Dostlar Arası Eğlencelik Sataşma Başlığı

Star Trek ikinci sezon, ama hangi bölüm aklımda değil 🙂 Seni biraz merak ve çatlamadan mütevellit araştırıcı torrent kullanıcılığına sürükleyeyim 🙂

Eeeey @Sinan Güngörer eeeeeyyy!!

Nedir o şarkı diye son yüklediği ucube? Şarkı mı filim efekt mi belli değil afedersin!? Biz seni jınjıncı, sirretçi bildik, sen düpedüz Paralel Endistrüyelci çıktın!

Solo yoooh, arada biri cangıl mangıl mırıldanıp duruyür (hemi de hatun sesidür, aptes düşmanı eey!) , elenktronig bişiler vızıldiyi aradan, deşsen "Dövme yaptırın, açıklı giyinin" deyü sübliminal mesaj da çıkar bundan neüzübinillah!!

Treyler ne hem? Gamyonda mı bestelediniz bu zırıltıyı?!

Çıık, beğenmedim, olmamış!! Baştan yazıp gaydedin onu bakim!! 😀

Eeey @hackeiommi kardeşim. Diyorsun ki ucube, efekt mi belli değil, falan filan konuşmuşsun işte, boş bu laflar booooğş!. Biz zamanında yabancı müzisyenlerin karşısında el pençe duranlardan, onların ağızlarının içine bakanlardan olmadık. Biiiğz, jınjını de, shredi de, endüstriyeli de iyi biliriiğz. Kim ki bize jınjın öğretmeye kalkar, onlara da gerekli cevabı veririz, kimse sabrımızı sınamaya kalkmasın, kusura bakmasın, bu böyledir.

Bakın çok ilginçtir, 1983'te Çetin Alp'le bir yarışmaya katıldık, dikkatinizi çekerim. Bu yarışma tamamen, İsrail siyonizmine, Amerikan emperyalizmine hizmet eden, masonik, ateist bir yapılanmadır. Bunun böyle olduğunu biz söyledik. Biz sizin kimlerle çalıştığınızı, kimlerin sizi beslediğini biliyoruz. Biz bu müziği kefenimizle yapıyoruz. Çetin Alp'i yediniz, kendimizi yedirmeyiz. Size de bu müzik sektörünü dar ederiz. Bu böyle biline.

Bakın şimdi, kanal kanal projelerimiz var. Her biri çılgın projeler. Bunların kanallarını kaydetmeye en kısa zamanda başlayacağız inşallah. Hamdolsun ki artık, müzikseverlerin iradesi tecelli etmiş durumda, bu halk arkamızdadır. Kim ki projelerimiz üzerinden polemik yapmaya kalkışır, evellallah onlara da gerekli cevabı veririrz hamdolsun.

(Bu arada şaka bir yana, rahmetli Çetin Alp'i saygıyla anıyorum, nur içinde yatsın güzel insan)

Son düzenleme:
Teşekkürler eeeeeyy @Alinon, sevgiler bizden de!!! Pendik Yenişehir'de isen gerçekten dikkatli ol diyor, kafa sakinliği, huzur ve can güvenliği diliyor, yaratıcı icraaetlerini bekliyorum 🙂
Abi hemen yanımız Sultanbeyli, okul da Kurtköy'de olunca bi 3buçuk havası yok değil bende de .. teşekkür ediyorum iyi dileklerin için. Bu arada şeytan yine dürttü nazik yerlerimden, bu sefer klasik gitar için bir atraksiyonlar düşünüyorum, bilgine 🙂

Daha biraz önce çok uzun süredir aradığım ve kolay kolay ikinci ele düşmeyen bir lambalı pedalı sahibindende bulup telefonda anlaşmam ve ayaküstü 350 tl gibi bir borca girmemden dolayı, ankarada @Clamper dan aldığım daha kargosu gelmemiş olan manyetiği bana maliyeti üstüne 20 tl temsili kar koyup satıyorum. Açık açık yazdım bakın.
İstanbulda uygun bir yerde buluşup elden verebilirim.
Her ile kargolayabilirim kargo ücreti alıcıya ait olması koşuluyla.
Fiyatı çok uygun pazarlık yok.

Bak evlatlıktan reddedip cami avlusuna bıracaklar bak sonunda seni eeeeeyy @Sarı Kurdele. Otur ders çalış, oku, doktor öğretmen ol, atan, ayak takımından dayak ye otur aşağı. Ne işin var böyle zibidilikle? 😀😀

Bak evlatlıktan reddedip cami avlusuna bıracaklar bak sonunda seni eeeeeyy @Sarı Kurdele. Otur ders çalış, oku, doktor öğretmen ol, atan, ayak takımından dayak ye otur aşağı. Ne işin var böyle zibidilikle? 😀😀
Bir seni sevdim birde lambalı distorşını.
Naturel sound sevmek suçsa gülüm ben sana modellemeden de yürürüm.
Bir pedal sevdim vermediler ev gitaristisin dediler.

@hackeiommi
Napsak suç hakan abi ben valla giderim bak! 😀 😀 😀

Son düzenleme:
Bir seni sevdim birde lambalı distorşını.
Naturel sound sevmek suçsa gülüm ben sana modellemeden de yürürüm.
Bir pedal sevdim vermediler ev gitaristisin dediler.

@hackeiommi
Napsak suç hakan abi ben valla giderim bak! 😀 😀 😀
Vay arkadaş bu kadar güzel mesaj attık bi kişi beğendi la ben yaratıcılığımı artık bilgisayar klavyesinden de esirgiyor, asadece Rosewood klavyeye saklıyorum. 😀

Geri