Daphne (Alternative-Rock)-Ankara

DAPHNE INSULAFEST'DE....

08 Mayıs 2007 Salı günü Insula Rock Bar'da düzenlenecek olan INSULAFEST'de grubumuz DAPHNE 19:00-21:00 saatleri arasında sahne alacaktır. Diğer iki grup ise yine Insula'dan tanıdığımız U.P.O ve NUTSHELL gruplarıdır.

Hepinize şimdiden iyi eğlenceler...

Giriş : 5 YTL (1 Bira Dahil)
Kapı Açılış : 19:00

aaaaaaaaaaaa insula fest mi yeni duydum kesin gelmeliyim daphneyi feste göremek de bi ayrı güsel olur yarın gelmeye çalışcam...favorimiz daphne tabi 🙂

ufak tefek aksaklıklar ve sağlık problemleri çok olağan şeyler bence. özür dilenecek bi durum da yoktu ortada.. eğlendik gayet. elinize sağlık. amfi konusundaki yardımlarından dolayı tuncer'e ayrı teşekkürler.

saygılar

evet bazı aksaklıklar oldu elimizden geldiğince herzaman olduğu gibi en eniyisini yapmaya çalıştık eğer size biraz olsun eğlence katabildiysek ne mutlu bize,ayrıca müzik birlik beraberlik işidir nuts-hell basçısı kivomeph teşekkur etmiş rica ederim herzaman yardımcı olurum dedim ya müzikte herşey mübah🙂

arkadaşlar sağlık problemlerimizden dolayı geçen perşembe sahne alamamıştık ancak onümüzdeki perşembe günü yeni şarkılarla ilaç gibi geliyoruz bekleyin...eğlenin 😀

daphneafifb5.jpg

ooohooo..ben gelmeyelii ben yazmayali ne cok sey olmuss..yuzum yok gelemiyom,party yapcam dedim yattı yapamadim,insulaya gelem dedim gelemedim,yok senlikti,yok derslerdi..baya oldu DapHneyi dinlemeyelii..alismistim her persembe,simdi her cuma olmus daha iyi cumartesi tatil tam tadi cikar..yaa ösledim sizi arkdaslar yaa stres atiyoduk egleniyoduk,ayrica saglikla ilgili sorunlar olmuss.COK GECMİS OLSUN..ben yarin aksam da yokum malesef dinleyemiycem sizi..ama eminim cok gusel olacaktır yinee..
cookk basarılarr daphnee..benim yerime de eglenin arkdaslaaarrr🙂)

Geri