Emre Aydın

pirate_ demiş ki:
Ya fazla söze ne gerek var anlamıyorum, adam başarılı işte, umarız bu başarısı artarak devam eder de bizler de onu keyifle dinlemeye devam ederiz. O üretmeye devam etsin, bizler de dinlemeye... 😉
şükür doğru düzgün bir cümle okutan allahımaa!! Evet, herkes düzgün müzik yapıyor ama unutulacak diyor, neyin mantığıdır bu anlayamıyorm ben de. Anlamadığım için gerginim zaten 😉
ne deniyordu böyle durumlar içinnn?? meyve veren ağaç taşlanır mı?evet, bencede!

iyi ki doğmuş emreaydın...
iyi ki tanımışım onu ve müziğini...
iyi ki dinleyicisi olmuşum emreaydın' ın
yeni yaşın kutlu, mutlu, huzurlu, sağlıklı olsun emreaydın...

kimse emre aydını sevmek zorunda degil.yok olacagını düşünenler düşünsünler.herkesin düşüncesine saygılıyız.ama yıllar sonra biz bu forumlarda emre aydının albümleri ve başarıları hakkında konuşurken;onların yüzündeki ifadeyi merak ediyorum.bi emre aydın fanı olarak çok daha güzel işler yapacagına inanıyorum.onu çok seviyorum=) 😆

gerçekten çok güzel bir çıkış yakaldı Emre Aydın
bende gerçekten çok beğenerek dinliyorum
6. caddede pek fazla tutmadılar ama Emre gerçekten çok ii tuttu
albümünde ki favorilerim: Bu kez anladım,Kim dokunduysa sana ve Hareket vakti
ve Emre Aydının 6. caddedeyken yapmış olduğu Git parçası
Emre'nin albümündekinden daha iyi olduğunu düşünüyorum

Tv'de katıldığı programlarda gördüğüm kadarıyla acayip mütevazı bir kişilik.
Afili Yalnızlık şarkısını tahmin edildiği gibi herhangi bir kadına değil de İzmir'de öğrenci olduğu zamanlarda okuluna yakın evinden başka bir yere taşınmak zorunda olduktan sonra hissettiği yalnızlık duygusuyla yazmıştır.
Kendine kendime evde bağıra bağıra söylediğim şarkısıdır ayrıca:
sövdüm , sövdüm , sövdüm ben dünyaya
acılara , sokaklara , ait olmaya , insanlara....

eessra demiş ki:
kimse emre aydını sevmek zorunda degil.yok olacagını düşünenler düşünsünler.herkesin düşüncesine saygılıyız.ama yıllar sonra biz bu forumlarda emre aydının albümleri ve başarıları hakkında konuşurken;onların yüzündeki ifadeyi merak ediyorum.bi emre aydın fanı olarak çok daha güzel işler yapacagına inanıyorum.onu çok seviyorum=) 😆

bu yazıyı sevdim ben ama inandırıcı değil !!! 10 sene sonra demişssin ben sana unutulması için 2 sene veriyorum bakalım kim haklı çıkıcak 🙂

Umarım bu kişiliği asla değişmez Emre Aydın'ın. Böyle egosuz, mütevazı kişilikler o kadar az ki müzik camiasında... Umarim dizi furyasına karışmaz, sevgilisiyle reina çıkışı yakalanmaz. birilerine çatıp canlıcanlı magazin programlarına meze olmaz, şan , şöhret , para beynini sulandırmaz. Hep bugünkü gibi olsun.. süper şarkılar yazsın biz deli gibi bağırarak şarkılarını söyleyelim. Yazdığı sözlerin içine düşelim...

onu dinleyen, seven, bundan sonra hiç albüm yapmasa bile unutmamış bir tek ben bile kalsam tezlerinizi çürütmek için burda olacağımdan emin olabilirsiniz arkadaşlar 😉
görüp görebileceğiniz en sempatik insandır emreaydın, görüp görebileceğiniz en adam gibi adamlardan (piyasada diyelim, herkesin gönlü olsun) biridir, bunca iş yapmasına ve ciddiye alınmış olmasına rağmen kendisini durduk yere "önemli insan" hissetmeyen bir adamdır kendisi, konserlere zilzurna sarhoş çıkıp da şarkıyı yarısında kesip gitme gibi bir gaflete düşmez, nasılsa öyledir, takdiri dinler, eleştiriye cevap verir... Onu seven kim olursa olsun, gerek konserde, imza gününde, nerde olursa olsun saygısında kusur etmez... Onca sevip, dinleyip de zerre saygı göstermekten yoksun rock forever abileri görünce onu açıkçası alıp müzeye kaldırasım geliyor, bu yüzden seviyoruz biz onu, bu yüzden unutmayı planlamıyoruz..
Açıkçası bana kalırsa da bi on yıl sonra böyle bir adamı hatırlarız, anarız, severiz, dinleriz... Ya da daha fazla quote alıp da olayı uzatmayın, siz hatırlamayın, sevmeyin, unutun, biz öyle yapmayacak olanlar şu bahsettiğiniz on yıl sonra da burdayız arkadaşlar 😉

onu dinleyen, seven, bundan sonra hiç albüm yapmasa bile unutmamış bir tek ben bile kalsam tezlerinizi çürütmek için burda olacağımdan emin olabilirsiniz arkadaşlar 😉
görüp görebileceğiniz en sempatik insandır emreaydın, görüp görebileceğiniz en adam gibi adamlardan (piyasada diyelim, herkesin gönlü olsun) biridir, bunca iş yapmasına ve ciddiye alınmış olmasına rağmen kendisini durduk yere "önemli insan" hissetmeyen bir adamdır kendisi, konserlere zilzurna sarhoş çıkıp da şarkıyı yarısında kesip gitme gibi bir gaflete düşmez, nasılsa öyledir, takdiri dinler, eleştiriye cevap verir... Onu seven kim olursa olsun, gerek konserde, imza gününde, nerde olursa olsun saygısında kusur etmez... Onca sevip, dinleyip de zerre saygı göstermekten yoksun rock forever abileri görünce onu açıkçası alıp müzeye kaldırasım geliyor, bu yüzden seviyoruz biz onu, bu yüzden unutmayı planlamıyoruz..
Açıkçası bana kalırsa da bi on yıl sonra böyle bir adamı hatırlarız, anarız, severiz, dinleriz... Ya da daha fazla quote alıp da olayı uzatmayın, siz hatırlamayın, sevmeyin, unutun, biz öyle yapmayacak olanlar şu bahsettiğiniz on yıl sonra da burdayız arkadaşlar 😉

ezgisunadursun demiş ki:
çok soğuk birisi...
çıkışı muhteşem olduğu gibi inişide muhteşem olacak..
Ben inanmıyorum Emre Aydın'ın düşüşe geçeceğine.Elbette sanatçıların dinlenme,duraksama dönemleri olur.Bu ya çok yoruldukları ya da yeni çalışmalara başlayacakları içindir.Olsa olsa sadece bu nedenlerden Emre Aydın ortalıktan koybolur;ama dönüşü muhteşem olur 😉

ki dönüşü muhteşem olmadı mı zaten! (muhteşem olan çıkışı değildi zira)
bkz. 6.Cadde sonrası sessiz dönem...
şimdi yine kaybolsa, (afili yalnızlık sonrası sessiz dönem) dönüşü yine muhteşem olacaktır.. Herkes istediğine inanmakta serbesttir, bazı şeyler gün gibi açıktır bence 😉

Emre Aydın beni her izleyşimde,her dinleyşimde etkilemeye devam ediyor.Okadar iyi abatrmıyorum hatta muhteşem biriki böyle bir insana soğuk diyenler varsa(görüşlerine saygım sonsuz) garipserim doğrusu....Önemle belirtmem gereken bir şey var onun düşüşünü bekliyorsa birileri halk arasında böyle durumlarda''çok beklersin'' deniyor..bilmem anlatabildimmi :roll: 😉

Geri