Ama Barış'ın kliplerine gelince ambargo var powertürkte izlemenin imkanı yok Barış'ın her iki klibini de. Böyle haksız rekabet bizden başka hangi ülkede vardır bilmiyorum yani.

Powerturk e göre Barış Akarsu diye biri yok o şekilde bir davranış ve tutum içindeler bu ne Seyhan müziğin sanatçısı olduğu için ki değil Seyhan müziğin pek çok sanatçısı nın klibi yayınlanıyor powerda yarışma dan gelenleremi diye düşünüyorsunuz ama hayır oda değil zira geçen seneki popstar yarışmalarından tutunda singasong birincisi Mangaya kadar hepsi var Rock müzik mi diyorsunuz ama hayır oda değil rock müzikte power da sıkça yayınlanıyor dream kadar olmasada tek yasaklı olan Barış Akarsu bununda arkasında malesef eskiden severek dinlediğim iki insan var K. ve F.A .....

funda ararın powertürkteki klbini izledim.akustik versiyonda seslendirmiş ıslak ıslak'ı.farklı bi yorum getirmiş ama ben sevemedim son yorumunu.ama funda arar ereğlide verdiği konserde de seslendirdi bu şarkıyı ve muhteşem söylemişti tek kelimeyle.konser live performansını yayınlasaydı klip olarak daha güzel olurdu.

barışıda sadece ıslak ıslak parçasıyla özdeşleştirmek yanlış bence.albümünde ki diğer parçalarda çok hoş.birazda bu şarkılar üzerine kritik yapmak gerekir bence.

Barış Akarsu'yu tek parça üzerinde kimsenin özdeşleştirdiğini sanmıyorum hr nekadar kızsamda adamın sesi karşısında saygıyla eğiliyorum herzaman.Ama Islak Islak Barış Akarsunun çıkş parçasıdır ve bildiğim kadarıylada hakları müzik şirketindedir.
Funda Arar gibi bir ismin böyle güzel bir şarkıyı özünden koparmaya ve gebertmeye hakkı yok......

GUITARIST sorun bu değil, sorun şu ki power da ve birkaç kanalda daha Barış'a uygulanan bir AMBARGO var... ilk klibi geç, ikincisi yani kimdir o çok önemli bir şarkı ve klip ama hiç bir yerde yayınlanmıyor. ve şu an o bahsettiğiniz insan tv de ...............................................

fatalsmile demiş ki:
05 haziran çankaya üniversitesi, ankara ....
.
hasan85 sakın kaçırma bu seferki konseri 🙂))

yener sende kaçırma ....

guitarist vatani görev ha ne diyelim kolay gelsin .... bu arada ıslak ıslakı tekrar gündeme taşımak falan değil amacımız bence albümde o kadar güzel parçalar var ki ama powerturk un yaptığı haksızlıklar oldukça fazlalaştı ve ıslak ıslak böyle gündeme geldi
Hardblack ne mi yapıyoruz valla tüm BAG hergün ortalama 10-15 kere power ı mail bombardımanına turuyoruz tabi bu sayı kişi başı bir sayı ilkim karacaya durumu bildirdik oda avukatıyla görüşüyor yüksel aytuğa bildirdik yani bilimum çabalama içerisindeyiz yılmamızı bekliyorlarsa yanılıyorlar
yıkılmadık ayaktayız _mahsun_misali 😆

guitarist

BAG= BARIŞ'ı ANLAYANLAR GURUBU

8) 8)

Ege ve Dokuz Eylül şenliklerine gelmesine pek sevindiğim Barış' ın, sonunda O' nu çoktan dinleyemeye başlamış olması gereken kitleye de ulaşacağını düşünüyorum.. Umarım konserleri güzel geçer.

Geri