Concrete Donkey (Punk Metal)- Ankara

yakkuli demiş ki:
SOK! SOK! SOK!

iste acikliyorum arkadaslar. bir haftadir butun forumlarda firtina yaratan iddialarimi belgelerle destekliyecem birazdan. oncelikle mesaj kutumu kilitleyen 43539 kisiyedir sozum. iste exodusa attigim mail ve cevabi. ingilizce bilmeyenler icin uzgunum.

"Dear exodus,

i am very fun of you. are you know CONCRETE DONKEY? is number one rockstar in Turkey. you must listening greate band. they are turkish virtuoso.
for example can is battery virtuoso and taylan is voice virtuoso, halit is very bass virtuoso and caner is a speed solo gitar virtuoso.
you can hear they latest record album attachment i send you. please comment.

RE😀ear Exodus

hi Yakkuli, i am exodus. very nice to see you around. i had a chance to look at the album and i am absolutely shocked and amazed. these guys are wonderful. great songs. i am planning to come to ankara for a tour and would like CONCRETE DONKEY be my headliner. my best wishes. and STAY HEAVY and DONKEY!!!!"

iste goruyorsunuz artik CONCRETE DONKEY'i kiskananlar catlayip heavy kalsin e mi!!!!

Bu inanılmaz iddiaları Exodus Deniz'in üstüne alınmasını ve yanıt vermesini bekliyoruz.

Concrete Donkey'den dinlemek istediğim bir şarkı var. Mory Kante'den "Yeke Yeke" isimli parça bence süper olur, bence bi deneyin 😉 yékéké nimo yé ké yé ké :twisted:

dun gary holt ile konustum.. kendisi essek i dinleyip ozellıkle onuru cok begenmıs.. onura cıkma teklıf etmeyı dusunen holt onura yaptıgı besteyi albume koymayacagını kendısıne ozel kalmasını ıstıyormus...

evet bomba haber şok şok şok filaç filaç filaç!!!

paul baloff concrete donkey'e katılmak istediğini söyledi

çağlar,halit ve eksoduz denizle ruh çağırıyorduk efenim soora akıl almaz bi olay gelişti sordum paulün ruhuna söylermisin biz de diye o anda fincan evete gitti sayın hayranlarımız!!!Ayrıca paul baloff abidik gubidik thrash adı altındaki grupları çarpacağını da söyledi!!!!Birazcık kilo aldığı,süzüldüğü, de gözlerden kaçmadı.

Bu olay aramızda sır sanıyordum ama tez vakitte forumlarda yaşayan arkadaşımız Caner yaymış.
Her şey Cebeci kampüsünde çimlerde oturmuş çekirdek çitlerken "Hadi lan, ruh çağıralım" dememizle başladı. "Evet" ve "Hayır" yazılı iki adet paçavrayı çekirdeğimiz merkezli bir dairenin kenarlarına serpiştirdik. Paul Baloff ve Zeki Müren adına yaptığımız iki çağrıya Paul Baloff'tan yanıt geldi. Önce Halit'i çaldıran Baloff sonra ince belli çay bardağını (fincan değil olum, fincan pahalı) "Evet"e yaklaştırdı. O an saçlarımız beyazladı, yeminnen bak.

Paul Baloff'un abidik gubidik thrash gruplarını çarpacağını duyunca kılıç kuşandık biz de tabi. Deniz'in bu konudaki gazı takdire şayandı.
Gelişmeler çok yakında...

Lordi'nin bu seneki başarısının ardından gelecek sene Türkiye'yi temsilen gitmesi planlanan Concrete Donkey'in sevgili eşşeklerinden bilgi istiyoruz...

Eğer Türkçe parça söylenmesi gerekiyorsa Küçük İsmail istiyor fanlar.

Geri