Charvel / Jackson Başlığı

eğer fiyatlar avrupa fiyatlarıysa hemen yazayım js30 lar 500 euro pro serileri 950 euro mg serileri 1100 euro rr24 ve kevin bondlar 1250 euro usa select lerde en az 1900 eurodan başlar yalnız LLL daki sorun fiyat değildiki liste fiyatları üzerinden eşek gibi indirim yapıodu adamlar sorun gitarların geç gelmesi ve son olarakta gelmemesi kıvılcm LLL un yaptığı indirimi asla yapmaz ve dediğim fiyatlardan satar ama zamanında gelir gitarlar yani parayı veren düdüğü çalar ve parasıyla rezil olmaz kimse...

Merhaba Jackson takipçileri. Benim gibi birçok Jackson hastasını temsilen bugün bizzat Ankara İnkılap sokaktaki Kıvılcıma gittim, Distribütör konusu daha önceden de söyledindiği gibi Kıvılcım Müzik'e geçmiş bulunmaktadır. İlk Jackson Partisi Eylül Sonu yada ekim başı gibi gelecekmiş (benim tahminim ekimin sonunu bile bulur). Mağazadaki görevliye fiyat politikları hakkında birkaç bişey sordum bilgisi olmadığını söyledi. En azından diğer distribütörün uyguladığı fiyat politikasını aynen devammı ettireceksiniz dedim, yine bilgisi olmadığını söyledi. Neyse bakalım iş yine beklemeye kaldı, eylülde bir daha gideyim ve 3D görüşme sonucunu seve seve aktarayım sizlere. Hepinize kolay gelsin eylüle kadar. 😉

ACHILLIEUS demiş ki:
Beklemede kalalım o zaman izzzyy uygun birşeyler yaparsan neden olmasın?
elimle getircem bizzat kargodur gümrüktür böyle dertler olmadığından fiyatlar usa fiyatı bagaj parası olr işte az bişe zaten üstünede sembolik bişeyler koyarım kolum yoruldu parası😀 yada getiririm bi yemek ısmarlarsınız😀 jacksondan başka bişey kesinlikle getirmem zaten abi şu kaça olr bu kaça olr muhabbetine döner direk çevrede bulabildiğim tüm jacksonları yazar fiyatlarını eklerim isteyen gelmeme yakın parasını yollar jacksonına kavuşur.

Geri