Crossfire

• Konuyu açan Konuyu açan sava
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

METAL müziği seven, beğenerek takip eden, keyifli zaman geçirmekten hoşlananları bekliyoruz.
METAL MÜZİK FANLARINI bekliyoruz ...
Bir de hiç bir kar amacı güdülmedikten,
küçük ve basit hesaplarla ekipman ya da yeterlilik sahibi teknisyen gibi konulara özen gösterildikten,
işin içine gerçek paylaşma ruhu girdikten sonra bu tarz küçük etkinliklerin de kaliteli olabileceğini
ve eğer gerçekten istenirse yapılabileceğini görmek isteyenleri ÖZELLİKLE bekliyoruz ...

afis_sml.jpg

Bu arada CROSSFIRE ve NIGHTWOLVES etkinliklerinin asfişlerini - biletlerini - el ilanlarını,
fan kulübün her tür kimlik - etiket - cd etiket - tişört - net sitesi - duvar kağıdı tasarımlarını yapan
NIGHTWOLVES "üye no 1" kimliğine hile ve cebren sahip olarak da bu tasarımlar sırasında kendisine müthiş bir kıyak geçen
sevgili Abdulkadir RAI'KHOR Yıldırım'a sonsuz teşekkürler...

banner.jpg

Bu mesaj da biraz telif, el ve göz emeğine saygı niteliğinde oldu.
Ellerin dert görmesin Rai'Khor.

CROSSFIRE & NIGHTWOLVES net siteleri ve forumu yaşanan bir server sorunu nedeni ile bir süredir açılamıyordu.
Sorunlar giderilmiş.
Mail ile iletişim, siteler ve forum aktif durumdadır.
Anlayış ve sabır için teşekkürler...

O da anladı ne demek istedigimi ama kavga cıkarmak istiyor gene ...
Tamam olm bunu sen istedin , pazar gunu bitiriyorum isini :evil:
Kafa sallarken hiç ummadıgın anda alacam assa seni 😀

Şu ana kadar Crossfire'ın birçok konserini izledim ama böylesi bir ilkti galiba.İnanılmaz zevk aldım,özellikle Kaya Abi'nin ellerde taşınarak yukarda çalması muhteşemdi.

Nightwolves'un ellerine sağlık,bikaç hafta sonra albümü dinleyip daha da coşmak dileğiyle... :twisted:

İlk etkinliğimizi başarı ile geride bıraktık.
Yorumlarınız için : http://www.turkrock.com/ftopic15743-0.html
Ayrıca NIGHTWOLVES forum : http://nightwolves.crossfirenet.com

banner.jpg

Gelen - yardım eden - destek veren herkese teşekkürler...
NIGHTWOLVES üyeleri - OVERKILL Turkish Bangers üyeleri... :metalhead
tüm elemanları ile ARCANE - SOULITARY - KARAKEDİ - CROSSFIRE... :taptim
Stüdyo RAVEN tayfası... :twisted:
Zuhal Müzik'ten Özgür Apak 😉

Nightwolves demiş ki:
Bu arada CROSSFIRE ve NIGHTWOLVES etkinliklerinin asfişlerini - biletlerini - el ilanlarını,
fan kulübün her tür kimlik - etiket - cd etiket - tişört - net sitesi - duvar kağıdı tasarımlarını yapan
NIGHTWOLVES "üye no 1" kimliğine hile ve cebren sahip olarak da bu tasarımlar sırasında kendisine müthiş bir kıyak geçen
sevgili Abdulkadir RAI'KHOR Yıldırım'a sonsuz teşekkürler...

Ellerin dert görmesin Rai'Khor.
:taptim tekrar tekrar teşekkürler Rai'Khor... :taptim

Bu nası bi gundu ya .. Super otesi .. Ruya gibi ya anlatamıyorum .. Emegi gecen , calan calmayan , ruhunu katan , böle bi gun gecirmemizde katkısı olan herkeze cooook tesekkurler...
😉

Ya bir kaç farklı forum ve farklı mesajda geçen ortak nokta : RUH !!!
Sanırım konseri, partiyi, etkinliği de iyi geçiren buydu.
Hem gruplar kendi aralarında, hem de seyirci ile... Hem de seyirci kendi arasında aynı ruhu paylaşıyordu.
Ortam çok iyiydi... Herkese teşekkürler tekrardan...

Konserinizin az kısmını izleyebildim kusura bakmayın lütfen çünkü Sertaç'ı yolcu etmemiz vs. gerekiyordu...ama yine parçalamışsınızdır eminim...Daha nicelerinde görüşmek üzere...
Arcane'e de selamlar madem başlıkları yok 🙂=

Geri