DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

çooook guzel bi geceydi yine super bi performans izledik en önemlisi "FIRTINA" yı canlı canlı dinledik :zipla süper olmus valla tebrikler cuma günü başarılar .....amen...... :elsalla

Dün gece gerçekten de çok eğlendik :cigara
Dem yine harikaydı... 😉
Yarın Jack Daniels'da başarılar diliyorum.. İnşallah gönlünüzce olur.
(3.olun ya 😛 8) 😀 )

:zipla :elsallaa

çok eğlendik dün :zipla "fırtına" da gerçekten çok güzel olmuşşş ellerinize sağlık :alkıs jack daniel's da FIRTINA gibi esiceksiniz 😉 diğer grupların şansa ihtiyacı olucak :seytan her şey gönlünüzce olsun :elsallaa

ya ben dün gece gidemedim die mi böle diosunuz yaa :twisted: 😢 herkes eğlenmiş ben hasta yattım izleyemedim 😢 ama fırtınayı izledim ipekcim saolsun :!: 😉 JACK DANIELS A 21 SAAT KALA BAŞARILAR DEM E ... 😉
DEM Lİ KALIN KALALIM KALSINLAR HERKES DEM İ DİNLESİN DİNLEYELİM
EHUEHEUH :!: 😉 :!: 😉 :!: 😉

dem.....

hadi ben yapıım basın açıklamasını 🙂 aldığım bilgilere göre DeM derece alamamış :roll: sağlık olsun 😉 ... ama kim 1. 2. 3.cü oldu onu da bilmiorum :!: ve jack daniels ın web sitesine uyuz oldum :twisted: ne canlı izlemeye imkan verdi ne de sonuçları açıklamış :!: :!: :evil: ... biraz ihmalkarlık war ama neyse... orda olup izlemeyi çok isterdim... :roll: umarım video kaydı wardır elinizde... 😛
her daim Dem li kalın kalalım kalsınlar.... 😉 😉

benide ama yarışmalar hiç bişiyi kanıtlamaz.DeM her zaman Dem dir 😀
bu arada ben bu gece gelemiom sanki zira küçük bi ay tutulması durumu söz konusu....ama kalbim sizile 😛 😛 😛
öpüyom kocaman hepinizi...

Çok güzel 2 günümüzü geçiriğimiz JD organizasyonu ile ilgili birşeyler yazarız yakın zamana bir kaç resimle.

Bu gece 24:00 suları Overall'dayız.

Cumartesi ki programları biliyorsunuz.

DeM'li kalın...

Geri