Cort Katana serisi nasıl sizce?

rastansaga demiş ki:
solitude71 demiş ki:
Darestan demiş ki:
CORT X-TH
İNSAN DİİİİİİİLLLL!!!!!!
http://www.cn-supermusic.com/showsp.asp?id=318

İSTİYORUM BUNU :twisted:

Yeni aldım geçenlerde, süper cihaz, darısı başına.

Hayırlı olsun. Bendensin 🙂

o mesajı kaaaç ay önce atmışım be =)
neyse elimde cort m-520 var çok mutluyum bu arada tavsiye ederim.
400$ civarında olması lazım

rastansaga demiş ki:
Gür müziğin Allah belasını versin. Nefret ederim o kazıkçılardan. 700$ lık gitarı 1200$ a kakalamaya kalkan prototip "milletin ..koyduğum kardır" ve "çaldırmam-elletmem-vurdurmam" mentalitesine sahip tipler. Cort ve Ankaralı müzikseverler için bir talihsizlik eseri bence o bayi. Uzak durunuz.
hislerime tercüman oldun walla 😀 ben o adamlar yüzünden cort sevmiyom zaten 😀

arkadaşlar ben gür müzikde istediğim zaman gidip istediğim gitarı deneyebiliyorum.ayrıca stage de müziğe kx1f in fiyatını sordum.sonra güre gür daha az fiyat verdi.bende inanamadım ama.yani aslında huyuna gidince iyi adamlar.fiyatlarda dediğim gibi artık kazık değil.kib.kolay gelsin.müzikle kalın.😀

Sana dediği fiyatlar KDV hariç. Ben gitar sormaya gittiğimde mesela 800$ dediyse son ne kadar dediğimde yani iş ciddiyete binince "Şimdi zaten bu KDV hariç fiyatı bide %18 koyarsak 1000$" şeklinde söylüyorlardı. Ve bu Stage teki fiyatlardan %40 daha fazla demek oluyordu.

Kısacası benim gibi bir Cort manyağı bile tüm aldığı Cort ları her tarafta araştırdıktan sonra yol parasını bile göze alarak gidip İstanbul'a Stage ten alıyorsa bildiği birşey vardır. Ben birşey almadan evvel çok pis araştırma yaparım.

İkinci olarak o veledin, gitarı korka korka çalarken çekip elimden almasını ve dükkandan kovulmamı hatırladıkça sen ne dersen de ben Allah belalarını versin derim. Ben gözünle gördüğüme inanırım. En adam gibi muamele gördüm yer Stage, yanındaki Listz müzik ve son zamanlarında biraz biraz Zuhal oldu. Şimdiye dek. Stage deki insanlar her konuda mütevazi, ukala davranmıyorlar ve en düşük fiyatı veriyorlar çünkü tanıdığım kadarıyla hepsi, hepimizin geçtiği yollardan geçmiş en önemlisi müzisyen insanlar. Sonuçta kendileri kazanıyor. Gür gibi Ant gibi Lay-lay gibi diğer fosillerde yakında piyasadan silinecekler inşallah. Onların yerine adam gibi satıcılar gelecek. Örneğin Jackson'ın distribütörünün insaflı insanların eline geçmesini çok isterdim. Cort'un bayisinin Stage olması ise gerçekten büyük şans. Neyse konu baya saptı.

rastansaga demiş ki:
Sana dediği fiyatlar KDV hariç. Ben gitar sormaya gittiğimde mesela 800$ dediyse son ne kadar dediğimde yani iş ciddiyete binince "Şimdi zaten bu KDV hariç fiyatı bide %18 koyarsak 1000$" şeklinde söylüyorlardı. Ve bu Stage teki fiyatlardan %40 daha fazla demek oluyordu.

hocam ben son pazarlığını yaptım hatta taksilere bile böldürdüm ve üstüne üstlük aylık kaç tl taksit verceğimi bile hesaplattım.direk 530$ dedi gitara ve 150$ peşin vercem diyince faizsiz 3-4 aya böldü. bak eskiden bende sevmezdim gürü.çünkü çok fark koyuyorlardı.benim cort MR 710 f akustik gitarım istanbulda 320$ civarındayken burda 410$ dı.ama hayrettir bu sefer aynı fiyata verdiler ikiside.hatta 1 ay falan kullanılmış bi tane KX1f vardı.onu bile ikinci el olmasına karşı kredi kartına taksit yaparım dedi.ben dumur oldum.hiç böyle bişey görmemiştim.sanırım satışları düştü.😀

neyse bu arada ankarada olup cort alacaklar varsa benim önerim DOREMİ müzik.şevket abi ana firmayı arayıp ne isterseniz getirtiyo.ellerindede bi miktar cort var.eskiden ankara bayii idi zaten.fiyatları uygundur diğer firmalara göre.hele bide tanıdıksanız süper indirim yapar şevket abi.kib.kolay gelsin.müzikle kalın.😀

Vallaha abicim ben denedim işte geçenlerde.tonlar sesler gayet iyi.klavyeden tel yüksekliğide gayet iyi idi.ama kasada te yüksekliği çok abartıydı.yani köprü çok yukarda duruyoru.aşağı indirilirsede sapta teller değecek gibiydi.ama denemediğim başka bi gitardada köprü gövdeye bitişikti.ikisinden birinde bi ayarsızlık vardı ama anlamadım.bu arada ortada single manyetik olan gitara alıştığım için bi garip geldi bana 2 humlı gitar çalmak.bunun dışında güzül bi gitar.hem maun olmasına karşın hafif bi gitar.gövde biraz küçük sanırım onun için.sanırım o fiyata düşünülebilecek bi gitar.ama sonrada ibanezlere baktım.fiyatları baya düşmüş.cort kx1f alacağımız fiyatın daha ucuzuna ibanez rg 350, rg 350dx,rg370dx gibi modeleri almak mümkün.kişisel beğeni meselesi ama.benim kafama ibanez rg 350 dx daha çok yattı.bem beyaz gelin gibi bi gitar.neyse konuyu sapıtmıyım.kib.kolay gelsin.müzikle kalın.😀

Slm arkadaşlar elektroya yeni başlıyorum.POD,Korn ve özellikle system of a down çalmak istiyorum kx5 bunlara uygun mudur?

hiçbiyerde değil merak etme en ucuz yer olan mydukkan da bile 298 dolardı sanırım🙂 ben de 300 dolara alabildim pazarlıkla yani 270 dolara bulunabileceğini sanmıyorum

Zupar demiş ki:
"Katana" samurayların kullandığı kılıçmış, hep ninja kılıcı derdik
uzun ince çok sağlam bi kılıçtır..Bi ara yaptırcam yaptırcam diye kafayı çizmiştim..

Abi şu yeni evl serisine baktım manyak beya.Hele k4 e bittim ben ya jackson ımı satıp cort mu aLsam 😀😀

Doomed demiş ki:
Zupar demiş ki:
"Katana" samurayların kullandığı kılıçmış, hep ninja kılıcı derdik
uzun ince çok sağlam bi kılıçtır..Bi ara yaptırcam yaptırcam diye kafayı çizmiştim..

Abi şu yeni evl serisine baktım manyak beya.Hele k4 e bittim ben ya jackson ımı satıp cort mu aLsam 😀😀

Dmekekki Zirve Müziğin vitrinindeki mavi katanayı görsen cama yapışacaksın 🙂

Cort katana serisinden bir gitar denedim , hatırlamıyorum , klavyeleri bana hiç rahat gelmiyor , cort gitar zamanında 6 ay kullanmıştım ama kimseye tavsiye etmem...

Gur music hakkında bende biriki çift laf etmem gerekirse adamlar Jackson Sl-1 ile Cort X-6 yı mukayese edecek kadar garip ve bu konuda cahiller.

euheuheuh abi eğer o iki gitarı mukayese ediolarsa harbi şaşırmışlar aradaki fiyat farkı adamı güldürür hem pahalısını satmak isteyen adam nie x6 ile karşılaştırırki?çok büyük hakaret olmasın ama akıLLı insanın yapacaı bi iş deil 😀 çetin abi gitar mı yoksa bildiğimiz katana mı

Doomed demiş ki:
euheuheuh abi eğer o iki gitarı mukayese ediolarsa harbi şaşırmışlar aradaki fiyat farkı adamı güldürür hem pahalısını satmak isteyen adam nie x6 ile karşılaştırırki?çok büyük hakaret olmasın ama akıLLı insanın yapacaı bi iş deil 😀 çetin abi gitar mı yoksa bildiğimiz katana mı

Gitar abicim gitar ,mavi mavi... 😀

Geri