Dostlar Arası Eğlencelik Sataşma Başlığı

Şu başlığı bir hortlatam hele 😀

Eeeey @antbalci !!! Seeen Alamananın canım albümüne laf ederseen biz de sessiz durmayız elbet! Mahallenin rapçi popçu pijlerinin yüzde yüzünü evlerinde zor tutuyoruz bak! Dayandırma kapına cıstakçıları, fotka fişnacılarıı!!

Meh meh meh. Kahrolsun bağzı zihniyet şeyleri de mi @savarain reyiz? 😀

Onlar da bozdu yahu, bir kısmısı cemmatleşip inşaat, kumar gibi kapital işlere girdiler. "Kızıl benzine kurban olduğum kardeşlerimiz" derken dayak yiyip boş senet imzalamayalım durduk yere 😀

Şu başlığı bir hortlatam hele 😀

Eeeey @antbalci !!! Seeen Alamananın canım albümüne laf ederseen biz de sessiz durmayız elbet! Mahallenin rapçi popçu pijlerinin yüzde yüzünü evlerinde zor tutuyoruz bak! Dayandırma kapına cıstakçıları, fotka fişnacılarıı!!

Meh meh meh. Kahrolsun bağzı zihniyet şeyleri de mi @savarain reyiz? 😀

Oradan bir polemik çıkarabilir miyiz diye baktım ama antbalci ile hemfikir çıktık bu sefer üstat. Sentetik gacır gucur gitar tonuna rağmen Almanlık hala güzel birşey olsa gerek 😀

"Beniiiim başı örtülü Alaman grubumu 10 kişi tartakladı, yerden yere vurdu" 🙂
@hackeiommi , şimdi Alaman vaaar, Alaman var. Bir Kreator'un yeri apayrıdır. Yeni nesil Alaman gruplardan Parasite Inc. başımın gözümün üstünedir.
Oradan bir polemik çıkarabilir miyiz diye baktım ama antbalci ile hemfikir çıktık bu sefer üstat. Sentetik gacır gucur gitar tonuna rağmen Almanlık hala güzel birşey olsa gerek 😀

Yitişiiin ihanete uğradım dostlaaar!! İşte bunlaaar heep dış forumların adamlarııı!! 😀

Tirt Hamit, Con futturuscante gibi miy miy calip adamin icini kurutmaz, burasi rock forumu bebek uyutmuyoruz arkadas; yani diyorum ki red hot chili peppers sevip de metallica'ya sallayanin 'wah' haline...

Geri