Dostlar Arası Eğlencelik Sataşma Başlığı

Koynumuzda yılan beslemişiz! Vay aman vaay!! @MetalAddiction şuna bir booster yardımı yapalım kardeşim 😀

Crunch'ı olmayan amfi mi olur? Crunch ve clean candır, ne oldu, çamur gibi drive içine Kürkçü Hamit gibi kötü tuşeni gömebileceğini mi sandın? Buu millet bunları yemeeez!! 😀😀 Bir de V gitarlara çamur atttın, nasıl temizleyeceksin bu çamuru Eyyy Recto müdürü? 😀😀
Sen daha Crunch görmemişin!

Oğlum gönder abine şuradan iki Mini Recto kendine gelsin. Kaç gain? 😀

Sen daha Crunch görmemişin!

Oğlum gönder abine şuradan iki Mini Recto kendine gelsin. Kaç gain? 😀

Mini Recto, ıyy! Duali, triple'ı ile alakası yok, ondan çıkan ton HT5'ten de çıkıyor. Amfi mi yahu Mini Recto? Sıkıysa Soldano'dan çıkan tonu HT5'ten şıkar da göreyüm seni 😀😀

Yok bende BJ falan. Uymaz Metal'ci adama! Sen gel ben sana 10G verecem olmayan midleriyle bi Crunch ayarla artık!

Müdür mızıma. Tamam sana masraf açmayacağım. Söyle Mesa'ya sana bir Mark yollasın, beleşe getir bahsi de 😀

@MetalAddiction kardeşim Kartal her an yardımına hazır, Aydos dibimiz. Gömeriz ev dikilemez bir zirvesine, elli yıl kimse bulamaz 😀

Mini Recto, ıyy! Duali, triple'ı ile alakası yok, ondan çıkan ton HT5'ten de çıkıyor. Amfi mi yahu Mini Recto? Sıkıysa Soldano'dan çıkan tonu HT5'ten şıkar da göreyüm seni 😀😀

Müdür mızıma. Tamam sana masraf açmayacağım. Söyle Mesa'ya sana bir Mark yollasın, beleşe getir bahsi de 😀

@MetalAddiction kardeşim Kartal her an yardımına hazır, Aydos dibimiz. Gömeriz ev dikilemez bir zirvesine, elli yıl kimse bulamaz 😀
Valla, ilk defa Mesa ile doğru tespit. Pardon! Ben Dual, Triple ağır gelmesin diye demiştim Soldonabaşıcı! Yaş bir yerden sonra kaldırmayor maazallah Dual'in Triple'ın altında ölmeyesin!

Yanlız abiler ben kaçmam lazım ikidir muhabbet süperde üniversitenin kütüphanesinde bütlere çalışacam dedim. Kütüphanede gülmeyi patlatmamak için kendimi zor tutuyorum iki saatten beri yani olmuyor böyle ama son son bi :

la @hackeiommi abime sataşmayın evde satamadığım 60 wattlık behringer var zaten boş duruyor kafanıza indiririm ha 😀 hadi iyi akşamlar 🙂

Yanlız abiler ben kaçmam lazım ikidir muhabbet süperde üniversitenin kütüphanesinde bütlere çalışacam dedim. Kütüphanede gülmeyi patlatmamak için kendimi zor tutuyorum iki saatten beri yani olmuyor böyle ama son son bi :

la @hackeiommi abime sataşmayın evde satamadığım 60 wattlık behringer var zaten boş duruyor kafanıza indiririm ha 😀 hadi iyi akşamlar 🙂
Eyvallah. 🙂

Yemekteydim la fakir. Hep senin olmayan Mesa'n ile mü uğraşacağız? Biraz da keyfimize bakalım 😀
Ben nice Trainwreckler'i, Fender tarzı komboları Kadıköy'den Yakacık'a taşımış adamım. Dual'e, Triple'a amfi diye parnağımı sürtmem. Soldano'yu Keşan'dan Kartal'a taşırım gerekirse. Bizde o iman var çok şükür 😀
Boğazında kala inşallah! Soldano'ymuş, hah! Yüzüne bakmam. Fender 10G'm bile daha güzel midli bi kere!

Neyse, yeter herhalde abi bugünlük. (Diyerek çekileyim. 😀)

Hiçbir şey alamayacaksın pis öğrenci fakiri seni! Sen git o dandirik POD'unla zevke gel!
Vaaay bana he...
images (19).webp
images (18).webp

@MetalAddiction sorma valla ben de anlamadım beni de savaşın ortasına çekmeye çalıştılar birden transistörlü bir randall sahibi olarak kendimi mesa vs soldano'da buldum..

Geri