Dostlar Arası Eğlencelik Sataşma Başlığı

Abi eve geldim ne olmuş böyle ya her yerde amfi fotoğrafları çıkıyor. Neyin artistliği arkadaş nedir ya bassçıların çektiği. Siz hiç hartkenin verdiği tombul bass sesini bilirmisiniz. Siz hiç mark bassın verdiği o kamyon motoru gibi distrotionları, hiç o fender rumbleların verdiği güzelim jazz tonları bilirmisiniz ulen... Nerden bileceksiniz ki siz elektro gitaristler... Gerçi bende bilmem ki param yok yaa...Ulan geldik foruma gülüyorduk kendi moralimi bozdum. Neyse gönlümüz zengin o yeter ya... yeter dimi la... yeter illaki......

Kabin seçen amfi, yanında kendi kabini ve düzgün ton ayarıyla vintage ya da modern modta boyuna göre baya başarılı... 🙂

Zamanında MT-2 ile bile harikalar yaratmışlığım oldu be 😀 MG100 ya da AVT yerine MT-2 yi açık ara tercih ederim 😀
Önemli olan en iyi sesi en az düğme ile vermek tabi 😛 O yüzden MT-2 rocks !

MT2'ye laf yok. Yoklukta kaç gitarist onunla coştu, kaç garibe yarenlik etti kim bilir. Modlanınca da güzel topluyor kendini aslında.

@Blindeath ben Mini'yi Orange V30 2x12 kabin ile denemiştim. Uyumu gayet iyi geldi bana. Ama HT5 V30 ile geçinebilir mi garantisi yok 😀

Abi eve geldim ne olmuş böyle ya her yerde amfi fotoğrafları çıkıyor. Neyin artistliği arkadaş nedir ya bassçıların çektiği. Siz hiç hartkenin verdiği tombul bass sesini bilirmisiniz. Siz hiç mark bassın verdiği o kamyon motoru gibi distrotionları, hiç o fender rumbleların verdiği güzelim jazz tonları bilirmisiniz ulen... Nerden bileceksiniz ki siz elektro gitaristler... Gerçi bende bilmem ki param yok yaa...Ulan geldik foruma gülüyorduk kendi moralimi bozdum. Neyse gönlümüz zengin o yeter ya... yeter dimi la... yeter illaki......

Ben de eski basçıyım lo. Anlıyorum seni 😉

Vallaha abi sende olmasan yanlnızım dostlarım ben yanlızııııım.... Gruptaki bass gitaristlerin girdiği tribe girdim la. herkes kız götürür ben arkada çoşturum bir Allah'ın kulu anlamaz ne çaldığımı.... Ulan ne tribe girdik be.. Çıkarın beni buradan çıkarın!

Sahnede Stava Harris amcan gibi çoş, poz yap, gelirler 😉

Geri