cicibebe

Teşekkürler Skull_Krusher, küçük şehir tabii İstanbul gibi değil. Herkes tanıyo birbirini.

Hayranlarıma da gösterdikleri ilgiden ötürü teşekkür ederim. 🙂 . Teveccühlere layık olmaya çalışıyorum...

ya ben gercekten cok ciddiyim kıvanc gercekten coook tatlı ondan cok hoslanıorum ona bakmaya doyamıyorum :roll: kıvanccccccc duy beniiii nolur

Neden-Sonuç İlişkisi ve etkileri

slm beyler studyoyu unutma konusu gercekden biraz can sıkıcı ama bahanelerim cok inandırıcı olmamasına rağmen realistler.
1)cebimin şarjı bitti ve şarj makinamı kaybettiğim için şarj edemedim.(gayet mantıklı, olası)

2)Kıvancın msjını geç gördüm ve Kıvanç JokeR hakkımı kullandım.davulda ve yayın akışında bir problem çıkmadı sağolsun.

3) Bardağın dolu tarafına bakarsak,i)grup davulcu(Korax) eksikliğinde bile kendi kendine yetebilen bir hal almış ii)bu olay sonucunda daha farklı beste calışmaları ve bestelerin unplugged versiyonların ortaya cıkmasına yol açmıştır.

4)sonuç olarak "Herşeyde bir hayır vardır" lafını bu olay doğrulamıştır.

Tebrikler cicibebe 😉
HAYIRLISI!! 😀

zottirifikasyon demiş ki:
demolarınız güzelmiş tebrikler
Çok teşekkürler zottirifikasyon. Şubat sonlarına doğru bu demonun tam halini çıkaracağız, umarız onu da beğenirsin...

Sevgili akinu ve seker_r, şişko bi basçı için birbirinizi kırmaya değmez, yine de teşekkürler, seviyorum hepinizi... 🙂

Son olarak Koray, söylediklerin adeta sene sonu kurtarma yazılılarını hatırlattı bana. 🙂

evet böylece grubumuzun ilk kız hayranı da aramıza katıldı heralde.. kıvanç saman altından su yürüten kişiliği ile sadece grubun ve yakın arkadaş çevresinin değil, güzel kızların da gönlünü fethetmeyi başarmış 😀 😀 😀

sevindim valla hayırlısı olsun.. şeker sen de bana sor ben sana "kıvanca ulaşmak" isimli sanatın her türlü inceliğini öğreteyim. "koraya ulaşmak" isimli güzide sanat dalını ise henüz öğrenemedik onun kız hayranları için üzücü bir haber olsun bu da.. baksanıza adama biz ulaşamıyoruz 😀 😀

akıncığım bizi düşündüğünün farkındayım iyi niyetlerim seninle..

canerciğim, akinciğim ben burda ds-2 diyorum siz hala processor, oldu mu be anam bak dizicem sd-1 ile bide süper korus, o zaman gör sen tonu, gitarı..

Bana ulaşmak çok kolay. Daha bugün Koray'ı aradım. Kendisi aramamdan yaklaşık 5 saat sonra cevap verdi. Bunlara rağmen seviyoruz adamı tüm kalbimizle.

Erdemi de yeni ekipmanı dolayısıyla kutluyor, sponsor Akın Ünver'e teşekkür ediyoruz. Sevgiler sana Akın !!!

Çalışmalar duraklar gibi oldu. Zannedilmesin ki gruba bi şey oldu, yeni şarkılar, yeni takımlarla yeniden karşınızda olacağız !!!

Olm ERDEM az kaldı patlatıcam bombaları babam ile temaslarım devam etmekte 🙂 bekleyin beni donatacam masayı 🙂 s le Rg ile dsl ile gt8 ile 🙂 🙂

SurguN demiş ki:
Olm ERDEM az kaldı patlatıcam bombaları babam ile temaslarım devam etmekte 🙂 bekleyin beni donatacam masayı 🙂 s le Rg ile dsl ile gt8 ile 🙂 🙂

ankaradan deli gibi tonlar yükselecek birkaç ay içerisinde inşallah canercim.. bi ara da şu xt'yi görelim.. gt8'i de görelim tabi.. oha lan ne ekipman varmış çevrede maaşallah Allah nazardan saklasın

tornado demiş ki:
SurguN demiş ki:

ankaradan deli gibi tonlar yükselecek birkaç ay içerisinde inşallah canercim.. bi ara da şu xt'yi görelim.. gt8'i de görelim tabi.. oha lan ne ekipman varmış çevrede maaşallah Allah nazardan saklasın
Ben ekipmanı söylemeyeyim, :twisted: bir ara bakarsınız :twisted: Caner bilir :roll:

Geri