cicibebe

arkadaslar merhaba,ben trakya tıp 4 ten serkan burç
üniversitemizde bir rock topluluğumuz var
ve10-15 amatör grubun katılacağı bir rock festivali duzenlemeyi planlıyoruz okulumuzda 500 kişilik bir kultur merkezimiz mevcut
gidiş dönüş masraf-yemek ve kalacak yeri temin ederiz
daha başka ne gibi istekleriniz var lutfen bana ulaşın
sbd983@yahoo.com

Şu an okul durumum bir hayli yoğun. Ama sanmayın ki işi boşladık. Program hafifler hafiflemez akıcaz ortamlara. Kayıtsa kayıt, konserse konser ne gerekirse yapıcaz...

Bu arada sevgili Erinç bizi takip ediyor olman inanılmaz mutluluk verici. Desteğin için teşekkürler...

yağmur da vokali kaydetmeden önce 2 saat masa tenisi oynadım.. sonra kayıda geç kaldığım için koşa koşa geldim.. tüm bunlar yetmezmiş gibi gittim buz gibi bir ice tea aldım(şeftalili) bir de sigara yaktım yanına.. tüm grup arkadaşlarımın "sen salaksın, böyle vokalist olmaz olsun idiot herif" nidalarına kulak vermeyip göğsümü de detaydaki kalorifere yasladım. Niye? terim kurusun ciğerlerimde diye.. sonunda da böyle oldu tabi boru efekti verdik kayıda...

şaka bir yana(bu anlattıklarımı aynen yaptım bu arada yanlış anlaşılmasın.. boru efekti geyik) vokalde chorus ve reverb dışında hiç efekt yok onlar da gayet minimal düzeyde...

bu durumda bana boru gibi sesin var demiş oluyosun ki hiç hoş olmuyor bu da 😀

akin kayıt tarihi şubat olarak görünüyor.. mantık çerçevesinde bakarsak (iş, askerlik, vs.) bu cicibebe'nin kaydettiği son demo olabilir. bu yüzden sanırım en çok özen gösterdiğimiz kayıt olacak şu ana kadar...

erinch ilgin için teşekkürler.. konser işi şimdilik yaş ama ocak ayının ortasından sonra bir yerlerde çıkmamız kuvvetle muhtemel.. gerçi herhangi bir girişimde bulunmadık henüz ama bu konseri ayarlamak sanırım ilkinden daha kolay olacaktır. Desteğin için teşekkürler.

tornado demiş ki:
yağmur da vokali kaydetmeden önce 2 saat masa tenisi oynadım.. sonra kayıda geç kaldığım için koşa koşa geldim.. tüm bunlar yetmezmiş gibi gittim buz gibi bir ice tea aldım(şeftalili) bir de sigara yaktım yanına.. tüm grup arkadaşlarımın "sen salaksın, böyle vokalist olmaz olsun idiot herif" nidalarına kulak vermeyip göğsümü de detaydaki kalorifere yasladım. Niye? terim kurusun ciğerlerimde diye.. sonunda da böyle oldu tabi boru efekti verdik kayıda...

şaka bir yana(bu anlattıklarımı aynen yaptım bu arada yanlış anlaşılmasın.. boru efekti geyik) vokalde chorus ve reverb dışında hiç efekt yok onlar da gayet minimal düzeyde...

Bu arada yine detay'da tuvalete girip ses açtığını unuttun galiba?onun efekte katkısı çok büyük 😆

Yeni yapılacak kayıtın son olmaması için tüm grup üyelerinin özen göstereceğine eminim 😢 Ama kesinlikle birinci sınıf olacağına inanıyorum!Haftaya çarşambayı iple çekiyoruz!!Yeter artık başlayalım çalışmalara 😆

ridechild demiş ki:
tornado demiş ki:

Bu arada yine detay'da tuvalete girip ses açtığını unuttun galiba?onun efekte katkısı çok büyük 😆

olm böyle diyince yanlış anlaşılcak tuvalete gidip ses açma falan.. tuvalete gidip ses egzersizi yaptım insanlar sesten rahatsız olmasın diye..

tornado demiş ki:
ridechild demiş ki:
tornado demiş ki:

olm böyle diyince yanlış anlaşılcak tuvalete gidip ses açma falan.. tuvalete gidip ses egzersizi yaptım insanlar sesten rahatsız olmasın diye..

Ben iyi bilirim o ses açmalarını 🙂 .
Kayıt inşallah güzel olacak, elimizden gelenin en iyisini yapacağız...
İlgilenenlere tekrar teşekkürler...

Ben de GODEnizin hayranıyım, kendisinin yanaklarını sıkmak suretiyle "yavrııııııııııııım" demek isterim.

Erdem, bence bu "okul sonrası belirsizlik hülasalarını" fazla abartıyorsun. Askerlik neresinden baksan 6 ay; iş desen sonunda yine de boş zamanın olacak illaki, buna son demo diyerek hayranlarınızı hüsrana uğratmayın, bak gode de yeni yeni meşhur oluyor.. Çocuk daha pazar keyfine çıkıp şenay akay'ın sakalları konulu programı sunacak.. aaaa... 😀

alp meraba abi.. bu sefer hepimizin daha geniş zamanı olacak kayıtta.. hataları minimize edicez.. sana da selam bu arada.

kıvancın insan ırkı dışından talep görmesi onun ne menem bi adam olduğunu açıklar nitelikte adeta.. teletabiler adamla tanışmak istiyo.. 😀 tolga sana da selamlar..

akinciğim söylediklerin mantikli gibi görünse de biz bu işi haliyet-i ruhiye ile götürüyoruz.. şu anda hayatlarının baharını yaşayan grup üyeleri 2 sene sonra dün akşam ne yediklerini unutacak hale gelecek muhtemelen. umarım dediğin gibi olur ama bence bu son gücümüzle yapacağımız son AMATÖR kayıt olacak.. bu ister olumlu ister olumsuz olsun

inşallah.. zaten bizim de amacımız yapabileceğimizin en iyisini yapmak.. gerek sound gerek çalım gerek düzenleme açısından tüm konsantrasyonumuzu ve birikimimizi yansıtacağız demoya.. bu arada akin, erinch, zephyr_007 ve şu anda nicklerini hatırlayamadığım ama bize bu sayfadan destek veren herkese tekrar teşekkürler umarım bu desteğin karşılığını size en iyi şekilde verebiliriz yeni kayıtla

cicibebe yeniden başladı stüdyo çalışmalarına.. davulcumuz stüdyoyu unuttuğu için her şarkımızın unplugged versiyonlarını icra ettik ve basçımız aynı zamanda davulcu olduğu için utanmadan şarkı bile yazdık. burdan ne çıkarıyoruz? bizden bi yanak olmaz onu çıkarıyoruz.

Geri