Black Tooth (Tarz?)Şehir?

~~~ KIRLENMEK GUZELDIR... ~~~ :twisted:

ben ... ben... ozur dilerim... yukaridaki basligi duzelttim
tum gaz calsiiyoruz
duzen belirlencek, ve tarih.. sonra sizlere bildirecegiz... herkezi bekleriz... dehset olacAK!!! :evil:

metalik dünyanın sert adamları :metalhead :metal :taptim
Konserinizi dört gözle bekliyorum 8O 8O
Onur,Utku geleceğin fırtınası,enerjisi :twisted: :zipla
Stüdyodaki 14. için sevindim 8) Nicelerine...
Tuna ,Deniz,Ebru süpersiniz :taptim

Kount demiş ki:
17'sinde konser varmış diyorlar... Doğru mudur?
17'sinden 2 hafta sonra diye planlndı. kadro self torture - surofhest - black tooth ve solitary olucak diye biliyorum.. ZOO sound un desteği ile gerçekleşicek bir organizasyon. eminim bu sezonun en bomba konseri olucak.

Konser ertelendikce erteleniyor... tum is selftorturea kalmis durumda, aksam konuscaklar :x hepimiz cok bekledik, ama tam istedigimiz gibi gecmesi icin, nezaman yapmamiz gerekiyorsa ozaman yapmaliyiz

Millet walla bu konser yılan hikayesine döndü FARKINDAYIZ...
Ancak Cuma günü bir iki görüşme yapıp halletmemiz lazım ama eğer daha da gecikme ihtimali olursa biz başka gruplar bulup çıkıcaz..
MERAK ETMEYİN........

bugun konustum mumuyla... mayisin ilk haftasi diyorlar, ancak ayarlayabilecekler... :twisted: plan yaptik

INTERNET SITEMIZ HAZIR...
upload edecem... burdan adresi belirtcez..
simdilik LEETRANOS.com ile isbirligindeyiz, domain oradan olacak, daha sonra kendi domainimizi alacagiz...

Aferin olum site süper olmuş, bi ara yeniliyceğin zaman beraber oturalım başına, "Dream weaver, I believe you can get me thru the night" 😆 bu arada kopuzcunun ODTÜdeki resmindeki kol-bacak benim... Meşhur oldum!!!! 😀 ehue

Geri