Dostlar Arası Eğlencelik Sataşma Başlığı

Abicim ben siki olmasini sevmedim kolun sadece, lastik bantin nesini sevmeyecegim ates olsa LesPaul kadar yer yakar. Uydulardaki gunes panelleri gibisin sen de en ufak birseyden nem kapiyorsun, hayat bu kadar detayciligi kaldirmaz yahu.

Valla oyle, lakin icinde yanacak odun birakmamis besmelesizler; biraz arastirinca gordum ki 2008-2012 LesPaul Standard'in ici bildigin bosmus ki sanirim sen de yazdin.
http://www2.gibson.com/News-Lifesty...relief-gibson-les-paul-guitars-0615-2012.aspx
Soyle ornek vereyim, ben buraya geldigimde kocaman motorlu bir Pontiac aldiydim kendime ederi 1800 dolardi, 1800 dolara halbuki Standard'i ikinci el bile bulmam Turkiye'de, ABD'de de 1300-1500 bandinda o da iyi durumdaysa. O vakit sorarim ben tam olarak neye veriyorum bu paralari ? Merak etme Fender'in de baska rezillikleri var. Valla bazen dusunuyorum Luthier'e dikte ettirip yaptirmak disinda iyi ve uygun fiyatli gitar bulunabilir mi diye.

Valla oyle, lakin icinde yanacak odun birakmamis besmelesizler; biraz arastirinca gordum ki 2008-2012 LesPaul Standard'in ici bildigin bosmus ki sanirim sen de yazdin.
http://www2.gibson.com/News-Lifesty...relief-gibson-les-paul-guitars-0615-2012.aspx
Soyle ornek vereyim, ben buraya geldigimde kocaman motorlu bir Pontiac aldiydim kendime ederi 1800 dolardi, 1800 dolara halbuki Standard'i ikinci el bile bulmam Turkiye'de, ABD'de de 1300-1500 bandinda o da iyi durumdaysa. O vakit sorarim ben tam olarak neye veriyorum bu paralari ? Merak etme Fender'in de baska rezillikleri var. Valla bazen dusunuyorum Luthier'e dikte ettirip yaptirmak disinda iyi ve uygun fiyatli gitar bulunabilir mi diye.

Yook canıım! 2500 3000 dolara Traditional, Custom, historic, reissue al veya Gibson Custom Shop'a bas parayı bak nasıl kütür kütür gitar geçiyor eline.

Adam DNA sina kadar pimpirikli yahu;

40bf2142a2f28cabbbf7a4c30796530c1b2a6950.png

Yahu bunun dedigin sey ile yani tremolo kolu sikiliginin ne alakasi var guzel kardesim? Yay ile kopruyu ayni yerde gorunce hemen sarilmissin... Benim sana dedigim sey su tikaci gibi kiytirik sey alyan anahtarina falan gerek yok.

Abi alıntı olduğunu farkettin değil mi? Şimdi Eskişehir filan dedin, aklında "Steve Vai sabit köprülü gitar çalar." diyen adam olarak kalmayayım. 😀
Sana demedim yahu senin alinti yaptigin adama dedik ama seni de isin icine katmak babinda senin mesajina yanit verdim, lakin original baslikta kendisine de fikhi acidan dediklerinin caiz olmadigini anlattim ayrica bakabilirsin. Senin bunlari dedigine kanaat getirsem selami sabahi keserim seninle, zaten carpilir koturum kalirsin. Eskisehir konusunda kendimden cok emindim Serhat, hala Kabul etmek istemiyorum o kadar yani...

Abi cart kirmizi bir RG 770 dustu guitarcenter'a ama baska dukkanda. Inlayler dahi kirmizi maple klavye ustune. Hayalimin gitari ulan biz siparisi gecemeden satildi gitti fiyati da cok uygundu. Bir taraftan ona hirs yaptim. Govde sap ayirip getirecektim kismet olmadi bir taraftan da lastik tikac sorunsali. Ama en beteri adam steve vai sabit kopru kullanir demis, batsin bu dunya diyorum.

Yahu bunun dedigin sey ile yani tremolo kolu sikiliginin ne alakasi var guzel kardesim? Yay ile kopruyu ayni yerde gorunce hemen sarilmissin... Benim sana dedigim sey su tikaci gibi kiytirik sey alyan anahtarina falan gerek yok.

Resimde 12 tane senin attığına benzer aparat var. Attığın linktekide 12li paket şeklindeydi ondan karıştırdım herhal. Neyse ne zaman geliyorsun başkent'e 😀

Geri