Dostlar Arası Eğlencelik Sataşma Başlığı

Bozulmak yok. Talep geldi, gösterdik.. 🙂 Aslında mütevazi de bir setup var sayılır. Yakın çekim tek fotoğrafa her şey sığıyor hala.

Örneğin evinin duvarları gitarlarla kaplamış bir arkadaş vardı burada. Ona sataşmak lazım da, bilmiyorum nasıl olur.
Nasil kibar ifde edebilirim bilmiyorum ama kendisine satasmak 100 kara okka testis ister, zekatini verse her forumdasi strat sahibi yapabilir.

Portakala sataşma, doğru gitarla çok güzel bir amfi. Nik Huber ile denedim Pluton Müzik'te, nem var nem yok satasım geldi valla 🙂
Abi Nik Huber'i Azer Bulbul kasedi takilmis yu-ma-tu teybe taksan yine guzel ton cikar zaten. Denetmis olmalari ilginc abdestsizken musteriye gostermemeleri bile lazim, bu arada yalan yok ben sadece
youtube den gordugum kadarini biliyorum hic yakindan gormedim, guitarcenter a falan da dusmuyor hic.

Bozulmak yok. Talep geldi, gösterdik.. 🙂 Aslında mütevazi de bir setup var sayılır. Yakın çekim tek fotoğrafa her şey kolaylıkla sığıyor.

Örneğin evinin duvarları gitarlarla kaplamış bir arkadaş vardı burada. Ona sataşmak lazım da, bilmiyorum nasıl olur.
Ya o resimleri gördükten sonra, kalktım bilgisayar başından, mutfağa gittim. Buzdolabını açtım, bi duble rakı doldurdum. Yanına az beyaz peynir az da kavun kestim. Geçtim pencere kenarına, nedensiz bir sessizlik, hafif hüzün dolu akşam güneşini seyrettim. Hava karardıkça laptopun ekranında açık kalan o gitar dolu duvar görüntüsü cama yansımaya başladı. Gittim sert bi hareketle pat diye devirdim ekranı kalvyenin üstüne, geri döndüm sonra ufak soframın başına. 🙂
(kurgudur)

Ya o resimleri gördükten sonra, kalktım bilgisayar başından, mutfağa gittim. Buzdolabını açtım, bi duble rakı doldurdum. Yanına az beyaz peynir az da kavun kestim. Geçtim pencere kenarına, nedensiz bir sessizlik, hafif hüzün dolu akşam güneşini seyrettim. Hava karardıkça laptopun ekranında açık kalan o gitar dolu duvar görüntüsü cama yansımaya başladı. Gittim sert bi hareketle pat diye devirdim ekranı kalvyenin üstüne, geri döndüm sonra ufak soframın başına. 🙂
(kurgudur)
Abi konuyu saptirmak gibi olmasin ama beyaz peyniri nereden aliyorsunuz ? Migros'tan alinmis peynirle boyle kurgu olmaz ona gore.

Politik görüşümüz sebebiyle süpermarket zincilerini protesto etsek aç kalacağız artık.. Bu arada: Şok'un Mis marka beyaz peyniri iyi sayılır, kaşarı da fena değil. 🙂

Ya basligi peynirle sabote etmek gibi olmasin ama ben askeriyede yedigim Allah bilir nereden alinan kasari hicbiryerde yemedim., hala tadi damagimda. Stad koftecileri de boyledir, istedigin kasaba cektir kiymayi o tadi bulamazsin. Ne diyorum ya ben birazdan forumun Vedat Milor'dan sorumlu admini gelip ban koyacak hesabima.

Hocam taze olduktan sonra aslında her peynir ilk bir iki gün yenebiliyor afiyetle. Ama dolabın köşesinde sararmaya başladı mı pek tadı olmuor ucuz peynirin. Fakat kaşar öyle mi ? Eskidikçe tadı güzelleşir, fiyatı artar. Tıpkı malum şu iki meşhur gitar markası gibi. Peynirden çıkıp lafı gitara bağlayabilen ben, artık bi şilt veya krom görünümlü naylon kupa hak ederim!

Hocam taze olduktan sonra aslında her peynir ilk bir iki gün yenebiliyor afiyetle. Ama dolabın köşesinde sararmaya başladı mı pek tadı olmuor ucuz peynirin. Fakat kaşar öyle mi ? Eskidikçe tadı güzelleşir, fiyatı artar. Tıpkı malum şu iki meşhur gitar markası gibi. Peynirden çıkıp lafı gitara bağlayabilen ben, artık bi şilt veya krom görünümlü naylon kupa hak ederim!

Yok hoca! Sıfır Ezine'nin bile tadı yok!

tremolo kolu kıvamını ayarlama başlığındaki soruya cevabımdır.
Vintage köprüsü olan Fender'lerde nasıl yapılacak bu iş? Kolu nasıl sabitleyeceğiz?

kaynak makinesi.webp

Geri