Crossfire

• Konuyu açan Konuyu açan sava
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

dün mükemmeldi hala boyun ağrısı çekiyorm bi de dizimi fln kanatmışım kolar çizilmiş millet oha müslüm baba konserine fln mı gittin diye soruyo 🙂
başka da bişey diyemiyorum şimdiye kadar gittiğim en zevkli konserlerden
teşekkürler nightwolves
crossifre
diğer gruplar
... uzar gider bu yaa 🙂

banner.jpg

... ve TOPLANIYORUZ !!!

NIGHTWOLVES üyesi olan ya da olmayan herkesi 13 Mart pazar saat 17'den itibaren Ona On Cafe'ye bekliyoruz.

agresyon_afis.jpg

Etkinlik kapsamında önce CROSSFIRE albümde ya da demoda yer alan ve konserlerde yer vermediği parçalardan oluşan akustik bir konser verecek. Devamında grubun 18 Mart 2005 tarihinde piyasaya sürülmesi planlanan ilk albümü "AGGRESSION TREATY" raflara çıkış öncesi gelenlerin beğenisine sunulacak.

NIGHTWOLVES üyeleri için bir ilk buluşma, tanışma toplantısı olacak. Ayrıca grup elemanları ile söyleşi yapabilecek; ilk ya da yeni albüm, konserler, sözler hakkında ve bunlar gibi her tür konuda merak ettiklerinizi ilk ağızdan öğrenebileceksiniz...

ben aslında inanamıyorum albümün çıkacak olmasına, yani çıkcak, çıkmıcak, çıktı, çıkmadı derken 18 mart'ta (insallah) kavuscam orjinal CROSSFIRE albümüme... imzalarımı da attırıcam... süper olcak süper... 😀
bu arada bizim pazar günü rahvan'da stüdyo var 20:00-22:00 nası dinlicez biz albümü buluşmada?? :roll: 😢

20 Mart'ta Çanakkale Dalyan Bar da sahne alacağınıza dair bir duyum aldım doğru mu?Ayın 16 sında Yüxexes çıkıp istanbuldan çanakkale ye mi geçiceksiniz?Albümün 18 Mart ta çıkışının Çanakkale deniz zaferiyle alakası varmı? :twisted: Gelibolu die parçanız varmı?Amma soru sordum.Cevaplarsanız sevinirim. 😛

CorvusCorax demiş ki:
20 Mart'ta Çanakkale Dalyan Bar da sahne alacağınıza dair bir duyum aldım doğru mu?Ayın 16 sında Yüxexes çıkıp istanbuldan çanakkale ye mi geçiceksiniz?Albümün 18 Mart ta çıkışının Çanakkale deniz zaferiyle alakası varmı? :twisted: Gelibolu die parçanız varmı?Amma soru sordum.Cevaplarsanız sevinirim. 😛
Grup elemanı olarak diyil ama bir nightwolves olarak sorularınıza bildigim kadari ile cevap vereyim..20 mart da canakkalede konser var Yeri TNT bar olucak. Yüksek ses programına katılıcaklar evet .. Albumun cıkısının 18 mart olması tesaduf oldu sanırım.. Ama bunu degerlendirmek istediler ve album'un cıkısından sonraki ilk konserin canakkale'de olmasını anlamlı ve uygun buldular..
Evet Gelibolu diye cok guzel ve anlamlı bi parcaları var..
Cok soru sorman , sıkmadı aksine sevindirdi 🙂 Grubu takip etmen , merak ettigin sorular olması cok guzel.. Her zaman bekleriz 8)

Crossfire, Çanakkale 18 Mart Üniversite Rock Topluluğunun katkılarıyla, 20 MART Pazar günü Çanakkale- TNT Bar'da Çanakkale'nin destani geçmişi ve zaferinin şerefine sahne alacaklar. Eğer bi değişiklik olmazdıysa da ayın 16'sında İstanbul'da olacaklar, Yüxexes programına çıkacaklar ertesi gün Ankara'ya geri dönecekler ve ayın 19' unda da Ankara' dan Çanakkale' ye gidecekler, 20' sinde, konsere çıkacaklar. "Agression Treaty" albümü ise 18 Mart' ta Atlantis Müzik etiketiyle piyasaya çıkcak :dans

Geri