cicibebe

evet ben de adsl baglantımı sağladığıma göre artık daha sık buraları meşgul edebileceğiz.. ses tellerimdeki nodül başlangıcı vokal kayıtlarını biraz ertelememize ve bu pazar biziz'de sahne almamıza engel de olsa moraller hala yerinde.. biraz dinlendikten sonra tekrar kayıtlara gireceğim ve demoyu tamamlayacağız..

bu arada jackhammer'ın mükemmel bir pedal olduğunu söylemiş miydim?? GT-8, PODXT Live bunlar yalan arkadaşlar.. sizi overdrive, distortion diye yiyolar çıtır çıtır.. kanmayalım bunlara

Cicibebe demo kayıtları için "The most extreme Marshall distortion pedal ever!" diye tabir edilen Marshall JH1 - Jachammer pedalını kullandı!!!
O kadar aç grubuz ki bitmeyen demo kaydı olayı gündemdeen düşmesin diye binbir türlü olaya giriyoruz. Kayıtlar bitince her zamanki cicibebe tadında mini CD ler halinde yayınlanacak demo. Tabii ki internetten de erişebiliceksiniz. Çok sabırsızlanıyorsunuz biliyorum ama biraz sabır 🙂 . .

sevgili emine,

korayı neden bizden çalıyorsun? koray hepimizin korayı. onu sevelim, yıpratmadan kullanalım ki gelecek kuşaklar da bu cin bakışlı davulcunun inanılmaz maceralarına şahit olabilsin.

bi de emine korayı bi müddet çalmışken okula da götürür müsün? biz çok gayret ettik gitmiyo belki sen başarırsın diye ümit ediyoruz

Ne istiyonuz lan Londra`dan? Erdem sana buradan Zoom 505 getirecem belki o zaman POD ve GT serisine attigin camurdan utanir, hak yoluna gelirsin 😆 Kivanca`da `oh my gosh` t-shirt`u alsam mi acaba..?

koray ah koray vah koray

Eh artık Koray'ı kaçırabilirim. Topla bohçanı Koray... :cigara Dağa kaçıracam seni

Erdem, sevgili paylaşılamaz Koray'ımızı okulla barıştırabilmek için sen de biliyorsun ki hepimiz çok uğraştık. Onunla her buluşan arkadaşı selam vermeden önce "bugün okula gittin mi Koray" diye sordu. Ehhh Koray bu gelir mi sıkıntıya bu sefer arkadaşlarından da kaçar oldu 😛
Şahsen ben artık sormuyorum okul mevzularını 😉

Bu arada senin sesde problemler olmuş diye duydum. Dikkat et üstadım sen de....

Hadi gençler bekliyoruz yeni besteleri soğutmayın arayı...

sesi yardık ya ortadan ikiye.. düzeliyoruz neyse yavaş yavaş..

22 nisan da başkent te rock günü mü varmış bu arada?!?

aslında çok şaşırtıcı değil de şu var: başkent (4,5 senelik tecrübeyle söylüyorum) gruplarına falan değer vermez. nokta. bunu düzenleyen de öğrenciler kesin ve eminim baya zorlukla yaptılar bunu.. inşallah o gün sallamamazlık etmezler.. ki bana fiyasko olma ihtimali yüksek geliyo.. neyse umarım yanılırım ve güzel olur..

akinu demiş ki:
Ne istiyonuz lan Londra`dan? Erdem sana buradan Zoom 505 getirecem belki o zaman POD ve GT serisine attigin camurdan utanir, hak yoluna gelirsin 😆 Kivanca`da `oh my gosh` t-shirt`u alsam mi acaba..?

Sağ salim gel, başka bi şey istemeyiz 🙂

Kayıtların bitmesine çok çok az kaldı...

tornado demiş ki:
aslında çok şaşırtıcı değil de şu var: başkent (4,5 senelik tecrübeyle söylüyorum) gruplarına falan değer vermez. nokta. bunu düzenleyen de öğrenciler kesin ve eminim baya zorlukla yaptılar bunu.. inşallah o gün sallamamazlık etmezler.. ki bana fiyasko olma ihtimali yüksek geliyo.. neyse umarım yanılırım ve güzel olur..

Baskent bi tane adam tutmus her amator konserde kendini elektrige verip carpilmasi icin. :roll:

akinu demiş ki:
tornado demiş ki:

Baskent bi tane adam tutmus her amator konserde kendini elektrige verip carpilmasi icin. :roll:

Başkentten çok iyi gazoz olur size söyliyeyim,bir mezunu olarak . 😆

tornado demiş ki:

Erdem, okulda büyük değişikler var valla ben de şaşırıyorum. Geçen sene yaptığımız Pink Floyd dinletisi bunlardan birisiydi. sırf bu 45 dakikalık canlı performans için 2 gün alet edavat kiraladı okul ki bi gün önceden de prova yapabilelim diye. Şimdi de şenliklerden ayrı olarak böyle bir organizasyon söz konusu ve duyduğuma göre çıkacak grupların çalacakları şarkılara kadar belliymiş herşey.Herşey hazırmış. Bakalım görücez bir aksilik olacak mı?

Geri