CeKeS (street punk/oi punk/punk punk) - Ankara

sevmiyorum sizleri ama yine de başarılar- tarzı lölö geyikler gruplara birşey katmaz. sadece laf arası bir cümle olarak kalır. ama gruplara "kendilerini sorgulamaya itme" gayretindeki eleştiriler yapıldığında o gruplar o eleştiriler ışığında daha doğru ilerleyebilir. kanımca

olum adamlar müziimizi eleştirse tamam... benm eilmdeki bira kafamdaki dandik mokan onlar ne ilgilendirir? kimsinizki siz ...? size ne? sen kendi elindeki ne bak... kmn elinde ne olduu kafasında ne olduu kmseyi ilgilendirmez... burada mankenlik forumu yok... bu müzik forumu.. amatör gruplar forumu... bizde bi amatör grubuz.. anca müziimizi eleştirabilirsiz... bu laf sana CİBİLİYETSİZ ve saz arkadaşları.....

Ve artık buraya yazmayın bişi ö.m atın...
grup un yeni adı ÖKÜZLER Orkestrası

vokal:berker
back vokal:tuçe(evil cats)
dawul:burak(sevda çiçekleri&CeKeS)
gitar:yağmur
bass:murat(think)

TARZımız da değişiklik var... ama çok az😀

PUNK - PUNK ROCK - (Cover larda)SKA - GRUNGE - ARABESK COVERLI POST PUNK

Genelde beste üzerine çalışıcaz... Ama ilk konserler de genelde cover olucak...

cibiliyetsiz demiş ki:
sevmiyorum sizleri ama yine de başarılar- tarzı lölö geyikler gruplara birşey katmaz. sadece laf arası bir cümle olarak kalır. ama gruplara "kendilerini sorgulamaya itme" gayretindeki eleştiriler yapıldığında o gruplar o eleştiriler ışığında daha doğru ilerleyebilir. kanımca

haklısın ama sizin yaptığınız ilk eleştiri böyle değildi :!: bir önceki sayfalara bir bak istersen..tepkim de o yüzden olmuştur.. 😉 :!:

ilk eleştirimdeki sertlik dercesi galiba aşırıya kaçmış. 🙂 onun için burda özür dilerim. ama inşallah demek istediğimi yapmak istediğim elkeştiriyi aktarabilmişimdir. gerisi boş bnm için

cibiliyetsiz demiş ki:
ilk eleştirimdeki sertlik dercesi galiba aşırıya kaçmış. 🙂 onun için burda özür dilerim. ama inşallah demek istediğimi yapmak istediğim elkeştiriyi aktarabilmişimdir. gerisi boş bnm için

işte kardeşim şimdi oldu..böyle konuş canımı ye [ne diyorum ben ya iyice cıxleştm 😆 ] neyse..

cibiliyetsiz demiş ki:

eywallah...... 😀

uyur yok orkestramızda... ama yoluımuz aynı... aynı sınıftayız zaten.. zuhaha

ben album yapmak ıcın ayrıldım arkadaslar onursalla bırlıkte baska bı olusumdayız onlarlada ya konserlerle baslııyacagız yada albumle neyse ben takıp etcem sureklı topıgımızı 😀 ne de olsa ben bu formun kekerekurı ve kikirokomo suyum

okey kayıtlarda cagırın dıdgerııdo calarım (dıdgerııdo calmama da laf atıcak varsa alsın gelsın kapısalım artık yuh derım)

saygı çerçevesi sevgi çerçevesi bla bla bla
adam sarhoş demo yaptık diyo bilmem ne diyo falan filan
zaten bu tip müziklerle en büyük saygsızlık yapılıyo kişilere.ki bu müziği dinleyenlerde sağda solda kendini diğer insanlardan farklı görerek tekdüzeliğe sürükleniyolar işin komiği ve diğer yandada en acı olan kısmı bunun farkında bile değiller.''başarılar dileyebilirsiniz'' deniliyo başarılar kelimesi başarmayı hak edenler başarmak için çaba sarfedenler yaptıkları işi ciddiye alanlar ve yaptıkları işi sundukları kişilere en iyisini vermeye çalışanlar için kullanılır.başarılar dileği evde oturup kıç büyütüp ben pişik oldum diye şarkı sözü yazıp artık sevmeyeceğimi serbest ölçü detone vokal le kayıt yapıp bide bunu x demo şeklinde nete koyup bundan yorum bekleyenler için kullanılmaz.önce kendinize saygınız olsun yaptığınız işe saygınız olsun güzel bişiler yapın istiyosanız dinleyene küfredin demonun sonunda ama en azından yaptığınız iş elle tutulur olsun.

foeumda mosmor denen kişi bu şekilde başarılar dilediğini zannediyo başarılı olacaklarını zannediyo belkide ii arkadaşı ama böle arkadaşlıkta olmaz
punk müzikten 1 kat daha tiksindiriyosunuz beni dinlemediğim bi müziği önyargılı hale bi kat daha getiriyosunuz. iyi müzik yapanları görmesem bilmesem dinlemesem müziktende tiksinirdim.ağır eleştiriyse ağır eleştiri.he ben matah bi b.k mu yapıyorum sizce bende yapmıyorum en azından yaptığımı düşünmüyorum ve bu düşünceyle daha ileri gidiceğimide biliyorum.boş yere 29 sayfalık yer turkrock ın database inden gitti 29 sayfa saçmalık vakit kaybı. neyse bol etüdlü günler.

cezci demiş ki:
saygı çerçevesi sevgi çerçevesi bla bla bla
adam sarhoş demo yaptık diyo bilmem ne diyo falan filan
zaten bu tip müziklerle en büyük saygsızlık yapılıyo kişilere.ki bu müziği dinleyenlerde sağda solda kendini diğer insanlardan farklı görerek tekdüzeliğe sürükleniyolar işin komiği ve diğer yandada en acı olan kısmı bunun farkında bile değiller.''başarılar dileyebilirsiniz'' deniliyo başarılar kelimesi başarmayı hak edenler başarmak için çaba sarfedenler yaptıkları işi ciddiye alanlar ve yaptıkları işi sundukları kişilere en iyisini vermeye çalışanlar için kullanılır.başarılar dileği evde oturup kıç büyütüp ben pişik oldum diye şarkı sözü yazıp artık sevmeyeceğimi serbest ölçü detone vokal le kayıt yapıp bide bunu x demo şeklinde nete koyup bundan yorum bekleyenler için kullanılmaz.önce kendinize saygınız olsun yaptığınız işe saygınız olsun güzel bişiler yapın istiyosanız dinleyene küfredin demonun sonunda ama en azından yaptığınız iş elle tutulur olsun.

foeumda mosmor denen kişi bu şekilde başarılar dilediğini zannediyo başarılı olacaklarını zannediyo belkide ii arkadaşı ama böle arkadaşlıkta olmaz
punk müzikten 1 kat daha tiksindiriyosunuz beni dinlemediğim bi müziği önyargılı hale bi kat daha getiriyosunuz. iyi müzik yapanları görmesem bilmesem dinlemesem müziktende tiksinirdim.ağır eleştiriyse ağır eleştiri.he ben matah bi b.k mu yapıyorum sizce bende yapmıyorum en azından yaptığımı düşünmüyorum ve bu düşünceyle daha ileri gidiceğimide biliyorum.boş yere 29 sayfalık yer turkrock ın database inden gitti 29 sayfa saçmalık vakit kaybı. neyse bol etüdlü günler.

kardeşim senin bana kastın nedir anlayamadım.. :idea: evet arkadaşlarıyım doğru..ama her şekilde uyarılarımı da yaparım ve yaptım zaten arkadaşlıkta budur :!: 😉 ve ben onların ne kadar çaba sarfettiklerini biliyorum.. :idea: :idea: o yüzden böyle devam ederlerse başarılı olcaklarına da inanıyorum :!: 😉

son 2 sayfayı okumam yetti be...
Allah aşkına herkes bi sussun...
yorum yapanlar.. ve karşılık verenler... iki tarafta..
yorum yapanlar... siz kendinizi önce bir duyurun.. eski cekes kendisinin ne olduğunu biliyor..dışardan gelen "tebriklerin" de arkadaş-dost çevresinden olduğunu da biliyor... ama sizi de bi güzel tongalamışlar bea.. siz uyuyun... sanki bana gelip apocalyptica kadar kaliteli müzik yapıyorsunuzda.. yada başka bir amatör grubu eleştirebilecek kadar "yüksek" seviyedesinizde konuşuyorsunuz...
değişmek isteyen kendinden başlar..cekes kendinden başladı... yorum yapanlar sizde kendinizden başlayın artık...

artık cekes degıl öküz Orkestrası oldu 😀 ama bende bırakmama grubumu calısmavar adam lazım derse cıkar gıderım sıkıldık derlerse konser ayarlarım ederımde yaparımda bu boyle bılıne artık grupla burak ılgılenıyor cekes davul nıcklı arkadasım sınıf arkadasım sokak arkadasım zart zurt arkadasım ıstedıgını yapar ıstedıgını alır atar ısterse gene demo yapar... kımsede hoyt dıyemez... yuru be burtak kım tutar olm senı

cezcinin yazdıını okumadm.. çok uzun yazmış... 1 buçuk satırını okudum... yetti zaten... salla adamım... sen kendi derdine bak... elalemin derdi seni germesin... hadiii git forumununa😀😛😛

uyur saol la ... puhaha
mosmor a da ne laf ediyosun? ne alakası war? o bi fun CeKeS fun... fun larımızı savunurum... ama yazını okumadm... okumuycam... ama bida yazarsan okurum.... yazmaman dileiğle kardeşim...

Geri