cicibebe

bir takım resimlerimiz official fotoğrafçımız tarafından yüklenmiş, mutluluk ve hezeyan içerisindeyiz.. fotoğrafları kısaca açıklama gereği duyuyorum, müşaade altına alıyorum bu ölümsüz kareleri..

1- 31 ekim biziz konserinden önce (sanki başka konser vermişiz gibi tarih de veriyorum, dikkat) masada ne idüğü belirsiz hareketler içerisinde cicibebe.. soldan sağa ben(erdem), engin'in kuzeni çağın, davulcumuz koray, inanılması güç yüz ifadesi ile basçımız kıvanç, gitaristimiz engin ve yumruğu..

2- Koray ve Kıvanç davulcu kardeşliği temasıyla, aynı gecede çekilen bu fotoğrafta biraraya gelmişler (Kıvanç bu msj yazılırken Sürgün'ün ve Overdose'un davulculuğunu üstlenmiştir, multi-yetenektir kendisi)

3- Dışardan gelen bir duman kütlesini içime çekerken görülüyorum... mu? Hayır sigarayla karizmatik poz verme derdindeyim sadece..

4- Gitaristimiz Engin'in doğal kürkünden arta kalan bölümde basçımız Kıvancın 3 hafta üzerinden çıkarmadığı elbiselerinin Detay stüdyolarının duvarlarıyla akıl almaz raksı belgelenmiş burada..

5- Gitaristimiz Engin ciddi bir ortamda nasıl durulur, nasıl efendi olunur konularında ders veriyor adeta cümle aleme..

Biraz laubali bir dilde yazılmış olsa da, yukarıdaki açıklamalar bizim kim olduğumuzu merak eden kişilere(hala karşılaşamadık öyle birileriyle gerçi ama olacak inşallah 🙂 ) yönelik açıklamalardır.. Tümü gerçektir.

galiba müziğimizle değil çocukluk fotoğraflarımızla ünlü olacağız, öyle göründü bir anda gözüme.. bu arada şu anda 27 Mart 2005 gününe merhaba derken, ben kişisel sıkıntılarım nedeniyle hala vokal kayıtlarına girememiş bulunmaktayım.. her işte bir hayır olduğunu ümit etmekten başka birşey yapamıyoruz bu durumda..

Benden duymuş olmayın ,Cicibebe büyük bir aksilik olmazsa bugün yarın vokal kayıtlarını tamamlar! 😆
Erdem Is Back!!! :sniper
Sesine gurban olam grubumuzun direği neyi!Hele şükür bu sefer kayıt bitiyo galiba🙂

aman allahım kıvancı ben sadece bizden başka iki grubu olan bir bilgisayar mühendisliği öğrencisi zannediyodum.. adam meğer neler yapmış bu yıllarda.. ben de diyorum neden erken eve gidiyo bu adam, bir bildiği varmış demek ki..

erdem ,madida donması ve balkon show şarkıları bu demoda olacakmı?olcaksa hemen alçoloji labarotuarımdaki gabriel ışımasını durdurmalıyım,kainatın allerjisi var.kainatı zorlamak olmaz dimi erdem!.bu arada *tebrikler* saol yorumların için

madida donmasını dinleyicilerimizin akıl sağlığı için son anda sildik, balkon show'un notalarını emine beder nota sehpasıyla beraber yedi. yani cevabım maalesef hayır onur.. 😉

😀 ok.japonya edition için bonus trak olarak koyarsanız sevinirim,kyoto da anaokulu öğretmenliği yapıyorum biliosunuz( 😀 fazla saçmaladım yaw 😀 ...)ne tarz takılıyosunuz,ben dinleyemedim hiç,ayrıca dünyada neler yapmaktasınız erdem bey?benim,anıl paşabeyoğluyla "voltran"ı bidaha baştan izleme gibi projem var,lojistik anlamda yardımcı olurmusunuz?? 😆 8)

valla onur ne tarz soruna ne cevap vereceğimi bilemiyorum, en iyisi sen yeni çıkacak demoyu bi indir kendin karar ver. sakin bişeyler yapıyoruz ama öyle diyebilirim.

Anıl Paşabeyoğlu kişiliğini tekrar bana hatırlattığın için sana Anıl Sevgili kişiliğini hatırlatıyorum. Umarım bu da senin cezan olmuştur 😀

Geri