Crossfire

• Konuyu açan Konuyu açan sava
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Albüm yarın çıkıyormuş, hayırlı olsun. 🙂 Ancak albümle ilgili resmi sitede ya da diğer ortamlarda herhangi bir bilgiye, detaya ulaşmak epey güç. Umarım dağıtım konusunda, -neredeyse her yerli grubun yaşadığı- aksaklıklar ortaya çıkmaz.

Başlığı da, Amatör Rock'tan, Türk Rock forumuna taşıyalım artık. 🙂

Beyler olabilidiğince yere gidip albüm soralım da her yer baskıdan bıkıp getirtsin :twisted: Albümü almış olsak bile blöf yapıp soralım 🙂

Yuxexes de iyi oldu baya grubun tanınmasında çok etkisi olmuştur heralde, uzun zamandan sonra ilk defa gürültüsüz bi ortamda şöyle evimde yayıla yayıla dinledim Crossfire'ı,canlıda coşmaktan bişey anlamıyodum 😀

Site yakında interface'leri ile birlikte albüm konseptine göre tekrar yükleneceği için şu an basit güncellemeler yapılmıyor. Gerekli her tür açıklama grubun fan kulübüne ait FORUM içerisinde bulunmaktadır. Webmaster arkadaşımız şu sıra biraz yoğun, ellerinden öpüyoruz, yakında sağlam bir tasarımla ve kendi deyimi ile "derli toplu" bir şekilde sizlere ulaşacak.
http://www.crossfirenet.com
Ayrıca forum içinde konu ile ilgili fikir belirtebilir, yorum yapabilir ya da soruları sorabilirsiniz.
http://nightwolves.crossfirenet.com

Albümün tanıtımı için öncelikle raflara çıkışı bekleniyor.
Yakında yazılı ve görsel medyada reklamları görmeniz umuduyla...

Çanakkale Zaferi'nin 90. yıldönümünde çıkacak albüm sonrası albümün tanıtım konseri de çıkış tarihinin amacı ve anlamına uygun olarak ÇANAKKALE'de düzenlenecek...

CROSSFIRE
20 MART pazar akşamı
ÇANAKKALE - TNT Bar'da...

Görüşmek üzere...

İki buçuk sene önce izlediğim ve sonrasında da hemen hemen hiç bir konserini kaçıramadığım Crossfire...Çok heyecanlıyım..Büyük gün...Birazdan albümleri elimde olacak!!Onları takip ettiğim süre boyunca sözde amatör oldukları zamanlarında bile profesyonellikleri, yaptıkları işe gösterdikleri özenin sonunda bu çalışmaları umarım hak ettiği değeri görür!

Buna eminim Catharsis!!Daha öncekiler gibi... 8) [/quote]

Turkrock bölümüne gitmenizde üzüldüm valla 🙂 Demiştim amatör gruplar bölümüne daha çok yakışıyorsunuz diye, herkes kimin ne kadar profesyonel olduğunu zaten biliyordu 🙂 Ve bence oranın ruhu böyle mütevazi insanlardan oluşan bir gruba daha çok yakışıyordu 🙂 Ama tabii grup açıısndan da daha iyi oldu böyle 🙂

Albümü gidip alıcam bugün, çok merak ettiğim şarkılar var 🙂 Heyecanlıyım 🙂

En basta bi eyw diyorum turk rock bolumune tasındıgımız icin..
Album olayına gelince pek bi söze gerek yok valla...
Beklediginize degicek emin olun 😉 😉

albüm çıktıktan sonra grup ulaşabildiği her yerde, mümkün olduğunca çok ve sık konser vermek için uğraşacaktır zaten. elinde konser ayarlama , tavsiye imkanı olan arkadaşlar ulaşırlarsa bunlar mutlaka değerlendirilir.

Bugün bulunabilecek tüm yerlere baktım fakat albümü bulamadım 🙁 En son Hayri Plak haftasonu gibi gelecek büyük ihtimal dedi.Dört gözle bekliyoruz 8O

Grup elemanı değilim ama CROSSFIRE adına bir açıklama yapayım;
Albümün çıkışı 90. yıl anmaları nedeni ile 18 MART olarak açıklanmıştı. Hatta albümün tanıtım konseri, galası da 20 Mart günü ÇANAKKALE TNT Bar'da yapıldı. 18 Mart Üniversitesi Rock Kulübü kurucusu arkadaşların özverileri ile müthiş bir haftasonu yaşadık.

Fakat kimi dağıtım sorunları nedeni ile albümün raflara dizilmesi ve takipçilere ulaşması bir süre gecikecek.
Öyle tahmin ediyoruz ki Nisan ayının ilk günlerinde albümü edinme şansınız olacaktır.
Gruptan kaynaklanmayan bu aksaklıktan ötürü de özür diliyoruz.
Umarız beklediğinize değer...
Saygılar...

Geri