Djinn Stylo (Alternative Metal) - Ankara

Ceyhan gibi vokalin olsun, emre gibi davulun olsun, tolga gibi gitarın olsun bi milyon borcun olsun.

Konserler bizi bekler dostlar!!!!

Basçınız.

Not: seni gidi seni gidi kart zampara ne anlama gelir? Bilene Djinn Stylo'nun EP'si hediye! Hadi bakalım.

brainstylo demiş ki:
Ceyhan gibi vokalin olsun, emre gibi davulun olsun, tolga gibi gitarın olsun bi milyon borcun olsun.

Konserler bizi bekler dostlar!!!!

Basçınız.

Not: seni gidi seni gidi kart zampara ne anlama gelir? Bilene Djinn Stylo'nun EP'si hediye! Hadi bakalım.

Daha ne denir bunun üstüne..... Yürüüüüüüüüü beaaaaaaaaa
Yaz geldi yazzz... Havalar ısındı artık! Açık havada üstümüzü çıkarıp dinleyebilirmiyiz sizi ? 😳
Abi bu arada ben bu soruyu bilemedim yaaww! 😳

Nası istersen öyle dinle sevgili and_justice_4 !!! Eğlenmek hepimizin hakkı değil mi? Gün geçmiyor ki...HAHA geyik yapayım dedim.

Evet biraz daha düşünün bakalım. Öyle hemen bilsen ne anlamı kalırdı di mi ?

Bu arada suku bi du nerde hiç yok ortalıklarda?

abi selamlar, dün yine döktürdünüz. valla askerden geleli bir ay bile olmadı, gitarlı muzik dinleyebileceğimi fazla sanmıyodum ama türünüz koparıcı, farklı ve etkileyici.. geçenlerde and_justice_4 kardeşimizde (size) ait olan parçaları dinlediğimde tüylerimin diken diken olmasından karar verdim; ben bir djinn stylo hayranı ve tarikatının üyesiyim 🙂 eyv abi keep up the good work :]

Teşekkürler. Sizler olunca daha da gaz çalıyoruz.

Bu arada konser hazırlığını erkenden bitirip, dinlenmeye geçmemiz iyi oldu.

Ahali! İçinizde en şanslı eleman and_justice_4 oldu bugün. Stüdyoda konseri önceden 2-3 tur dinledi. Keşke herkes olsaydı.

Neyse neler olacağını o size anlatır.

Ceyhan hoca sen de ne bitmez tükenmez ses varmış beaa?

EET arkadaşlar! Kısadan artık büyük güne yaklaşıyoruz! Dün Djinn Stylo'yla stüdyodaydım 😀 3 konser dinledim abi 8O.. İlk önce sunu söylemek isterim!Yaklaşık 1 ay oldu arkadaşları dinlemeyeli!Gerçekten özlemişim! Siz lazımsınız olm 🙂 Herşey yerli yerinde! Emre,Tolga,Evren,Ceyhan felaket gazlar!ODTÜ de görecegimiz müthiş bir playlistleri var ki ben çok çok beğendim! Yani sonuç olarak harbiden çok sağlam bir konser izlicez arkadaşlar! Herkese şimdiden iiyi eylenceler! İiii bakın kendinize (En azından konser gününe kadar iyi bakın sonra bakmasanız da 8O olur)
😀 😀

benim de bir sorum olacak. '' k.kan k.kan k.kan'' geldimi dizeleri hangi ds şarkısının gitar riffleriyle birebir örtüşmektedir??

and justice_4:bi daa öperim abi seni
plugged_out: doktrin ve tarikat devam edecek
skubi du :????

www.djinnstylo.com
coming soon (may 13th friday)
respect..

dlynch demiş ki:
benim de bir sorum olacak. '' k.kan k.kan k.kan'' geldimi dizeleri hangi ds şarkısının gitar riffleriyle birebir örtüşmektedir??

and justice_4:bi daa öperim abi seni
plugged_out: doktrin ve tarikat devam edecek
skubi du :????

www.djinnstylo.com
coming soon (may 13th friday)
respect..

LEBAL desem anlarsın herhal
Bu arada takım tel aldım 0.9. Niye daha sert riffler çıksın diyee

ya ben gözden kaçırdım sanırım yarın ODTÜ'nün neresinde çıkıyorsunuz? hani mimarlık anfisi falan mı, tenis kortu'mu, yoksa büyük saha falan mı?

çok harika güzel bir konserdi.eşlik eden herkese ve ayrıca odtü mt ye de destekleri için çok teşekkürler :twisted:

Geri