Emre Aydın

bildiğim kadarıyla Emre'nin bu sessizliği promosyon ve yeni klip çalışmaları için
son röportajında daha hangi parçaya klip çekeceklerine karar vermediklerini açıklamıştı ama yeni klip müjdesinide vermişti 😉
başarısının devam edeceğine inananlardanım

Evet ben de duymuştum yeni klip çekmek istediklerini.Bu arada Emre Aydın ''Bu Kez Anladım''ın nakaratını klibini düşünerek yazdığını söylemişti.Hatta klipte nakarat kısmında havada bir şeylerin uçuştuğunu hayal etmiş.

Kim Dokunduysa Sana O´na Git sanırım yeni klip parçası... En azından kulağımıza çalındığı kadarıyla öyle olduğunu düşünüyoruz 🙂 Başarılı bir şarkıya başarılı bir klip gelecek gibime geliyor... İnşallah emreaydın da içinde olacak 😉

17 Şubat Ortaköy Rockhouse konserine davetiye verebilirim. 15 Şubat'a kadar Özel Mesajla Adınız, Soyadınız ve istediğiniz davetiye sayısını bana gönderenler Rockhouse konserine kapıda adlarını söyleyerek ücretsiz girebilirler.

Sevgiler
www.emreaydin.org

bakalım daha ne kadar para akıtılıp emreaydın diye bitişik yazılan saçma sapan ve marka yönetiminden habersiz birilerinin elinde şamar oğlanına dönen temiz kalpli bir kent ozanı izleyeceğiz. insanların gözünün içine soka soka yapılan bu marketing çalışmasını ayakta alkışlıyorum. ha bir de 10 yıl sonra kimse emreaydın'ı falan hatırlamaz. çalıştığı şirkete ve internetten tutun da medyaya, medyadan tutun da organizasyon şirketlerine kadar geniş kolları olan o büyük şirkete güzel bir şarkı yapmasını diliyorum. layıkı budur.

"emre aydın" iyi bir adamdır. saygı duyulasıdır. ama "emreaydın" benden uzak olsundur. bu kadar.

birilerinin adıma konuşmasını sevmiyorum nedense, hoşlanmıyorum bu durumdan... istendiği kadar "sabit fikirli" olmakla suçlanabilirim, ama yine de hoşlanmıyorum bu durumdan, kimse hatırlamayacak, kapansa ya artık bu konu... herkesin kanına kahinlik karışmış durumda...

ForumdanAtildim demiş ki:
bakalım daha ne kadar para akıtılıp emreaydın diye bitişik yazılan saçma sapan ve marka yönetiminden habersiz birilerinin elinde şamar oğlanına dönen temiz kalpli bir kent ozanı izleyeceğiz. insanların gözünün içine soka soka yapılan bu marketing çalışmasını ayakta alkışlıyorum. ha bir de 10 yıl sonra kimse emreaydın'ı falan hatırlamaz. çalıştığı şirkete ve internetten tutun da medyaya, medyadan tutun da organizasyon şirketlerine kadar geniş kolları olan o büyük şirkete güzel bir şarkı yapmasını diliyorum. layıkı budur.

"emre aydın" iyi bir adamdır. saygı duyulasıdır. ama "emreaydın" benden uzak olsundur. bu kadar.

Eğer emre aydın iyi bir adamsa ve sende kişilikli bir arkadaşsan iyi bir adam olan emre aydın'ın emreaydın'dan farksız olduğunu, düşündüğün gibi birilerinin elinde olmadığını bilmen gerekir. Lakin insanın fikri zikridir. Senin adın bitişik yazılınca (Sen burdaki olayı iyi anlarsın) birilerinin elinde şamar oğlanı gibi dolaşacağını düşünüyorsan o senin sorunundur. 10 yıl sonra hatırlanıp hatırlanmayacağının garantisinide ne sen ne ben ne de Faruk Süren verebilir. Bildiğim tek şey birilerinin kuruntusu olan bu adamın 10 yıl değil ömrünün sonuna kadar hatırlanacağı ve bu sağlam kişilikle sevileceğidir. Çünkü emreaydın değil bitişik kalın kalın bitişik ve hatta iç içe yazılsa bile ruhunu kaybetmeyecek birşeylerin arasına sıkıştırılmayacak, kimsenin arasında kalmayacak kadar sağlam kişiliklidir. Eğer emreaydın birilerinin şamar oğlanı olsaydı götürürlerdi programlarda bildiğimiz bahsi geçen konu şarkıcıları gibi reklam için herşeyi yapardı köşede oturup "yayınlanan bir şeyde samimi olmak çok zor ve ben bunun için susuyorum" demezdi. Şebnem Dönmez ile çektiği klibin tadını çıkarır medyaya malzeme verirdi.

Basit insanlar bazı mevkilere gelecek insanlarıda gözlerinde büyütüp basite indirgerler (!) Bu emrenin daha önce ki bu çooook daha önce bahsettiği bir olaydır "Şimdi satmayan 6.cadde'nin emre aydın'ı kral yarın albüm satarsa piyasa oldu puşt" olayıdır. Bunun kanıtıdır, kişiliği oturmuş ! arkadaşların son noktasıdır.

merakla bekliyorum, nereye gidecek konu daha !?
ama ben bunları, yani bütün bu birşey yaratma çabalarını polemiklerinin hepsinin mantıklı bir şekilde çökertilmesinden doğduğunu düşünüyorum, e önce yavaş başladılar, s leri mi söyleyemiyor, şöyle sessiz, böyle sakin, emreaydın şöyleydi böyleydi, dolanmış birbirine geçmiş bin tane sinir bozucu konu.. şimdi de 10 yıl sonra unutulacak veyahutta adı bitişik şamar oğlanı ! geçelim arkadaşlar, geçelim, başka karalaması olan varsa dinlemedeyiz, zira her zaman söylediğim gibi, 10 yıl sonra burada olacağım gibi yarın, öbürgün, ondan sonraki gün de burdayım, hep böyle olacak bu! yaratıcılığınızı kullanıp geliştirmeye devaamm, beklemedeyiz! Ama bilelim, bunu hep söylerim, kaliteli müzik patlar, iki ay dinlenir, üç ay dinlenir, sonra kim söylerse söylesin unutulur belki, en azından sadece kulağıma hoş geldi dinledim diyenler için unutulur gider, akılda kalan, 10 yıl sonra da hatırlanan, sanatçıya yapışmış olan tarzdır, duruştur... En azından benim öyle olmuştur, isim vermeyeceğim ama eskiden çok sevdiğim, dinlediğim birileri, samimiyetsiz duruşları ve saygısızlıkları yüzünden düşmüştür gözümden... efendiliktir, işine, seni dinleyen insana duyduğun saygıdır, terbiyedir, görgüdür hatırlanan... "gelecekte değişmeyecek mi emre" diyeceksiniz şimdi içinizden, ahaha tezini de çürüttüm bak diyerek... zannetmiyorum, beklemiyorum, görünen köy, kılavuz istemez demek geçiyor içimden... zira olsaydı, şimdiye çoktan olmştu, bir şarkıyla patladığında bile kendini dünya starı sanan öyle çok zavallı var ki... işte bu yüzden, saygı duyalım, sevmesek bile... ve kahin ruhumuzu bırakalım bir kenara...

hak eden insanın hak ettiğini görmesini bilmem ne sebepten sindiremeyen insanların "eleştiri yapıyorum kardeşim" mantığı ile saçmalayıp- zırvalayıp suya taş atması suyu bulandırması anlamlandıramadığım yegane olaydır... her şeyi ben biliyorum tavrıyla ortaya atlayıp "bak kardeşim bu işler böyle döner" tavrındaki konuşmalar sıkıyor canımı çokça... oradan buradan duyulanlar, vakti zamanında tanışık olup "ünlü" olununca aman yavhu o da kimmiş şeklindeki yorumlar sıkıyor beni... tabir-i caiz ise fitil oluyorum böyle insanlara...kişiselleştirmeye yakın eleştiriler hatta ve hatta direkt kişiselleştirilen eleştiriler ne derece bir yerlerine kına yakmasına sebep olur yazan kişinin yazdıktan sonra bilemiyorum.. bilmek istemiyorum.. yetti gayri meyva veren ağacı taşlama durumları diyorum... ottan boktan insanları saatlerce ağız açık durumda izleyip şakşaklayan birçok kişinin üreten insana saygı duymaması deli ediyor beni... ahh ama bir yanda mutlu oluyorum bu tür canımı sıkan şeylerden... zira görüyorum ki herkese hitap etmiyor emreaydın... herkes anlayamıyor emreaydın'ı... bu canımı sıkan "eleştiriler" sayeseinde görüyorum ki her babayiğidin harcı değil emreaydn'ı dinlemek, anlamak... bu adamın yaptığı işleri gördükçe şükürler olsun allah'ıma diyorum..şükürler olsun bu ülkede adam gibi bir adam var... düşünen, üreten, mücadele eden, değerleri olan bir insan var bu yeryüzünde...

Kendi çapında iyi işler yapıyor emre aydın..artık şu eskiden böyleydi şimdi böyle,davayı sattı gibi klişeleri geride bırakalım..çünkü başka yolu yok..şartlara uymak zorundasındır..bugün içimizden kim çıkıp grup kursa albüm çıkarsa bu şartlara uymak zorunda bırakılır..yabancı ülkelerdeki gibi her tarzdan onlarca grubumuz olsa insanlar alternatif seçerken zorlanmazdı..böylece özgür bir ortamda dileyen popüler olmaya çalışır dileyen underground kalırdı...plak şirketleri bazı şartları kabul etmeden kimseye albüm yapmıyor artık...rock müzik şaha kalktı diye dinlediğimiz pop rock kırması bir tarz doğdu..biçok popüler grup bu tarza uyuyor artık..bizde bunlar içinde kaliteliyi ve kalitesizi ayırtetmek zorundayız...çok fazla alternatifimiz yok..bu nedenle grupları eleştirirken biraz daha sağduyulu olmayı denememiz gerekiyor..

genç kızların sevgilisi emre aydın.. güzel yolda, çok para kazanabilir ama pasif bi çocuğa benziyo yemezler inşallah piyasada bu çocuğu.. Kullandırmasın kendini..

İnsanlar hakkında bilip bilmeden yorum yapmak,ağzına geleni söylemek bu kadar kolay mı be diyorum kendime ama bakıyorumki yorum yapan kişi yorum yapsa nolur yapmasa nolur..nuwanda cevabın cuk diye oyutmuş hem yapılan yorum için,hem yapılcak yorumlar için.. :roll: 😉

Geri