cicibebe

İşin ilginci adam gelince kızamıyosun da. Konser günü de 5 gibi gel dedik. Adam 5 buçukta zor geldi. Suratta yne bi gulumseme, bi afacanlık... O gun ded kızamamıstık. Seytan tuyu var galiba adamda.

muahah

tebrikler demiş ki:
İşin ilginci adam gelince kızamıyosun da. Konser günü de 5 gibi gel dedik. Adam 5 buçukta zor geldi. Suratta yne bi gulumseme, bi afacanlık... O gun ded kızamamıstık. Seytan tuyu var galiba adamda.
abi evet ya çok doğru bi tanımlama.. afacan bi bakış.. kutluyorum kıvanç

Vaktiyle TRT'de bir yarışma vardı. Sunan adamın adını unuttum galiba Cenk Koray-Erkan Yolaç tadında bir adamdı ve yarışmanın format adı "kutumu açın" idi. 60-70 yaşındaki teyzeler programı arar; sunucu ise bir takım hediyeleri gösterip kadını hediyeleri açmaya ikna etmeye çalışır.. İşin sonunda

- hanfendi ütü mü vereilm buzdolabı mı?
- yok siz kutumu açın

gibi freek diyaloglara sahne olan bir yarışmaydı. Ne kadar ağır ve travmatik bir çocukluk dönemi geçirdiğimizin kanıtıdır. Geçenlerde aklıma geldi bu yarışma yolda gülmeye başladım.

akinu demiş ki:
Vaktiyle TRT'de bir yarışma vardı. Sunan adamın adını unuttum galiba Cenk Koray-Erkan Yolaç tadında bir adamdı ve yarışmanın format adı "kutumu açın" idi. 60-70 yaşındaki teyzeler programı arar; sunucu ise bir takım hediyeleri gösterip kadını hediyeleri açmaya ikna etmeye çalışır.. İşin sonunda

- hanfendi ütü mü vereilm buzdolabı mı?
- yok siz kutumu açın

gibi freek diyaloglara sahne olan bir yarışmaydı. Ne kadar ağır ve travmatik bir çocukluk dönemi geçirdiğimizin kanıtıdır. Geçenlerde aklıma geldi bu yarışma yolda gülmeye başladım.
Ondan mı kısadevreler oluyor ara sıra acaba :roll:

bu kadar uyduruk bir grup olmasak chronos ve akinu ya kızardım "konu dışı geyik yapmayın" diye ama bize müstehak.. buyurun abicim 😀

e o kadar yazdık bir de haber verelim o zaman, kazandığım paralarla bir ds-2 ve pod 2.0 almış bulunuyorum(pod için akinu'ya çooook teşekkürler) yeni yıla girdikten sonra (finallerin ardından) yeni bir gitarla kayıtlara girmek istiyorum madem demoda sound falan diyoruz o zaman önce ekipman değil mi?

iyi akşamlar

Reca ederim benim şahane POD2.0 tonlarım, XT Live'ın factory presetlerine acı basar 😀 Bakalım görücez XT Live'ın meziyetlerini bugün, neymiş ne değilmiş... Ayrıca Erdemcim ben böyle geyik yapmadıkça başlık 2.sayfalara geriliyor. Çok gerilmesin, masaj yapayım dedim....... *kaçar*

XT Live'dan pek haz etmedim ben.. Olum Erdem GT6'ım olmasa walla satmicaktım POD'u haa.. 😀 Hakikaten POD her yaptığı aletle niye giderek kötüleşiyor anlamıyorum. Bildiğin 2.0, Live'dan daha iyi.. en azından amfi simülezon kalitesi açısından, bir de sesler daha dijitize geldi XT Live'da.. Neyse, tarz-zevk meselesi.. Ben yobazım 😀

akinu demiş ki:
XT Live'dan pek haz etmedim ben.. Olum Erdem GT6'ım olmasa walla satmicaktım POD'u haa.. 😀 Hakikaten POD her yaptığı aletle niye giderek kötüleşiyor anlamıyorum. Bildiğin 2.0, Live'dan daha iyi.. en azından amfi simülezon kalitesi açısından, bir de sesler daha dijitize geldi XT Live'da.. Neyse, tarz-zevk meselesi.. Ben yobazım 😀
Beni güldürme 🙂 😆

SurguN demiş ki:
akinu demiş ki:
Beni güldürme 🙂 😆

Allah bağışlasın canım, bişey demedik 😀 Ben sevmedim sadece 😀 Dedim ya yobazım.. :twisted:

Geri