Dostlar Arası Eğlencelik Sataşma Başlığı

(İşbu sataşma Fender Mexico Hughes Kettner Tubeman Test başlığı sebebi iledür)
@OsmanBurak @OsmanBurak, nedir siz stratçılardan çektiğim yahu? Gibsondan Fender sesi nasıl çıksın? Ben Nighthawk'ı bile HH modda kullanan adamım yahu 😀

(İşbu sataşma Fender Mexico Hughes Kettner Tubeman Test başlığı sebebi iledür)
@OsmanBurak @OsmanBurak, nedir siz stratçılardan çektiğim yahu? Gibsondan Fender sesi nasıl çıksın? Ben Nighthawk'ı bile HH modda kullanan adamım yahu 😀
Abi cok iyi orta aciyorsun ama ne yapalim, bir de Gibsonci adamin klasi olur, Fender kullanicisi genelde hircindir, simdi hatirlamiyorum, bir arkadasa yahu madem sap govde ayirip getirteceksin meksika strat kap ABD den squire getirip ne edeceksin dediydim de , o da bana tamam uzatma dedik bana Squier yeter sen isine bak susak, sen stratinla istersen Grammy pesinde kos ben Squier ile istedigim tonu aliyorum dedi. En son askerde kantin sirasinda itisip yumruklasirken boyle hirplanmistim herhalde. Neyse Gibson'ci adamin asaleti yeter.

Gibson Custom LP kullanıcısına 7 telli Ibanez aldırdım, şimdi her şeyi onla çalıyor, ama sorsan yine Gibson da Gibson. Bu da mı gol değil? Tamam, Gibson çok iyi, tamam Gibson her şeye yeter, tamam... 😀

Bir de Gibsonci adam bilgi ile mucehhezdir, oyle hemen resmi tarihi kabul etmez sen fisteklemeye calisirsan da oturur yanitini verir. Yahu mydukkan'da gibsonlarin altina mesaj dosenen bir doktor abimiz var, bir gitar icin demis ki bu weight relief icinde petek petek bosluklar var diye, diger bir cahil arkadas da misal benim gibi birisi, yok ya ne deligi tas gibi gitar vurdun mu adami yikarsin bununla demis. Abimiz doktor ya, sokmus rontgenin altina, bakmis icine ve geri yazmis kardesim ben doktorum bu modellerin icinde bosluk var iste rontgenlen baktim diye. Simdi bu asktir, mecnunluktur, cibsin yoluna bas koymaktir. Troll'lukte yuksek lisans yapmis insan olarak once asik adama satasmak her zaman iyi sonuc verir bunu biliyorum 🙂 Fenderci boyle olmaz o mahallenin delisidir saga sola satasir (Turgut Karabulurt beyi ayri tutuyoruz, 40 tane Fender ki cogu custom falan, yapmis adam haliyle zarif olacak)

Gibson'u severim ama yamuğunu da affetmem arkadaş! Crimson Glory, Metal Church, hatta Pete Blakk bile bu gitarla arz-ı endam ediyorsa firma tarafından hakkı verilecek! Maunu oymak, içini boşaltmak ta neyin nesi? Cehennemde odun ederler adamı!

Abicim Gibson dedin mi benim icin beynelminel Gibson kullanicisi Bobby Gustafson'dir derim, ve o rock market klasigi elimination klibi, kimse de pek anmaz kendisini bari biz analim. Hircin stili ile beni derinden etkilemistir. Hem flying V hem Explorer, o biyikli dosu killi trash gitaristi imajini da benim icin Hetfield'dan daha cok temsil eder. Simdi boyle bir adama ici bos gitar verilir mi ? Ahirette Zeki Muren'e komsu yaparlar adami...

106534035_640.jpg

Leyng, @OsmanBurak, @tugberkozdemir 'e o strat gövdeyi sen mi aldırdın? Arkamızdan neler çeviriyorsunuz len fırıldakçılar?! @tugberkozdemir zaten superstratçı biliriz seni, sen bir gel hele bakim şu başlığa!! 😀
Yok abi ne haddime benim, tugberk bey dedi ki soyle seksapeli yuksek bir renk olsun var mi aklinda birsey diye biz de madem superstrat var, mecbur spandex taytla gidecek bir renk olsun mor yapiniz dedim, o da tuttu. Benim onu super strata iknama ne hacet George Lynch seven glam dinleyen bir mubarek ehl-i 80'ler bir insan. Ama super is cikarmis, yazdigimiz gibi. Forumda iyi calanini gorduk iyi modifiye yapani da var, benim de diyorum mutlaka iyi yaptigim birseyler olmali bu hayatta 🙂 Ama yola Kirk Hammett ile ciktik o yuzden gitar afedersin biraz boka sardi 🙂, yeni bir acilim yapmam lazim. Marmaray'a basvurup Marmaray'in efsane vatmani olmak mesela, beni digerlerinden ayiracak birsey.

Tünelde çatlak var diyüler, şişe yerine Marmara'da balık olmak var yani, aman diyeyim.
Abi istedigi kadar catlasin, benim adetimdir arabamda ust kalite silecek kullanirim genelde Bosch'tur bunlar yagmur camur bize viz gelir. Marmaray'a gitsem bu adeti oraya da gotururum, silecegimlen, Kristal vites topuzumlan, melodili kamyon kornamlan giderim; zaten akbil var artik soyle marmaray'in motor kapagi ustune havlu serip bozuk para dizecek halimiz yok ama yuzmek iyi fikir, sana efsane olucaz diyoruz daha ne diyelim.

@aiyiadam namlı beyefendi, sayın G&L lobisi arkadaşım! Sana sıra gelmeyecek sandın değil mi? Yaa, yaa!!

Nerede idi kardeşim bu senin G&L'lerin resimleri? Burada linklerini paylaşmazsan, yok paylaşmadınsa da en kısa zamanda resimleri foruma atmazsan, kahrolsun bir hangi şeyler! 🙂

Nihat Sırdar'ın radyo programına da meze oldu bu Marmaray'daki su sızıntısı. Bir yetkili vatandaştan yorum geldi: "O videodaki su sızıntısı değil, hava sızıntısı aslında, biz Marmaray'ı tıpkı patlak şambrel gibi suya soktuk neresi patlakmış diye!". Onu anlamak içinmiş o. Sıkıntı yok.

Nihat Sırdar'ın radyo programına da meze oldu bu Marmaray'daki su sızıntısı. Bir yetkili vatandaştan yorum geldi: "O videodaki su sızıntısı değil, hava sızıntısı aslında, biz Marmaray'ı tıpkı patlak şambrel gibi suya soktuk neresi patlakmış diye!". Onu anlamak içinmiş o. Sıkıntı yok.
http://www.zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=229098 abi dalga geciyorsun ama sorun buyuk tesisatin tamamen degismesi lazimmis, usta begenmemis bak. Ben diyorum alcipan yapacaklardi duvarlari rahat kirmak icin her yer beton her yer fayans al basina belayi.

@aiyiadam namlı beyefendi, sayın G&L lobisi arkadaşım! Sana sıra gelmeyecek sandın değil mi? Yaa, yaa!!

Nerede idi kardeşim bu senin G&L'lerin resimleri? Burada linklerini paylaşmazsan, yok paylaşmadınsa da en kısa zamanda resimleri foruma atmazsan, kahrolsun bir hangi şeyler! 🙂

Buyur arkadaş.. Geçmişte ayrı ayrı yayınlamıştım, ama bir arada paylaşmamıştım. Özellikle tribute'ları biraz kendime uydurdum. S-500'e pickguard yaptırdım (bu ülkede pickguard yaptırmak dert gerçekten.) ve sapı tekrar cilalattım . Hard ash'te bridge humbucker'ı acayip oluyor gerçekten. Bence benim PRS SE'den daha yakın Les Paul'e.

Asat'ta ise bence tüm telelerde olması gerektiği gibi volum potu yukarıda ve switch aşağıda. Çin'den tele control plate aldım, deliklerini epoxy ile doldurup boyadıktan sonra tekrar deldim. Üçüncü potans bası / çamuru biraz almak için. G&L'lerin çoğunda olan PTB türü basit bir devre var bunda. Sapta Artec GCS bilmem kaç strat manyetiği, eşikte hotrails var.

Tüm gitarlara Di-marzio 500K potans taktım.

gitarlar.webp

Son düzenleme:
Bu aralar yine dijital ekipmanlar ezilir oldu, içimden geldi, bir video göndereyim, 4.-5. saniyelerde yerde ne var öyle? Product placement değildir herhalde? 😀

Buyur arkadaş.. Geçmişte ayrı ayrı yayınlamıştım, ama bir arada paylaşmamıştım. Özellikle tribute'ları biraz kendime uydurdum. S-500'e pickguard yaptırdım (bu ülkede pickguard yaptırmak dert gerçekten.) ve sapı tekrar cilalattım . Hard ash'te bridge humbucker'ı acayip oluyor gerçekten. Bence benim PRS SE'den daha yakın Les Paul'e.

Asat'ta ise bence tüm telelerde olması gerektiği gibi volum potu yukarıda ve switch aşağıda. Çin'den tele control plate aldım, deliklerini epoxy ile doldurup boyadıktan sonra tekrar deldim. Üçüncü potans bası / çamuru biraz almak için. G&L'lerin çoğunda olan PTB türü basit bir devre var bunda. Sapta Artec GCS bilmem kaç strat manyetiği, eşikte hotrails var.

27220 eklentisini görüntüle

Hey maşallah! Düşmanların çatlaya!! 🙂

27220 eklentisini görüntüle
maksadini asan bir paylasim olmus, ya da orantisiz guc kullanimi da diyebiliriz...

maksadini asan bir paylasim olmus, ya da orantisiz guc kullanimi da diyebiliriz...

Bozulmak yok. Talep geldi, gösterdik.. 🙂 Aslında mütevazi de bir setup var sayılır. Yakın çekim tek fotoğrafa her şey kolaylıkla sığıyor.

Örneğin evinin duvarları gitarlarla kaplamış bir arkadaş vardı burada. Ona sataşmak lazım da, bilmiyorum nasıl olur.

Geri