DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

TheExE_Mete demiş ki:
Garaja da gec geldiler yaklasık yarım saat fortenin gitaristi ve bir bayan vokal arkadasımız durumu idare ettiler gecmis olsun ama gece guzel gidiyor sanırım cıkarken oyle idi..

Caner ve Yağmur olsa gerek :twisted:

İdare etmekten çok heyecan katmıştır geceye 😉

mat demiş ki:
TheExE_Mete demiş ki:
Garaja da gec geldiler yaklasık yarım saat fortenin gitaristi ve bir bayan vokal arkadasımız durumu idare ettiler gecmis olsun ama gece guzel gidiyor sanırım cıkarken oyle idi..

Yağmur o sırada çoktan gitmişti ama iyi bir tahmin 🙂 Vokal yapan arkadaş da çok iyiydi.Sahneye hakimdi...Gitarcı arkadaşı da gözüm bir yerden ıssırdı 😀
Güzel bir geceydi sağolun DeM 8)

Geçmiş Olsun Dem Hayrola ??? :?

Caner Ellerine Sağlık Ne Kadar Yardımcı Olabilmiş Çok Merak Ediyorum , :icelim 😆 , Bayan Vokal'in de Sesine Sağlık 😉 SOS Gibi Yetişmişsiniz Dem'in Yardımına...

Başarılar Dem , Demli Kalın 8)

dem'den haberler

göktuğ ve volkanın yerine geçen arkadaşlar saolsun çok ii idare ettiler 😉 küçük bi kaza olmuş göktuğ ve volkana bişi olmamış sapasağlamdılar :!: 😉 😉 çok güsel bir programdı :dans eskişehirden epey kişi dem için gelmişti garage baya kalabalıktı...çoştuk çoştular herkes çoştu..... ve bildiğim kadarıyla da tunalı gölge ve garage da çalcaklar 14 şubatta 😉 :!: :roll:
benden haberler bu kadar artık asıl kişiler daha fazla bilgi verir bizide mutlu ederler... 😆
her daim dem'li kalın 😉

geçtiğimiz haftanın bi özetini yapıcak olursak, dem sen olmasan da parçası uydu da yayınlanan bikaç kanalda sürekli gösterildi 🙂 aynı parça eski rock fm yeni adıyla 94.5 k-rock da yayınlanıyor ayrıca bu radyoda göktugnun birde ses id si var parçadan önce yayınlanan merhaba ben göktuğ... vs gibi 🙂 ayrıca radyo klas da malum parça yayınlandı geçtiğimiz hafta. aktüel dergisinde iki sayfalık çok güzel bir roportaj yayınlandı, yuxexes dergisinde dem hiç durmuyor başlığında dem e yer verildi bunlar tabi bizim duyduklarımız bunların haricinde olan şeyleri paylaşırsanız sevinirim..

dem geçtiğimiz cuma gecesi istanbul bronx da pearl jam & nirvana gecesinde yaklaşık 400 kadar kişiye harika bi bir performans sergiledi!!

rutin bar programlarından biziz barı istanbulda yaşanan bir trafik kazası yüzünden aksatıp yarım saat gecikme ile garage rock bar da sahne aldı!!

haftanın en önemli haberi ise jack daniels rock yarışmasından geldi sanırım 🙂 DeM 2 Mart Cuma gecesi Mor ve Ötesi ve diğer 9 finalistle beraber Yeni Melek sahnesinde tahminen 2000üzeri bi seyirciye boy göstericek merakla bekliyoruz 🙂

aklıma gelmiyen şeyler vardır sanırım ama şimdilik benden bukadar..

www.demiz.biz den gelişmeleri takip edebilirsiniz!!

DeM li kalın K-Rock ' da kalın 😛😛

dem dem dem dem dem

öhümde öhümmmm.... 8O :kaydim bi deişiklik olmuştur 14 şubat programında... :!: uçan kuşlar yanlış haber iletmiş bana... 😳 :bilmem . buna göre 20 30 gibi garage sonrasında 22 40 gibi biziz de sahne aljaktır DEM grubu... :dans girdiim yanlış haberden dolayı çook özür dilerim ama bu kesin olandır. 😉 saatlerini dem grubu kesin olarak belirtir.... bu arada JACK DANIELS da ilk 10 finalist e giren DEM grubunu canı gönülden tebrik ederim... :dans 😉 umarım birinci olurlar tüm desteğimiz onlarla.... 😉
HER DAİM DEM 'Lİ KALIN EFENİM.... 😉 8)

Haberler muhteşem..Çok sevindim.. 🙂

Bak Göktuu içime doğmuş finalist olacağınız önceden tebrik etmiştim ne tebriği demiştin ne ileri görüşlü insanım yau.. 😛 Bide istiareye yatiim bakiim kaçıncı oluyomuşsunuz :mrgreen:

Jack Daniels'ta başarılar,iyi şanslar.. 🙂

:fikrimvar
9) 14 Şubat ÇARŞAMBA @ Garage Rock Bar " Sevgililer Günü Konseri " @ 21:00, Ankara

10) 14 Şubat ÇARŞAMBA @ Biziz Bar Sevgililer Günü Konseri “ @ 23:00 Ankara

11) 17 Şubat CUMARTESİ @ Biziz Bar @ 21:00, Ankara

12) 17 Şubat CUMARTESİ @ Garage Rock Bar @ 24:00, Ankara

13) 24 Şubat CUMARTESİ @ Biziz Bar @ 21:00, Ankara

14) 24 Şubat CUMARTESİ @ Garage Rock Bar @ 24:00, Ankara

15) 25 Şubat PAZAR @ 222 Park @ , Eskişehir

not: jack Daniels'ta başarılar :mrgreen:

bu arada garage da DEM den sonra Pilli Bebek sahne alıcak sanırım 🙂

10_1171450220.jpg

Bronx demiş ki:
mat demiş ki:
TheExE_Mete demiş ki:

Yağmur o sırada çoktan gitmişti ama iyi bir tahmin 🙂 Vokal yapan arkadaş da çok iyiydi.Sahneye hakimdi...Gitarcı arkadaşı da gözüm bir yerden ıssırdı 😀
Güzel bir geceydi sağolun DeM 8)

O gece programı kurtaran bendim, övünmek gibi olmasın 😀 Garage'a gitmeyi ya da orada o saate kadar kalmayı düşünmezken gidişat beni sahneye attı ama iyi eğlendik beraber. Şener ve Umut'la sahneye çıkmadan yaşadığım heyecan güzel bir anı oldu bana, sağolsunlar. Beni gaza getirenlere de ayrıca teşekkür ederim. Beğendiyseniz sevindim 😳 Sonuna kadar da kaldım ardından ve çok da eğlendim. JD'deki başarılarının devamını diliyorum.

Esen kalın 😀
Zeynep-Radyo vokal

şimdiii...
önce volkan ve göktuğ'a geçmiş olsun der (pek ciddi bişi deilmiş gerçi ama olsun 😀 ),sonra da JACK DANİEL'S yarışması için başarılar dilierimmm.
öperim hepinizi kendinize iyi bakın ha bi de aman nazar değmesin 😛 🙂🙂🙂

Geri