Cort gitarlar hakkında

Borneon demiş ki:
GIRNATA demiş ki:
fuckinick demiş ki:
rastansaga demiş ki:
Maple dan kastın maple gövde ise zaten daha ağır oluyor.
maun da ağırlık olarak yakın akçaağaça dimi?

bende akça ağaç gövdeli gitar var ve maun gövdeli gitar deneme fırsatım bol oldu; akça ağaç maun'dan daha ağır! benim için ağır gitar kullanmak daha hoş; hafif gitarlar bana oyuncakmış hissi veriyor.

Bende aynen senin gibi düşünüyordum hafif gitar kalitesiz hissi veriyordu taki hastayken yada yorgun zamanlarımda gitar çalmaya başlayana kadar bendeki agathis gövdeli stat-3 aşırı ağar geliyor bana bu güne kadar elime aldıgım hiç bir maun daha ağır gelmedi 🙂 Bel fıtıgı olmaktan korkuyorum 😛
duyan da maun değil de pamuk dedim zannedecek :b (🙂

merhaba millet, iyisiniz inşallah.. arkadaşın cort x2 si var, gitarı denedim çok güzel bir gitar ama sapı çok inceymiş gibi geldi alışamadım, 10 gün sonra felan da konserde kullanacağım, gitara yeni başlayanlar için çok iyi bir gitar, verdiiniz parayı sonuna kadar hak ediyor..
sorum şu evl K6 ların floyd rose u edir? orjinal floyd rose mu? lisanslı mı? ...? şimdiden teşekkürler

oo süper o zaman ben Z6 veya K6 düşünüyordum da bu haber ii geldi, K6 gibi böle özellikleri olan bi gitarda en aşa lisanslı bi floyd olmalıydı zten.. saol

rastansaga demiş ki:
Arkadaşlar CORT TÜRKİYE FORUMLARI nı açmış bulunmaktayım. Zamanı geldi de geçiyor bile.

Cort seven sevmeyen herkesi üye olmaya davet ediyorum. Fidan sizlerin ellerinde yeşersin, büyüsün.

Herkesi bekliyorum.

http://corttr.forumsplace.com

Her türlü dilek ve temmennilerinizi öm olsun msn olsun bekliyorum.

eh,vatana millete hayırlı olsun diyoruz 🙂

Cort'da bu kadar şeyden sonra eşşek değil ya,Türkiye'ye de bi fabrika açar artık.Rastansaga'nın yüzü suyu hürmetine 😀

Böyle hazır hostlardan yada hazır forumlardan kurmayalım arkadaşlar işlerimden rahat boş bir zaman bulursam cort türkiye için bir portal ve forum kurmayı düşünüyorum bakalım yaparsam hepimiz mutlu ve mesut bi şekilde ortamımızı kurar cort hakkında bilgiye ihtiyacı olan arkadaşlara yardımcı oluruz 🙂 (sanki benim yokmuş gibi 😛)

Şimdilik böyle devam etmenin bir mahsuru yoksa devam edelim bence. Sonra gerekli olursa hep birlikte karar verip gerekeni yapalım.

Ben yalnız karar vermek istemiyorum. İstiyorum ki bu hepimizin forumu olsun, en ufak kararları birlikte verelim. Ortada Öneriler bölümü koydum zaten.

Herneyse, geri kalanı diğer forumda konuşabiliriz. Benim son olarak sizden ricam foruma aktif üye olarak katılmanız ve buradaki imzalarınıza bendeki gibi link koymanız.

Şimdi başlığa geri dönelim: Cort Gitarlar Hakkında..

Merhaba herkese. Ben uğramayınca başlık neredeyse 2. sayfaya düşmüş gördüğüm kadarıyla. 🙂 Ben buradan tam olarak ayrılmış değilim ancak artık genellikle diğer forumla uğraşacağım. Bana danışmak isteyenleri, bu başlıkta parmak yormuş herkesi, artık imzamdaki foruma bekliyorum.

Hoşçakalın.

_KehaneTEmre_ demiş ki:
Cort gitar kullanmış biri olarak kimseye tavsiye etmem 🙂

İyi de ne kullandın. X2 kullandıysan ben onunla bahçeyi bile bellemem ama ben de Neil Zaza var mis gibi gitar valla. Hatta arat forumda Neil Zaza diye sırf onunla ilgili bir topic'im var resimli filan, bakamıyorum şimdi adresine.

Geri