DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

arkadaşlar bu gece biziz'de dem'i ilk kez dinledim.
sabahın beşinde bana bilgisayar açtırdı.
çok iyi diyorum sadece, özellikle ilk yarısı benim müzik zevkime daha çok hitap ettiğinden dolayı çok eğlenceliydi. kalanı da iyiydi gerçekten sadece benim tarzım değil. başarılarınızın devamını dilerim. bir de bir ara bestelerinizi dinlersem ona da yorum yaparım tabiki, kalın sağlıcakla..

Ayyyy çok özlemişiiiiiiim....

Cahallığıma verin Şener'in DeM'e dahil olduğunu dün farkettim 🙂 ve çoook sevindim... DeM ve Şener çok yakışmışlar birbirlerine 🙂

Bu arada davulcu arkadaş uzaylı mı, performansına bayıdık 🙂 çok beğendik ailecenek 🙂

DeM için söyleyecek bir şey yok..Dün sounddan kaynaklanan sıkıntıya rağmen enerjileri süperdi...

Haklı sitemlerinizi en aza indirmek için elimden geldiğince ziyaretlerimi sıklaştıracağım.

Sevgiler,

rethink demiş ki:
10_1171450220.jpg

bi alıntı yapmakta yarar var sanırım 🙂

DEM DEN HABERLER 🙂 DEM TV SİZİ BİLGİLENDİRİR😛

2 mart ta çok çok başarılar dilerim efenim🙂))) 😉
bu cmtsi yine 21 30 da biziz 00 30 da garage da oljaksınız ve bizde sizi islices euehueheuheuhe 😉
14 şubat programlarınız ayrı bi güzeldi . . .
ne denir bu kadar hoş şeyin ardına... 😆
her daim dem'li kalınnn.... 😉 😉 😉

bu hafta ki programlar çokkk güseldi... biziz ve garage epey kalabalıktı...garage da seyirci çok iiydi ...yine çok çok eğlendik...
her daim dem'li kalın.....
jack daniels da tekrar dan çok çok başarılar dilerim efenim 🙂

iki haftadır garage cumartesileri inanılmaz dolu oluo (eee DEM farkı 😉 ) eminim biziz de ööledir, herzaman olduğu gibi :mrgreen: haftaya görüşürüs efenim :elsalla

Güzel adımlarla yolunuza devam ediyorsunuz,umarım hakettiğiniz şeylere ulaşırsınız.Jdaniels'da başarılar
Sık aralıklarla sahnedesiniz,daha önceden beri gelen yoğun bi çalışma temponuz var,kolaylıklar dilerim.

n0nsEnsE demiş ki:
yine çooo....oook eğlendik :zipla çok güzel bi geceydi o yorgunluğa rağmen harikaydınız :alkıs tekrar görüşmek üzere efenim :elsallaa

eglenicez demiştim valla ben bişi biliorumda söölüorum 🙂 cook eglenceli bi geceydi zıpladık hopladık kafa salladık göbek attık :dans DEM özlemimizi giderdik :mrgreen: seyircide DEM den aldıgı enerjiyle sabaha kadar sahnenin onunden ayrılmadı :zipla :taptim neese efenim görüşmek üzere .......amen.......
:elsalla

Bu akşam saat 20:00-22:00 arası Garage Rock Bar'da Deja-vu ile olan konserimize bekliyoruz.

Cuma günü İstanbul'lu DeMseverleri saat 20:00'den itibaren Yeni Melek'e bizi ve diğer 9 finalisti desteklemeye bekliyoruz. İyi olan kazansın!

Cumartesi de saat 21:00'de BİZİZ Bar ve 24:00'te Garage Rock Bar'dayız.

DeM'li kalın...

DeM E özel mesajtır bu iyi dilekler içeirir...

DeM ' e Jack Daniels da BAŞARILAR BOL ŞANSLAR DİLERİM... :dans hak eden kazansın demekle birlikte kalbimden geçen DeM in kazanması... 😳 bunu da geçersek bir yana gözümde zaten ilk başta DeM ...
:roll: 😉 Bu gece garage da Deja Vu yla herkesi yine çoşturcaklarına eminim... :!: :!: İstanbul Ankara arasında yoğun bir hafta geçirceğe benseyen DeM'e tekrardan bol bol şanslar başarılar dilerim efenim :metalhead 😉
DeM!li kalın her daim .... :!: :!: :!:

DEMMMMMMMMM...........

JACK DANIELS A 2 GÜN KALA :!: :!: :!: DIMTIS DIMTIS HEYECANLA BEKLEMEKTEYİS... 😉 😉 KALBİMİZ DeM DEN YANA.. 😉 . BU ARADA DEM ŞU ANDA GARAGE DA .. :!: . HASTA OLDUÐUMDAN İZLEYEMEMEKTEYİM. 🙁 🙁 ..İZLEYENLER BENİM YERİME DE EÐLENSİN ... :roll:
BAŞARILAR BAŞARILAR BAŞARILAR... 😉 :!: 😉 :!:
HER DAİM DEM Lİ KALIN...KALALIM...KALSINLAR... 😉 😉

Geri